Strona 463 z 654
Pokaż wyniki od 4,621 do 4,630 z 6537

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar PatiM
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-15 zobacz kalendarz
    a ja mam własnie berdzo mało, takich na 50-60 to po kilka sztuk, a wiekszych to dosłownie kilkanascie razem, wiem ze juz powoli musze planowac zakupy, bo narazie tylko pokoik z meblami, dostawka do łożka i pare zabawek, ale liste mam, tą co Mira zrobiła i jeszcze pare żeczy od siebie, wiec mysle ze nie zgine.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    O jakiej liscie Miry mowa ? Ja juz sie pogubilam. Wuen co mam i nie wiem czego nie mam. Ja tez zakonczenie roku razy dwa jakos przezylam. Poryczalam sie strasznie na hymnie. Te hormony to horror.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mira wstawiała listę swojej wyprawki

Dziewczyny ja dziś nie śpię od 5. Obudziła mnie kichaczka alergiczna i zawalony nos. Zasnac już nie mogę, co gorsza zjeść nic tez bo na 8 wybieram się do labu na badania przed piątkową wizytą. Chyba zrobię sobie przy okazji poziom magnezu bo te przepowiadacze trochę mnie stresują. Wczoraj popołudniu znów miałam i dziś jak leżałam jeszcze.

Wszystkim życzę miłego weekendu. My na dziś nie mamy specjalnych planów, jutro popołudniu mają wpaść goście. Buziaki

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Magnez zawsze warto zrobić, to jest parę złotych a lepiej wiedzieć jaki jest poziom (też ostatnio robiłam). A co robisz ponad to?
    Ja nie śpię od 5:50, już wstałam bo ile można leżeć.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Asia ja mam przepowiadajace juz od jakichs 2 tygodni. Tez mnie to poczatkowo troche niepokoilo bo niby za szybko. Ale to na razie chwilowo twardniejacy brzuch i taki bol jakbym sie zdenerwowala. Wtedy ten skurcz sie pojawia i zaraz znika. Zwiekszylam dawke magnezu do 6 tab na dobe. Ale skurcze sie dalej pojawiaja. Tak 2 do 3 razy na dobe.

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Wydaje mi się, że na tym etapie skurcze powinny być bezbolesne. Ja nawet jak miałam bolesne w 34tc to mnie położyli w szpitalu, bo ból oznaczał, że zaczyna się szyjka skracać. Takimi bezbolesnymi się nie martwię, bo to znak, że macica trenuje do porodu. Gdyby pojawiał się przy nich taki ból jak na miesiączkę to pewnie pojechałabym do lekarza.
    My trochę dzisiaj pospaliśmy, ale byli u nas wczoraj znajomi i posiedzieliśmy trochę dłużej. Córka tych znajomych znalazła Zuzi ciastolinę i teraz mam wszędzie tego pełno :/ zaraz się muszę zabrać za odkurzanie. Pogoda beznadziejna więc pozostaje nam siedzenie w domu. W ogóle mam dzisiaj jakiś kiepski nastrój od rana. Sama nie wiem o co mi chodzi

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Te moje są bezbolesne więc nie sieje paniki do piątkowej wizyty ale jakby wyszedł magnez za niski napiszę SMSa do mojej dr to mi pewnie zwiększy dawkę asparginu. Ponadto Mira robiłam tradycyjnie morfo i mocz dodatkowo tsh dla kontroli. Glukozę mi zleci pewnie dopiero na najbliższej wizycie. I powiem Wam że prawie odjechałem w labie tak jak pisałam od 5 nie spałam już zdążyłam porządnie zgłodnieć, plan był taki że pójdę sama Oli spał i miał zostać z tatą, ale jak się szykowałam to się obudził, ja oczywiście żeby mąż sobie pospal uszykowałam Oliego, dałam mu mleko i poszliśmy na pobranie. Mam tak kilometr, szlam powoli ale jak tam weszłam było tak duszno że jak kończyła pobierać krew już mi było słabo, chwile posiedzialam ale już widzę że ktos przyszedł to chciałam zwolnić miejsce, ale to był zły pomysł bo jak wstałam tak ledwo utrzymałam się na nogach i jednak musiałam się położyć. Super babka przyniosła Oliwierowi książeczkę i go zagadywala a ja się wachlowałam. Pózniej już robiło mi się coraz lepiej aż poszłam do domu. Jednak człowiek robi się niedołężny w ciąży. Trochę boje się glukozy w tej duchocie, ale przynajmniej bede sama, mam nadzieje że będzie lepiej. Lecę do moich chłopaków bo się razem bawią

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Ciśnienie 101/53 dlatego tak się kiepsko czuję

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Ja ostatnio jak byłam na wizycie, to też mi strasznie słabo było i okazało się że mam niskie ciśnienie. Dzisiaj też słabo się czuję. Zrobiłam sobie nawet lekką kawę ale nie pomogło. Szkoda, że mąż w pracy bo on jak nikt potrafi podnieść mi ciśnienie

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Od czasu jak biorę leki na rozrzedzenie krwi mam niskie ciśnienie ciagle. Ostatnio przed wizyta 105/70. Aż mnie pielęgniarka pytała czy nie jest mi słabo a mi jest z takim ciśnieniem normalnie. Organizm chyba się przyzwyczaił. Dopiero jak mi spada do 90/60 to się źle czuje. Ale dziewczyny w ciąży niskie ciśnienie to nie jest problem, dużo gorzej by było w drugą stronę. Tylko właśnie może się robić słabo. Musimy to wziąć na klatę jak cała resztę

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów