Strona 474 z 665
Pokaż wyniki od 4,731 do 4,740 z 6643

Październikowe mamy 2017

Robaczku piękny pokoik zazdroszcze takiej przestrzeni a taki lezaczek to pierwszy raz widze na oczy ale czy takie gadżeciarskie rzeczy zdają egzamin nie wypowiem sie bo nie wiem. Co do imienia to u nas Amelki biją szczyt popularności jedna mam przez drzwi sąsiadkę a druga piętro wyżej nade mna. A wysłała bys linka do fotela ktory kupiłaś?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Ja też robaczku zazdroszczę przestrzeni. My z maluszkiem będziemy przez jakiś czas razem w sypialni, w której jest na styk, nie mam miejsca na fotel do tego mieszkania przeprowadziliśmy się jak Oli miał pół roku i karmienie już nie trwało tak długo i nie było tak często jak na początku więc łóżko wystarczyło, ale początki bez fotela nie wiem jak będzie. Już kombinuję, że chyba schowam stolik chociaż jeden nocny i jakiś fotel wcisnę :/ może przejrzyj z mężem kalendarz jak my, wypiszcie wszystkie imiona, które Wam się podobają, a później wykreślajcie pokolei a jak dasz popularne też będzie dobrze. Ważne by Wam się podobało

o kurcze aspargin zaczęłam brać na skurcze łydek, a okaże się że na to wpływa nadmiar potasu na szczęście przeszły mi te skurcze. Te zapowiadacze także się uspokoiły więc spokojnie czekam teraz na piątkową wizytę.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Junior Member
    mama kraków

Data
    [img]https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxdqk3lihh7lmj.png[/img]
    Robaczku śliczny pokoik, Asiu śliczne imię wybrałaś nam też się podoba Dawid i Jakub ale mam 3 braci przyrodnich właśnie Jakuba, Dawida i Mateusza więc te imiona dla naszego synka odpadają. Cały czas myślimy nad imieniem ale chyba pierwsze wybrane Miłosz zostanie. Mnie podoba się jeszcze Piotr.
    Byłam wczoraj prywatnie u innego ginekologa na usg połówkowym i z dzidziusiem wszystko dobrze ma 534 gr na 99% chłopczyk (na poprzednim usg nie było widać dokładnie) Cieszę się że poszłam bo teraz jestem spokojna i wiem że z moim synkiem wszystko w porządku. Lekarka powiedziała że i tak troszkę za późno bo to był 23+0 tydzień i dlatego komputer wyliczył jakieś wyższe normy wytłumaczyła że to dlatego że dzidziuś jest już większy.

Ostatnio edytowane przez mama kraków ; 27-06-17 o 11:27

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Moja stara kocica-wariatka ma na imię Amelia po nieżyjącej już innej kotce, także u mnie to kocie imię przechodnie hihi

Pokój piękny, u mnie metraż mały, także takiego szału nie będzie, bo Maks się wprowadzi do mojej sypialni, ale też zrobię synkowi piękny kącik
    Za to leżaczek wydaje mi się dziwaczny i jakiś taki pionowy mocno (no i koszmarnie drogi) i ja bym go nie chciała nawet dostać w prezencie.

Aspargin brałam na początku ciąży, teraz już nie biorę od dawna, ale lekarz nigdy nie kazał mi badać poziomu potasu.

Mama kraków dobrze zrobiłaś, spokój ducha jest warty każdych pieniędzy
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 27-06-17 o 11:26

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Martitko, dzięki, choć to naprawdę maleńki pokoik, 3 x3 M i skosy pod oknem, ale może przez to łatwiej go urządzić bo wystarczy, ze wstawiłam fotel na dywanie i już się zrobiła nowa przestrzeń ;-)
    Fotel kupiłam w Ikei: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/pr...043/#/20343224
    O leżaczku przeczytałam jakiś czas temu, ma świetne recenzje w wielu krajach ze względu na ergonomiczną pozycję i wygodę dla dziecka w rożnym wieku, można go stosować z od 3,5 kg do 20kg wiec Powinnien się sprawdzić na dłużej, a jeśli nawet nie to można odsprzedać. U nas tez coraz bardziej popularny i opinie ma świetne:
    http://blog.mamabu.pl/2013/test-mama...bjorn-balance/
    http://tata-biega.pl/lezaczek-babybj...anic-recenzja/
    http://mamygadzety.pl/babybjorn-bala...dla-niemowlat/
    Asiu, jeśli po przemeblowaniu fotel się zmieści to fajnie, choć wiem, ze niektóre mamy wolą karmić na leżąco, leżąc w łóżku, wiec to tez jakaś opcja na mniejszej przestrzeni. A masz/kupujesz poduszkę do karmienia? Ja wyczytałam, ze boppy ma dobre recenzje i chyba się zdecyduję:
    https://www.hafija.pl/2015/11/recenz...cco-boppy.html
    MamaKrakow, dzięki! Gratuluję udanej wizyty i zdrowego syneczka! Zuch chłopak, rośnie jak na drożdżach :-)
    Mira, kacik dla dziecka można urządzić nawet w narożniku niewielkiej sypialni, widziałam fajne inspiracje na Pinterest. Jestem pewna, ze będzie cudnie :-)
    Co do leżaczka, to oczywiście rzecz gustu, ale mnie przekonują opinie wielu użytkowników i nie kieruję się wyglądem. Wiem, ze jest mnóstwo kolorowych bujaczkow-cudaków z milionem zabawek wkoło ale grunt, żeby pozycja dziecka była prawidłowa i żeby chciał w tym bezawaryjnie siedzieć dając nam chwilę oddechu, wiec jeśli się sprawdza to dla mnie bomba. Jeśli nie, to sprzedam. Kupuję używany, więc koszt dla mnie do przyjęcia.
    A Ty decydujesz się na inny bujaczek czy wcale?
    Pozdrawiam!
    Ostatnio edytowane przez Robaczek* ; 27-06-17 o 12:33

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Z Oliwierem u mnie odpadało karmienie na leżąco. Po pierwsze miałam mało pokarmu i karmiłam go zawsze z obu piersi podczas jednego posiedzenia i niewygodnie było mi jego przekładać lub siebie, na siedząco dużo lepiej, po drugie i na siedząco w nocy odlatywałam, na leżąco na bank bym zasnęła czego bym bardzo nie chciała. Raz dla bezpieczeństwa takiego malucha, dwa jak już pisałam wcześniej od początku będzie uczony spania w łóżeczku, a nie z nami. Na razie nie kupuję fotela bo może teraz historia będzie zupełnie inna, moze dziecko nie będzie potrzebowało tyle cyca co Oli a po fotel można podjechać w każdej chwili.

22.10.2016(*)6tc

Ja akurat starszego syna duzo karmilam na lezaco. Zwlaszcza w nocy. On mial pobudki co 2, poltorej godziny i trzeba bylo karmic. Z tego tez powodu szybko przeprowadzilam go do naszego lozka, bo ja przy takim przerywanym snie bylam jak zombii. No i jeszcze fakt, ze w fotelu potrafilam zasnac, ja wszedzie potrafie zasnac. To juz lepiej dla dziecka bylo zostac z nami w lozku. Tym bardziej ze on od malenkiego mial ogromna potrzebe bliskosci i nie mogl sie znalezc w lozeczku. To pierwsze lozeczko bylo prawie nieuzywane, dopiero to starsze lozko zaakceptowal.
    Teraz mysle, ze moze gdybym wtedy wpadla na kosz mojzesza to bylo by inaczej, ale na dobra sprawe nigdy nie zalowalam, ze pozwolilismy mlodemu spac z nami.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    to dobrze jasełka, ważne by robić tak jak wszystkim wygodnie ja wolałam wstawać co te dwie godziny, ale później swobodnie kłaść się w łóżku i móc przytulić do męża nie martwiąc się czy nie zduszę bobasa. Każda z nas na pewno znajdzie wyjście dobre dla siebie, dobrze że tak się różnimy wszystkie i nowym mamom możemy pokazać jak różne mogą być wyjścia z różnych sytuacji

22.10.2016(*)6tc

Bo to chyba o to chodzi. Kazda jest inna i kazda znajduje takie rozwiazanie zeby pasowalo jej rodzinie i w jej sytuacjii. Ja sie zawsze panicznie balam ze zasne na tym fotelu i upuszcze malego. Nigdy natomiast nie mialam stracha ze go zgnieciemy czy zadusimy.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Ciekawa jestem jak to będzie u mnie, bo na razie łudzę się wizją jak Asia - karmienie w łóżku na leżąco a potem odkładanie do swojego łóżeczka. Rzucam się w nocy mocno i boję się, że mogłabym przygnieść dziecko, ale to życie zweryfikuje to jak będą noce z Maksem wyglądały i jestem otwarta na każdy scenariusz. Na fotel też niestety miejsca brak, ale mam wielkie wygodne łóżko i kanapę, także damy radę.

Robaczku, nam bujaczek sprezentowali dziadkowie i jest właśnie kolorowy i z zabawkami http://www.smyk.com/catalog/product/...ylek-lezaczek/

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów