Strona 473 z 670
Pokaż wyniki od 4,721 do 4,730 z 6695

Październikowe mamy 2017

Ja nie wiem ale to ktg to chyba zalezy od lekarza bo ja ani razu nie miałam skierowania zeby isc do szpitala i sie podłączyć pod to. Dopiero jak mnie kładli przed cc na oddział to robili zapis ktg. I moja prowadząca gin pracuje u nas w szpitalu wiec jakby uważała to za konieczne to napewno by mnie wysyłała.

A mnie naszło na kebaba jejjjjj jak ja tego dawno nie jadłam normalnie wieki chyba jutro na obiad skieruje sie do budki z kebabem

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar jabłuszko
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-01 zobacz kalendarz
    ale się rozpisałyście
    My nie będziemy chrzcili, sami nie chodzimy do kościoła, wierzący też nie jesteśmy, więc stwierdziliśmy, że w naszym przypadku byłaby to szopka na siłę.
    Dziewczyny zaczęły się przeceny i dzidziutka obkupiłam już całego od stóp do głów do rozmiaru 74
    KTG u mnie w przychodni robią od ręki i za darmo, bo byłam się zapisać na wszelki wypadek, bo i tak w szpitalu będę musiała jakąś przychodnie im podać(mam ubezpieczenie w luxmedzie, a na wizyty do profesora chodzę dodatkowo prywatnie, więc przychodnia nie była mi nigdy potrzebna).

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Tak w zasadzie to czym się różni KTG od tego naszego dopplera ? Jedno i drugie podsłuchuje dziecko. Tyle, że KTG wychodzą skurcze dodatkowo.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny! Ale się naczytałam! Uff..w temacie chrztu się nie wypowiadam, bo jeszcze nie podjęliśmy decyzji, imienia tez wciąż nie mamy, jakoś ciężko mam się zdecydować..ostatnio na tapecie jest Amelka :-) W weekend zaczęłam urządzać pokoik dziecięcy! Kupiłam mega wygodny fotel do karmienia i podnózek do kompletu, dywanik, roletę rzymską na okno, lampę, przewijak i inne drobiazgi. Mebelki zamówione, a wcześniej malowanie - wybraliśmy szary, gołębi odcień
    Teraz wygląda to jeszcze słabo, bo bez mebli i przed malowaniem, ale klimat już poczułam!
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2296.jpg
Wyświetleń:	69
Rozmiar:	82.2 KB
ID:	101220

Asiu, piękne imię wybraliście ❤
    Evlin, ja tez myślę nad chustą lub nosidełkiem tula, wydaje mi się, ze jeśli dzieciak chce te w tym chodzić to bardzo wygodne dla mamy, bo ręce wolne i można chociaż coś zrobić w domu, nie mówiąc o spacerach wiosną..także ja jestem zdecydowana, tylko jeszcze nie wiem czy nosidło czy chusta czy jedno i drugie ;-)
    Pozdrowienia dla wszystkich!
    Ostatnio edytowane przez Robaczek* ; 27-06-17 o 10:03

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Robaczku piękny pokoik az napatrzec sie nie mogłam
    Właśnie dzwonili ze wózek już jest do odbioru
    Myślałam żeby wracać do domu ale ledwo żyje więc wrócę jutro na spokojnie

Kiora doppler sparwdza przeplyw zyl, to to ustrojstwo ktore podczas USG pokazuje czerwony i niebieski kolor. To czym lekarz i polozna sprawdza tetno to taki bardziej sonograf, sprawdza tylko tetno i tyle. KTG sparwadza tetno i wykrywa skurcze i jeszcze pokazuje jak dziecko na te skurcze reaguje. Innymi slowy czy sa to skurcze niebezpieczne dla dziecka czy nie. Masz na karteczce zapis tetna i skurczy i widzisz reakcje.
    Dziewczyny biorace Aspargin, a wy kontrolujecie w trakcie brania poziom potasu? Albo czy przed przepisaniem wam tego leku lekarz skontrolowal poziom potasu? Bo akurat potas mozna latwo przedawkowac, jest go duzo w pokarmach zwlaszcza roslinnych i on wodroznieniu od magnezu magazynuje sie w organizmie.

http://www.jaimojeserce.eu/zawartosc...-i-owocach.php

Sprawdzcie tutaj. Naprawde dojsc do 2 g potasu dziennie sama dieta jest niezwykle latwo.

Robaczku piekny pokoik. Az sie chce zaczac urzadzac Widze ze masz kosz mojzesza z lisci palmowych. Glowie sie nad tym czy kupic taki czy z wikliny. Jesli moge zapytac to jaka firma i czy wyglada na stabilny?
    Ostatnio edytowane przez Jaselka ; 27-06-17 o 10:37

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    robaczku śliczny pokoik powoli na wszystko przyjdzie czas Amelka bardzo ładne imię, tylko bierz pod uwagę jego popularność jeśli to będzie istotna kwestia dla Ciebie

tak jak piszecie z tym ktg. Jest to ważne by znać moc skurczy i reakcję na nie tętna dziecka kiedy już jest blisko.

nie mierzyłam poziomu potasu, jedynie magnezu, biorę aspargin. Co się stanie jeśli będę go mieć za dużo?

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Dzięki Evlin! To dopiero początki ale spodobało mi się :-)
    Kolorystyka cieplej szarości i bieli działa na mnie uspokajająco i liczę, że na dzidziusia tez ;-) Bardzo cieszy mnie zakup fotela-Uszatka bo jest mega wygodny, odpowiednie ma podłokietniki do karmienia i łatwo się na nim zdrzemnąć ;-) Kolor wybrałam szaro-grafitowy żeby łatwiej było czyścić, a rozjaśniam go poduchami i pledem.
    Pokój jest niewielki i ma skosy więc ciężko tu coś więcej ustawiać, ale staram się żeby było funkcjonalnie i przytulnie. W miejscu gdzie teraz stoi kołyska będzie łóżeczko z białego drewna, a obok niego planuję na ścianie motyw drzewa - muszę tylko znaleźć odpowiedni szablon. Na tle gołębiej szarości powinno dać fajny efekt. Coś podobnego jak tutaj:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2299.JPG
Wyświetleń:	45
Rozmiar:	35.1 KB
ID:	101223
    Po prawej od wejścia będzie szafa, a po lewej komoda. Koło fotela chce jeszcze mały, biały stoliczek. A nad przewijakiem duże lustro żeby optycznie powiększyć przestrzeń. Lampę sufitową kupiłam płaską z białymi abażurem i osłonką od dołu przyciemniającą światło. Oprócz tego nocną lampkę na komodę i stojącą lampę koło fotela, żeby było kilka źródeł łagodnego światła. Obok przewijaka mam jeszcze pojemnik na pieluchy i kosz na zużyte. Więcej gratów się tam nie zmieści
    Zazdroszczę wózeczka! Nasz narazie wybrany, ale jeszcze nie kupiony. Pokaz foty jak już zobaczysz to cudo! Ja upolowałam leżaczek używany, ale w stanie idealnym i w dobrej cenie na olx i właśnie zamawiam :-)
    Ooo taki:
    https://www.pinkorblue.pl/babybjoern...2MgaAqYw8P8HAQ

Dzięki Asiu!
    Wiem, ze Amelka tez popularne...pierwszym typem była Julia, ale to tez w czołówce od lat :-( nie mam pomysłu...
    Ostatnio edytowane przez Robaczek* ; 27-06-17 o 10:50

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów