Strona 461 z 667
Pokaż wyniki od 4,601 do 4,610 z 6666

Październikowe mamy 2017

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny, ja prawie całą noc nie spałam. Mój brat zapisał swojego 3 letniego syna do przedszkola i dzieciaki pojechały na wycieczkę. Pojechało ich sporo i tylko 2 opiekunki. Poszli na jakiś plac zabaw i jakieś dziecko skoczyło mu na rączkę że złamało mu w łokciu aż wygięło mu w drugą stronę. Zamiast wezwać pogotowie do tego dziecka to one pozbierały dzieci i wróciły z nimi do przedszkola a ten biedny Krystianek aż 2 razy zemdlał po drodze do tego przedszkola pewnie z bólu. Dopiero jak już wrócili do przedszkola to wezwali pogotowie i zadzwonili po jego mamę.No czy to jest normalne zachowanie? Tak mi szkoda tego Krystianka i cały czas siedzi mi w głowie.
    Co do skurczy to ostatnio przez tydzień miałam ich dużo.Twardniał mi brzuch i łapały skurcze lekarz mnie zbadał powiedział że szyjka jest miękka ale po 2 porodach to ona idealna nie będzie. Zmierzył ją i stwierdził że się nie skraca ale łożysko mam za nisko na tylnej ścianie ale to może się zmienić. Odpoczęłam kilka dni bo się wystraszyłam że wcześniej urodzę i na razie jest ok.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Czesc Dziewczyny u nas pochmurno, strasznie bolały mnie dziś kości rąk po wstaniu, ale minęło. Co do twardnien miałam i czasem mam, wczoraj zdarzyło mi się po tygodniu przerwy. Zaczynam dziś 25 tydzień. Póki co 1,9 kg na plusie. Zdarzają się Wam jeszcze sporadycznie wymioty? Ja wczoraj wzielam kilka żelków od synka i tak zrobiło mi się niedobrze, że aż wszystko chlusnelo. Dziś dzień taty robicie coś dla mężów z dziecmi?

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Ja nie wymiotowałam ani razu, nawet niedobrze mi było tak rzadko, ze na palcach rak bym policzyła, i to głównie jak sie bardzo denerwowałam albo wizytą albo jakimś problemem ciążowym.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    smile.

O mnie
    Mira w pierwszej ciąży też nie miałam takich problemów. W tej mój układ pokarmowy to jakaś tragedia. Najpierw niedobrze praktycznie do 20tyg i nie wszystko mogłam zjesc, bo wymioty. Raz lepiej raz gorzej.Teraz niby lepiej az do wczoraj. Dziś póki co okej

Senior Member
    Mufka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-07 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny. Ja do 3 miesiaca duzo wymiotowalam. Byl taki czas , ze nie moglam normalnie zebow umyc bez jakiejs akcji, ale czasem bralo mnie zwyczajnie przy sniadaniu. Jak moj maz widzial, ze robie dziwna mine, krzyczal - "nie mysl o tym, nie mysl" i zaczynal spiewac jakas piosenke, zeby odwrocic moja uwage. Jak zdazylam to spiewalam z nim i czasem przechodzilo. Normalnie dom wariatow. Przez to schudlam ok. 3 kg i dopiero 3 tyg. temu dobilam do przedciazowej wagi. Teraz zdaza sie , ze mnie cos obrzydzi i robi mi sie mega niedobrze, ale sa to raczej sensacje wzrokowe, np. jak cos jem i zobacze jakis włos w polu mojego widzenia. Maz mowi, ze powinnam o tym porozmawiac z jakims psychologiem ☺.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    ja tylko raz w tej ciąży wymiotowałam, leciało ze mnie górą i dołem wtedy więc to chyba było jakieś zatrucie. Za to mdłości miałam jakoś 5-8 tc. Teraz luzik.

Co do Dnia Ojca niestety nic nie kupiłam bo przez to przetrzymywanie chorobowego przez pracodawcę nie mam grosza, a od męża nie chciałam brać na prezent dla niego i od rana wkleiłam mu kolaż ze zdjęć jego i Oliwierka na fb z życzeniami, a jak wróci z pracy do domu to dostanie laurkę. Na razie dopiero wstępna wersja. Chcę mu dać kredki lub pisaki, żeby po swojemu pobazgrał jeszcze i doczepić dwie kokardki ze wstążek w górnych rogach Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	tat.jpg
Wyświetleń:	24
Rozmiar:	37.7 KB
ID:	101200

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Asia bardzo fajny pomysl. Ja dostalam takiego nerwa że poszlam spac jeszcze na dwie godziny... dzwonili z pracy ze mam przyjechać i podpisać ze umowa nie bedzie przedłużona.. mam do 6.07.
    Aż mi się słabo zrobiło w pierwszej chwili. Ale powiedziałam że przecież mam umowę do dnia porodu... mąż mówi ze nigdzie nic nie podpisuje.. dzwonili jeszcze raz... okazało się że babka w centrali sie pomyliła.. nie zobaczyła że jestem w ciąży. Masakra...
    Ja nie mam pojęcia co to wymioty w ciazy... az boje sie co bedzie w nastepnej
    Maja takie cos to trzeba zgłosić do kuratorium i na policję. Przecież to nieudzielenie pomocy mogło skończyć sie gorzej niż tylko na złamaniu. Oby z chlopcem bylo dobrze i nie mial urazu to wycieczek szkolnych.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    smile.

O mnie
    Asia super pomysł my zrobiliśmy babeczki i mamy kartkę oraz koszulkę dla taty z Vaderem i wózkiem z napisem dumny R, lord father śmiesznie Zamówiłam dla Alka spodnie z ciasteczkowym potworem i spódniczkę z opaska dla Anielki, wczoraj przyszło, zaraz wrzucę Wam zdjęcie

Senior Member
    smile.

O mnie
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	cfbhIMAG1369.jpg
Wyświetleń:	28
Rozmiar:	90.7 KB
ID:	101201
    Komplet księżniczki

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    super komplecik smile

maja też bym tego tak nie zostawiła! różne rzeczy mogły się stać przez takie zaniedbanie, sama jestem/ byłam nauczycielką i od razu wezwałabym pogotowie!

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów