Strona 465 z 665
Pokaż wyniki od 4,641 do 4,650 z 6649

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Tez mam B i 2. Nie biorę nic moczowego, do tej pory tylko te pH było zawyżone wiec nie widziałam potrzeby, ale zobaczymy co mi teraz dr doradzi. Tsh mi wyszło 1,24 czyli 0,2 skoczyło przez 1,5 miesiąca, ale przyznaje się bez bicia że nie zawsze czekam te pół godziny co powinnam po wzięciu euthyroxu i jem trochę szybciej bo jak wstaje jem tabletkę i od razu szykuje mężowi i sobie śniadanie i nie umiem wytrzymać jak tak leży moze to jest efekt. Ale zle nie jest, jeszcze zrobię powtórkę przed wizytą w połowie lipca u endo i zobaczę czy dalej rośnie, a w tym czasie postaram się pilnować tego odstępu czasowego

Jaka tu cisza w sobotę, wszystkie na imprezach

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Mufka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-07 zobacz kalendarz
    No impreza jak trzeba - arbuz i mecz Niemcy - Wlochy ☺

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    A królową tego balu była poduszka-rogal

Znowu od 6 nie śpię. Chyba organizm robi trening przed porodem.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    U mnie był wieczór z Grą o tron bo nic innego o tej porze nie leciało w tv. Ale z m jest lepiej co mnie bardzo cieszy. Mały od jakiegoś czasu przesypia całe noce nawet bez pobudki na smoczka więc mam warunki do spania. Za to przed 7 się obudził. Mira też tak miałam w pierwszej ciąży, to lepiej że teraz mniej śpisz bo będzie Ci łatwiej pózniej

Miłej niedzieli!

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Ja dziś nie moglam dobrze zasnac, kręciłam się i kręciłam, dobrej niedzieli :*

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    My jestesmy na wsi. Fajny weekend. Ale dzisiaj wstalam z okropnymi skurczami. Wzielam 2nospy. Przeszlo. Ale strach byl ogromny. Coraz bardziej sie boje tak szczerze mowiac. Wiecie ktory tydzien ciazy juz jest bezpieczny do przedwczesnego porodu ?

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Mnie za to córka rozpieszcza i spi do 9. Ciężko się będzie przestawić na wczesne wstawanie jak Filip się urodzi.
    U nas dzisiaj leniwa niedziela. Co chwilę pada deszcz i nawet na spacer nie mamy jak iść. Trochę dobija mnie to siedzenie w domu, ale co zrobić.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    To nie tydzień a waga maleństwa ma znaczenie. Za granice przezywalnosci uznaje się 600 gram ale wiadomo, ze tak ekstremalne wcześniaki maja później mnóstwo problemów zdrowotnych. Moja bratowa urodziła chłopców w 33 tc (waga 1600 i 2000 gram) i dziś są zdrowymi trzylatkami, i myśle ze właśnie ten 32-33 tc to jest taki moment kiedy jest juz w miarę bezpiecznie. Także jeszcze trochę, w sierpniu już będzie spokojniej.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Kiora a może podejdź do lekarza na ip? Bo na tym etapie skurcze nie powinny być bolesne. Tak jak pisałam mnie nawet w 34 tc zostawili w szpitalu jak miałam bolesne z zagrożeniem przedwczesnego porodu. Wydaje mi się że każdy poród przedwczesny jest groźny. Wiadomo że czym dziecko więcej waży tym jest bezpieczniej.

Witajcie, ja tez z nocy na noc coraz gorzej śpię, za nic nie moge sie wygodnie ułożyć a dzis to juz wogole jakas porażka co godzine do wc tak mnie młoda uciskała w pęcherz. Chodzę dzisiaj jak zombie niewyspana.
    A ja znalazłam nam urlop nad morzem od 20 lipca fajnie bo blisko do morza tylko 150 m nowo oddany obiekt, juz sie nie moge doczekać jak sobie poleze na plazy i ominą mnie urodziny w domu nie bede musiała stać w kuchni i szykować, stad tez celowo taki termin wyjazdu wybrałam hihihi

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów