Strona 468 z 659
Pokaż wyniki od 4,671 do 4,680 z 6587

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Agag też słyszałam i nawet na szkole rodzenia w pierwszej ciąży pani na zajęciach polecała nam używane chusty bo już nie są takie sztywne. Ja zdecyduję się albo na nosidło albo na kółkową bo jakoś mój mózg nie ufa wiązaniom (No nic nie poradzę).

U nas niedziela fajnie bo mieliśmy gości od 17 i posiedzieli do 21 więc chyba dobrze u nas się czuli. Oliwierka położyłam spać o 19. To jest takie kochane dziecko... (odpukać) mam nadzieję, że nie będzie przechodził jakiegoś mocnego buntu po tym jak pojawi się braciszek bo teraz naprawdę jest dziecko super do ogarnięcia. Aha No i wybraliśmy dziś chyba imię... Dawidek usiedliśmy w końcu z mężem do kalendarza, spisaliśmy 16 imion z czego zostawiliśmy 3, telefony po najbliższej rodziny i zdania po równo... ale chyba to jest nam najbliższe

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Asiu gratuluje wyboru imienia
    Bardzo ladne
    Ja nawet nie rozwazam chusty bo dla mnie zima nie bardzo kojarzy sie z noszeniem niemowlaka.... i balabym sie ale coz taka jestem...
    Ja u rodziców przeglądam swoje stare rzeczy ze szkół i nawet trafiłam na książkę z podstawowki... robię miejsce by mieć gdzie magazynowac rzeczy Antosia które będą już nie potrzebne

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Evlin chcę kupić z myślą o wyjściach jak będzie cieplej, zimą też się nie odważę, ale też w domu... jeśli dziecko będzie wymagać dużo bliskości ze mną to nie będzie wyjścia i będę robić obiad i inne rzeczy z nim przy boku

22.10.2016(*)6tc

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Witajcie w nowym tygodniu u nas dziś znowu zimno i pochmurno :/ za to jutro zaczynają się upały. Ta pogoda jest tak dynamiczna, że jak tu się dobrze czuć. Albo zimno albo upał, jakby nie mogło być wypośrodkowane 24 stopnie i słoneczko i byłoby idealnie jak dla mnie
    Ja też nie planuję zakupu chusty, bo nie miałabym zaufania do niej, czy raczej do swoich umiejętności, że dobrze bym ją zawiązała

Asia gratuluję wyboru imienia, bardzo ładne ale widzę, że jeszcze nie jest wpisane do tabelki

Evlin dobrze robisz przy dziecku to by się przydał dodatkowy pokój na niepotrzebne szpargały długo zostajesz u rodziców?

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Asiu faktycznie w domu moze sie przydać taka chusta ale i tak nie dla mnie i moich możliwości
    Maggie zostane jeszcze 2-3 dni.. wyjatkowo dogaduje sie z mama wiec nie jest źle. A chce by moj facet troszkę zatesknil za mną
    Oj miejsca jest potrzebne baaardzo duzo... zwlaszcza ze nie chce niczego sprzedawać

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Ja nie planuję chustowania, przy jednym dziecku nie widzę sensu. Poza tym nie ufam sobie i chuście aż tak, żeby próbować.

U mnie dziś ładna pogoda. 25 st max, lekki wiaterek. Ale od jutra do czwartku zapowiadają upały po 32-34 st i już się boję na samą myśl jak się będę czuła.

Asia, super, że w końcu podjęliście decyzję

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    Mufka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-07 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny! Asia - imię bardzo ładne. Na ten moment też nasz top. Bierzemy jeszcze pod uwagę Daniela i Jakuba, ale powiedzialam mezowi, ze to on musi wybrac. A ja za godzine mam wizyte. Nie moge sie juz doczekac. Co do chusty, to bylismy z mezem na takim jednodniowym kursie pielegnacji niemowlat i tam babka pokazywala jak wiazac te chusty. Nie przeszlismy do zajec praktycznych, ale ogolnie temat wydaje sie do ogarniecia i tak jak Asia pisze, w domu moze sie przydac.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Czesc dziewczyny. U nas idealna ciazowa pogoda, 18 stopni i moze bedzie padac. Temperatura wyzsza niz 25 stopni to dla mnie normalnie juz za wysoka a w ciazy to juz w ogole nie do przyjecia. Tak ze ja sie z tego zimnego poczatku lata ciesze. Dzis w ramach pierwszego dnia wakacji zrobilismy sobie z mlodym gofry na sniadaniea teraz mam zapiar opychac sie truskawkami i czeresniami. A co mi tam. Jutro znowu do pracy to dzis bede odpoczywac na calego.
    Asia gratuluje wyboru imienia, my jeszcze ciagle nic.

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Mufka u nas chrzestnym będzie Daniel więc nam jakoś już odpadło (chociaż imię nam się podoba), a Jakub kojarzy się źle mężowi, ale imię samo w sobie ładne Kubuś to już w ogóle. Właśnie apropo chrzestnych, kiedy będziecie pytać? Pamiętam, że z Olim czekaliśmy do urodzenia, dopiero po porodzie poprosiliśmy kuzyna (chociaż na pewno się spodziewał bo jest jedynakiem jak ja i jestem chrzestną u jego córki), a teraz biorę kuzyna, który pewnie się spodziewa ale nie tak na 100% jak tamten i nie wiem czy nie powiedzieć mu może wcześniej? Niby powinno poczekać się na poród, żeby mieć już pewność że wszystko jest dobrze, ale sama nie wiem. Chustę chcę kółkową bo jest dla mnie "pewniejsza" niż zwykła i właśnie w takich sytuacjach, że muszę coś zrobić, nie jestem w stanie patrzeć na maleństwo, a Oli lata i w teorii może mu czymś pacnąć ale jak będzie czas pokaże. Na szczęście te chusty prawie nie tracą na wartości i jak kupię używkę prawie za tyle samo później sprzedam więc nic mi nie szkodzi jak jednak się nie przyda. Przy pierwszym nie miałam i idzie rzeczywiście żyć bez, teraz jednak sytuacja inna. Rzeczywiście Mira ratuję się kawą bo mam kiepskie dni ostatnio. Imię w tabelce Maggie nasz Sherlocku zmieniłam

Jutro nasza druga rocznica ślubu a ja nie mam nic dla męża nadrobię czymś jak w końcu spłynie mi to opóźnione chorobowe, ale to już nie będzie to samo. Powiedział wczoraj trzymając mnie za rękę, że musimy się starać odbudować naszą miłość. I widzę, że to nie tylko słowa, jestem w szoku. Niech już tak zostanie. A Tobie Evlin życzę by rozłąka dużo Wam dała :*

Miłego dnia wszystkim

22.10.2016(*)6tc

Widzisz Asia, ten Twoj maz nie taki zly. Skoro chce odbudowywac i widzi, ze jest co odbudowac to jeszcze bedzie dobrze

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów