Strona 475 z 659
Pokaż wyniki od 4,741 do 4,750 z 6587

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    My mamy huśtawkę/bujaczek taki po Olim (kolor beżowy) http://allegro.pl/maxxx-lezaczek-buj...781507330.html

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Robaczku pokoik jak ze snu, cudowny. Moja chrześnica ma na imię Amelia i jest istnym aniołkiem także może i Twoja taka będzie. Sama pokusiłabym się o to imię, ale u nas będzie Magdalena

Co do chrztu to mój małż chce je wyprawić właśnie w święta, ale odwodze go od tego pomysłu… wole tak kameralnie na spokojnie w kościele bez zgiełku, jak będzie cieplej. Chrzestną zostanie moja siostra, ale z chrzestnym jest problem, niby mój K ma brata, ale on średnio zajmuje się swoim dzieckiem a co dopiero chrześnicą…

Evlin jak odbierzesz wózek to podeślij fotki

Co do tych leżaczków- bujaczków to funkcja wibracji podobno powinna być zabroniona gdzieś tak słyszałam. Poza tym pozycja dziecka tez nie jest naturalna jak w większości fotelików i nie powinny w nich spędzać dużo czasu, ale sama mam ochotę skusić się na jakąś taką huśtaweczkę, bo przecież nie trzeba uruchamiać wszystkich funkcji, a czasem jest on niezbędny jak chce się coś np. zrobić w kuchni…
    Doświadczone mamy mogą mi doradzić czy warto to kupic – dodatkowo zastanawiam się nad mata edukacyjną hm polecacie?

Byłam dziś na wizycie i troszkę się martwię, bo szyjka jest zamknięta, ale ma dł 3,54cm i trzeba ją obserwować czy się nie skraca, a wizytę mam dopiero za miesiąc, bo gin idzie na operacje. Siostra radzi mi iść za 2 tyg do innego i to po prostu skontrolować. Jak długie są wasze szyjki?
    Druga kwestia to ułożenie Magdaleny… jak na razie miednicowe, ale mamy czas, bo to dopiero 27tydz i liczę, że się ułoży główką do dołu .
    Mój skarb waży JUŻ 983g kość udowa ponad 5cm będzie modelka jak nic rozpiera mnie duma

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Maks tak samo, ale lekarz w ogóle się jego ułożeniem jeszcze nie zajmował, bo na odwrót jeszcze ma czasu a czasu. Także ja bym na Twoim miejscu tym się akurat jeszcze nie przejmowała. A co do szyjki, to jak masz być spokojniejsza to ja zawsze jestem zdania, że warto iść na dodatkową wizytę a nie żyć w stresie.
    Kurcze ja dalej nie wiem ile moja szyjka ma dokładnie cm, wiem tylko, że "długa i zamknięta". Byłam ostatnio jakaś taka zakręcona, że dopiero po wyjściu się zorientowałam, że miałam poprosić o pomiar dokładny usg dopochwowym.

Matę już mam, a jakże (mówiłam, że mieszkam w sklepie). Tak samo sprawka babci.
    Po długich namysłach padło na tą: http://www.smyk.com/playgro-mata-edu...ileczkami.html bo posłuży dłużej niż te tradycyjne maty na kilka miesięcy.

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Moniqla moja miala 2,9 niecały miesiąc temu, więc szału nie ma. Jutro idę na usg 3d i sprawdzę czy coś się zmieniło przez miesiąc. Wizytę u gin mam dopiero w poniedziałek a chce wiedzieć czy coś się skraca czy nie więc idę do innej przychodni. Jak dla mnie zawsze warto sprawdzić
    Mira fajny zestaw
    Też mam bujaczek, który kiedyś udało mi się wygrać w komnkursie, jeszcze nieużywany więc będzie na teraz

Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    *Mira ja zastanawiam się nad taką ciut tańszą, ale bardzo podobną

http://allegro.pl/duza-mata-edukacyj...790137225.html

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Moniqla ja też stwierdziłam "zwariowałaś mamo, to jest za drogie" ale co zrobisz jak się babcia uprze zaopatrzyć wnuka w takie gadżety właśnie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    U mnie lekarka tez zawsze bada i mowi ze szyjka długa twarda i zamknięta nigdy mi nie podawano w cm.

A my mamy cos takiego świetna zabawa bynajmniej u nas sie sprawdziło pózniej to sie rozkręca i zostaje samo pianinko, maty miałam dwie ale sprzedałam zero zainteresowania. Lepiej było położyć na ziemi koc i narzucać zabawek, ale to kazda mama musi sama zaobserwować co interesuje jej dziecko. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_6538.JPG
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	93.7 KB
ID:	101225

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Melduję się po polowkowym. Wszystko ok. Synuś wazy 740g. Data porodu przesunela się o tydzień wcześniej. Szyjka ma 42mm.

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Z zaleceń dostałam na skurcze aspargin 3×2szt. Glukozę, przeciwciała i standardowo morfolologie i mocz. Na kolejnej wizycie ma zmierzyć miednice i obejrzeć stan macicy po cc. I jeśli dziecko bd duże to skierowanie na cc.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów