Strona 469 z 665
Pokaż wyniki od 4,681 do 4,690 z 6643

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Asia, upiecz ciasto albo ugotuj coś co małżonek lubi, na pewno doceni, że zrobiłaś coś od siebie, w końcu nie liczy się za ile prezent, ale ile w nim chęci

Co do chrzestnych, to na matkę kandydatki mam dwie i wiem, że obie po cichu liczą na to, że będą, także klęska urodzaju. Ale za to z ojcem kaplica bo kandydatów takich oczywistych zero, jeden od biedy się znajdzie ale bardzo naciągany. Także ja się jeszcze wstrzymuję, jeszcze mam chwilę czasu, liczę, że coś się samo wyklaruje.
    W ogóle wymyśliłam sobie, że zrobię chrzciny 03.12, 04go mam urodziny, to będę miała przy okazji imprezę a na Święta mój bardzo wierzący ojczym nie będzie marudził, że wnuk dalej poganin :P
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 26-06-17 o 10:42

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Asia bardzo ładne imię mi się też podoba Kubuś ale mamy tyle i znajomych i dzieci znajomych o tym imieniu, że zrezygnowaliśmy.
    U nas znowu pada :/
    Przy Zuzi też jakoś ta chusta wydawała mi się niepotrzebna, ale przy drugim już myślę, że się sprawdzi. Szczególnie kiedy będę Zuzę zaprowadzać do przedszkola bo jej sala jest na piętrze i nie dam rady tam wejść z wózkiem. Tak jak Asia pisze zawsze chustę mogę sprzedać bo faktycznie one prawie nie tracą na wartości.
    My chrzestnych mamy wybranych i oni się pewnie domyślają ale oficjalnie jeszcze nie pytaliśmy. Będzie mój brat i nasza bardzo bliska przyjaciółka. Moja siostra też mogłaby być ale z okazji buntu postanowiła nie przystąpić do bierzmowania więc odpada. Chrzest chcemy zrobić w święta Bożego Narodzenia. Mamy duże mieszkanie więc zrobimy w domu, ale zamówimy catering bo nie będzie mi się chciało dla tylu osób gotować i wszystkiego przygotowywać, tym bardziej przy dwójce dzieci.

Asia trzymam kciuki żeby udało Wam się to wszystko z mężem poukładać. Najważniejsze, że chcecie tego oboje.

Miłego dnia

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    haha Mira Maks poganin słuchaj, jak masz dobre stosunki z tatą Maksia to może on ma kogoś na chrzestnego? współczuję dwóch potencjalnych chrzestnych. U nas sytuacja była jasna bo mąż ma dwie siostry, jedna nie jest chrzestną wśród rodzeństwa więc ją wzięliśmy pierwszą, a teraz druga będzie. Kuzyna biorę z wielką chęcią bo to super człowiek, był u nas świadkiem na ślubie, tylko ma już conajmniej z tego co wiem trójkę chrześniaków i trochę mu współczuję czwartego ale kto mu kazał być takim fajnym że go biorą a Chrzciny chyba zrobimy na koniec lutego jak Oliwierowi. To był dobry czas pamiętam, nie za mały nie za duży, był spokój w Kościele i w restauracji (poza tym, że od razu na obiedzie się zesrał po pachy i było po ładnym ubranku, babcia była podłamana że nie zdążyła sobie zrobić zdjęcia z wnusiem )

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Dobre, ale nie chcę brać obcej dla mnie osoby.

Asia, popłakałam się ze śmiechu jak sobie zwizualizowałam Oliego obfajdanego po pachy we wdzianku do chrztu

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Asia tak jak Mira pisze.. zrób dla męża cos od siebie na pewno doceni
    Widze ze problem chrzestnych nie tylko u nas... chrzestnym będzie mój brat i on wie o tym od samego początku
    Ale co do chrzestnej to juz problem... ostatnio zmienilismy swój wybór i chyba juz zostanie siostra mojego. Przy kolejnym to chyba ludzi z ulicy bedziemy prosic
    Tez planuje ochrzcic przed świętami ale zobaczymy jak sie uda. Tesciowa wymyslila ze zrobimy u nas w mieszkaniu chrzciny a ona i szwagierka pogotuja wszystko i gotowe przywioza. Troche chaotycznie to widze no ale zobaczymy

Witajcie ale fajny temat na tapecie chrzest. U nas bedzie napewno brat mojego T a na chrzestna nie mamy nikoga Hahah Mira tak wiec podpinam sie pod Maksa poganina z Agatka Poganka. U moich dziewczyn jedna chrzestna to moja najbliższa przyjaciółka a u drugiej bratowa. A koleżanki żadnej nie chce bo koleżanki raz sa potem ich nie ma.

Agag ja odradzam robic chrzest w święta, ja tak chrzcilam moja starsza córkę i tych chrztów było chyba z 10 albo i wiecej mnóstwo ludzi kazdy pchał sie pod ołtarz zeby cos zobaczyć , ksiądz to potraktował jak hurtowy chrzest, zero takiej ładnej oprawy. Teraz jak byliśmy tydzien temu to był tylko jeden chrzest naszej Marysi i tak ładnie ksiądz ją wprowadził od drzwi kościoła pod ołtarz tak ładnie wygladała ta ceremonia mozna powiedziec ze tylko dla niej. Tak wiec Ige chrzcilismy juz w zwykła niedziele i były 2 chrzty i tez fajnie to wszystko wyglądało. Wiec kazdy termin jest dobry oprócz świat Bożego narodzenia i Wielkanocy.

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny,
    Asiu cieszę się, że Wam się zaczyna układać, wspaniała wiadomość. Agag u nas chrzestnym będzie mój brat a chrzestną także najlepsza przyjaciółka, mamy podobny skład Byli też starszymi na naszym ślubie. Chrzest mojego syna organizowalismy w święta. Miał 5 miesięcy i mydle że to odpowiedni wiek. Nie płakał, obserwował zasnął nawet na trochę Umówiłam się na usg 3d w środę
    Mufko, trzymam kciuki za wizyte

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Mufka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-07 zobacz kalendarz
    No to Asia- trzymamy kciuki za lato pelne milosci ☺. A ja nadal kwitne u gin. w kolejce... Pierwsza godzina za mna...

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Kurcze, to ja byłam w zeszłym roku w listopadzie na chrzcinach w najzwyklejszą niedzielę i dzieci było z 20. Myślałam, że to zawsze tak wygląda a to jakiś spęd i masówka była w takim razie. No to mam nadzieję, że w mojej parafii będzie nas mniej.

Member
    mooniaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny. Asia gratuluję wyboru imienia - bardzo ładne mój syn miał się tak nazywać ale zostało na Patryku. A no i tego ze z mężem cos się zaczyna układać na nowo i ze on też to zrozumiał.
    Co do chrZtu to myślę że poczekam aż zrobi się cieplej może w kwietniu jakoś ale myślę ze nie dłużej. Z chrzestnymi też mam problem bo facetów w rodzinie od groma ale kobietki to żadnej no i nie wiem ale coś może się wymyśli.
    Ja z rodzinką lebiuchuje nad morzem pogoda nawet znosna ale mogłoby być mniej wietrznie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów