Strona 471 z 646
Pokaż wyniki od 4,701 do 4,710 z 6457

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar PatiM
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-15 zobacz kalendarz
    świetne oba komplety, czyli jednak da sie, bede cierpliwie szukała

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Agag, to Zuza na tym zdjęciu?
    Ale cudna!! Jak laleczka

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Junior Member Awatar Ullena
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-06 zobacz kalendarz
    Data
    06.10.2017
    Witam Was dziewczyny serdecznie Oczy mnie bolą od nadrabiania zaległości w czytaniu... Musiałam notować hehe.

Wracając do glukozy- po powtórnym pobraniu krwi wyszedł mi wynik 91 na czczo więc wygląda na to, że ledwo bo ledwo, ale załapałam się w normę wg mojej gin (od 92 jest problem). A badania na krzywą cukrową (obciążenie glukozą) są obowiązkowymi badaniami KAŻDEJ ciężarnej.

Wspominałyście o kapeluszach- faktycznie teraz to ważna rzecz, bo i tak jest mi trochę słabo od temperatury, a jeszcze udaru do tego nie potrzebuję. Ciśnienie zawsze miałam średnie lub średnio-niższe.

Byłam na pierwszym spotkaniu organizacyjnym w Szkole Rodzenia Bardzo fajna położna prowadzi zajęcia teoretyczne i ponoć też fajna jest ta od ćwiczeń. Po podpisaniu deklaracji itp, dowiedziałyśmy się, że zajęcia będą trwały ok godziny i mniej więcej połowa to będą ćwiczenia, a połowa to teoria. Spotykać się będziemy we wtorki i czwartki o 18 (ale w tym tyg zaczynamy od czwartku). No i myślałam, że będzie nas znacznie mniej...A tu przyszło około 30 dziewczyn- większość w 26 tc, kilka w 25 i 27 no i jedna liderka-28 tc A jak dojdą do tego panowie Normalnie nie wiem jak nas ogarną...tyle dobrze, że to nie przymus, tylko każdy tam przychodzi bo sam chce się czegoś dowiedzieć...

Ceny wizyt- ja płacę co trzy tygodnie 150zł, no i ze 3 razy na prenatalne z lepszym sprzętem, super dokładnym opowiadaniem, 3D itd płacę 200zł. Więc Evlin- to chyba średnie opłaty...

Co do opłacenia położnej- zgadzam się z Evlin i maggie_87- ja też wolę męża, który wiem, że mnie nie zostawi (nooo chyba, że padnie, ale raczej bym go nie podejrzewała ;P Sam jest górnikiem-ratownikiem, więc chyba da radę). No i też moja szwagierka miała położną i nie poleca, bo tak jak dziewczyny mówiły pokazała się raz czy dwa razy i przyszła, żeby jej córeczkę podać jak już ją urodziła. Wywalanie pieniędzy... Na szkole rodzenia ponoć uczą partnerów masaży, które powinny nam pomóc.

Robiąc zakupy wyprawkowe na Allegro patrzyłam jak przy każdym innym zakupie na opinie sprzedawcy i co dla mnie było ważne- na inne przedmioty sprzedającego, żeby jak najwięcej rzeczy zmieścić w jednej paczce co by za przesyłkę nie płacić nie wiadomo ile...

Mira- Twój synek- gigant po tatusiu 185cm...noo to aż strach pomyśleć "co" ja będę musiała urodzić jak mój mąż ma 200cm, tak jak cała jego rodzinka...mama najmniejsza- około 180cm...

mama kraków- na Twoim miejscu poszłabym na połówkowe do innego lekarza, bo z tego co mi wiadomo to po 24 tygodniu wielu rzeczy MOŻE nie być już widać. Poza tym nie bez powodu badanie ma tą nazwę a nie inną. Czas jest bardzo ważny w tym drugim badaniu. Pierwsze i trzecie prenatalne można olać i przesunąć troszkę w te czy we w te...

Asia 1988- ja też miewam te bezbolesne napięcia brzucha...Ale wiecie kiedy mi się najmocniej napina? - podczas, a właściwie tuż po orgazmie... Aż się boję, że chyba nie powinnam...dochodzić..pff...;P

Smile- ja wymiotowałam w tej poronionej ciąży, teraz nie, ale ostatnio mi chlusnęło- z tym że podejrzewam, że to przez badanie krwi na czczo...wróciłam do domu i byłam bardzo głodna, robiłam kanapki i nagle...biegiem do toalety... || No a co do tego kompletu- Ciasteczkowy Potwór - rewelacja !! Mój ulubieniec wśród "Sezamków"

Moje L4 jest niestety od samego początku leżące i nie można wpisać innego...Nie mam pojęcia dlaczego...Ale to jest jeden z powodów, dla których obawiam się dłuższych wyjazdów typowo wypoczynkowych, urlopowych...Bo jakby coś się działo...albo jakaś kontrola albo cholera wie co...to jak ja się wytłumaczę...zalecenie lekarza na zwolnieniu- leżeć i nie ma dyskusji...

Co do przedwczesnego porodu- widziałam ostatnio filmik na youtubie o wcześniaku urodzonym w 24 tc i pierwszy rok z jego życia... Masakra- takie biedne, malutkie i przez to tyle chorób przechodził... Obejrzyjcie sobie- https://www.youtube.com/watch?v=DfK_pjbxhlY&t=7s

Ja dziś zaczęłam 26 tydzień. Już niedługo 3 trymestr A za 5 dni- studniówka

Natomiast jeśli chodzi o chrzciny...to mam mały problem z chrzestnymi..Nooo bo moja starsza siostra chciałaby być chrzestną dziewczynki, bo chłopca już jest, a moja młodsza siostra dopiero w przyszłym roku ma bierzmowanie...Chrzestny to nie problem bo mąż ma jednego brata No i chrzcić będziemy w tej samej, pięknej, mojej bazylice z moim super proboszczem w Święta Bożego Narodzenia, bo wtedy są największe szanse, że pojawi się rodzinka z dalszych miast

Uff...zaległości nadrobione ;P Pozdrawiam i trzymam kciuki za dzieciaczki rodzone w terminie

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Ullena to na mojej SR liderka ma termin na 15.07 niektórzy to mają stalowe nerwy, żeby tak długo czekać. Nie wiadomo czy doczeka w ogóle do końca kursu, bo ten ma nastąpić 10.07.

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Agag, to Zuza na tym zdjęciu?
    Ale cudna!! Jak laleczka
    Tak to Zuza aż ciężko uwierzyć że teraz już z niej taka panna
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	19204862_1476312592428137_77531974_o.jpg
Wyświetleń:	65
Rozmiar:	92.4 KB
ID:	101215

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    ale masz słodkość w domu agag

ullena dobrze że u Ciebie pozytywnie! a chrzestna jakie ma wytyczne, nie mogę

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez agag Zobacz posta
    Tak to Zuza aż ciężko uwierzyć że teraz już z niej taka panna
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	19204862_1476312592428137_77531974_o.jpg
Wyświetleń:	65
Rozmiar:	92.4 KB
ID:	101215
    Zachwycająca panienka

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Mufka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-07 zobacz kalendarz
    Agag - sliczna coreczka. Wiadomo - za mama☺. Jesli chodzi o mnie - akcja ginekolog zakonczona po 4h ☺. Ale mialam nie tylko badanie gin., ale takze cukier i ctg. Na szczescie wszystko pod jednym dachem. Nie mowilam Wam o tym jeszcze, ale ja mieszkam teraz w Niemczech, a tu wyglada to tak, ze kazdy gabinet ma male laboratorium gdzie przeprowadzaja najprostsze badania, na bardziej skomplikowane wysylaja krew na zew. i wyniki trafiaja prosto do lekarza. Wiec dzisiaj zaczelo sie od badania moczu (wynik na miejscu, wszystko ok), wazenie (2 kg do przodu ☺), no i potem test na cukier. Tu nie robia go naczczo, tylko szklanka slodkiej wody i krew do pobrania po 45 min. Nie powinno sie tylko jesc nic slodkiego od rana, a ja niestety zjadlam drozdzowke, bo mi nie powiedzieli nic ostatnio o tym badaniu. Powiedzieli, ze wezma to pod uwage. U gin. wszystko ok. Po zmianie w glowce nie ma juz wlasciwie sladu. Powiedziala tylko, ze brzuch za twardy. Musze zwiekszyc dawke magnezu i brac taki w kuleczkach o przedluzonym wchlanianiu. No i polecila mi olejek lawendowy do smarowania brzucha. Zobaczymy czy to dziala. Zrobila mi tez fajne zdjecia 3d. Postaram sie potem wrzucic. Ctg tez ok. Przy okazji przyuwazylam kiedy mi twardnieje macica. To sie dzieje jak maly mnie kopie. Dzis nie spodobalo mu sie badanie i wymierzyl kopa prosto w elektrode, az podskoczyla. Normalnie chyba pilkarz z niego bedzie☺.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Agag śliczna córeczka
    Mufka super ze wyniki sa dobre to najwazniejsze.
    Dziewczyny bylam na zakupach z dziewczyna brata i padam... chyba brakowalo mi takich babskich wypadów kupilam sobie kapelusz ciekawe czy sie przekonam ale na pewno będę spokojniejsza ze gdzieś slonce mnie zlapie.

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Czy ctg to to samo co u nas ktg? Tak szybko Ci robili?
    Dziewczyny, które już rodziły, jak to wygląda w Polsce? Kiedy zaczynają robić takie badania? Jeździ się na nie do szpitala? Bo u mojego lekarza w gabinecie nie ma takiego urządzenia.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów