Strona 464 z 665
Pokaż wyniki od 4,631 do 4,640 z 6643

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    wiem Mira i biorę to na klatę tylko jak miałam takie dni w pierwszej ciązy po prostu kładłam się i zalegiwałam, popołudniu jedynie obiad zrobić. Teraz jest Oli, którego trzeba pilnować i a tu pieluchę zmienić, a tu dać jeść, a tu po prostu chce się pobawić poprzytulać i tak cały czas coś. Dlatego trochę marudzę. No i najważniejsze strach jakbym omdlała co z nim. Ale tragedii nie ma, naprawdę niektóre dziewczyny maja dużo gorzej. Byleby takich dni było jak najmniej, myślę że dziś to przez tą pobudkę wczesną i tyle godzin na czczo. Agag nawet mąż nie działa na to moje ciśnienie

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Asia, współczuję sytuacji w laboratorium. Dobrze, że pielęgniarka okazała się ogarnięta i Olim się zajęła

Ja jestem niskociśnieniowcem całe życie, więc jakoś mi nie dokucza, bo jestem przyzwyczajona. Mój gin też zawsze powtarza, że mam się cieszyć z niskiego ciśnienia (tym bardziej jak dobrze z nim funkcjonuję), bo lepsze takie w ciąży niż za wysokie. Aż sobie zmierzyłam u mamy i mam 96/54. W ogóle musiałyśmy się dziś "ewakuować" z naszego mieszkania, bo sąsiedzi pod spodem mają wstawiane nowe drzwi i taki hałas, że Maja ciągle wisiała na mnie, tak się bała. Teraz już jesteśmy w domu i obiad się robi

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Domyślam się, ze z małym dzieckiem w domu to jest problem i strach co by było gdyby... Takie spadki maja to do siebie ze czuc je wcześniej i jest czas zareagować, usiąść, dać głowę między nogi itd i nie zemdleć jak kłoda. A taka lekka kawka by nie pomogła?

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    Mufka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-07 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny. Ja sobie dzis urzadzilam zwiedzanie izby przyjec na ginekologii. Tak rozmawialysmy o tych skurczach, a ja dzis po przebudzeniu czulam je tak czesto i tak wyraznie, ze troche sie wystraszylam, no i pojechalismy. Na izbie siostra podlaczylam mnie pod ctg, no i przez 0, 5 h bylo pewnie ok. 10 skurczy, wiec zaprowadzila mnie do gina (biedak mial na twarzy wypisany nocny dyzur plus kilka porodow). Zrobil mi usg. Stwierdzil, ze z malym wszystko ok, szyjka macicy dluga 4,5 cm no i ze miedzy 20 a 30 tyg. takie skurcze moga byc. Puscil do domu i mam normalnie czekac do poniedzialku do wizyty u mojej gin. No chyba zeby te skurcze staly sie bolesne to mam wrocic. Ach, no i jeszcze dowiedzialam sie, ze maly wazy 747 g. No i w glowce nic nie stwierdzil (nie wiem czy pamietacie, ale moja gin. stwierdzila tam kiedys maly obszar z plynem mozgowym). Mam nadzieje, ze to nie kwestia kiepskiego sprzetu, tylko faktycznie nic tam juz nie ma.

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Bardzo dobrze, że pojechaliście na IP, przynajmniej wiesz, że szyjka się nie skraca a z maluchem wszystko w porządku.
    Jestem zwolenniczką takiej ostrożności. A dziś się lepiej czujesz?

Senior Member
    Mufka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-07 zobacz kalendarz
    Szczerze mowiac skurcze czuje nadal, ale rzadziej i no i juz sie tym przynajmniej nie stresuje ☺.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mufka dobrze że pojechałaś i się uspokoiłaś na IP

MoŻe następnym razem spróbuje z kawą, ale na samą myśl mi niedobrze więc nie wiem czy efekt nie będzie odwrotny :/ mam wyniki krew ok poza leukocytami 14 (norma do 11), ale to chyba przez tą alergię. Mocz ładnie mi zeszło pH z 8 na 6, za to jakieś dość liczne nabłonki płaskie i pare leukocytów a powinny byc ujemne. No nic zobaczymy co powie gin w piatek. A magnez tylko 0,1 poniżej normy więc zle chyba nie jest.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Asia to ph ładnie Ci zeszło, leukocyty mogą pojawić się przy alergii więc może to dobry trop.
    Dziewczyny na zwolnieniu, jaki macie kod 1 czy 2 oprócz B?

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Ja mam 2

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Tak samo, B i 2.
    Asiu a bierzesz coś pęcherzowego? Dobrze, ze pH spadło. A jakie masz tsh? Bo ja tez miałam różne atrakcje w moczu, łącznie z krwią, nablonkami właśnie itd a od kiedy biorę regularnie Urinal mam bardzo ładne wyniki.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów