Strona 460 z 661
Pokaż wyniki od 4,591 do 4,600 z 6606

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Ale dziś u nas beznadziejna pogoda. Od 3 w nocy ciągle pada i to tak porządnie, teraz to wręcz leje. Aż współczuję tym dzieciakom takiego zakończenia roku szkolnego. Wszystko będzie musiało odbywać się w salach zamiast na powietrzu. Ja też od razu odczuwam pogodę i głowa mnie ćmi

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    U mnie też ochłodzenie, ale dla mnie to ulga, bo w końcu po nocnych deszczach jest czym oddychać i od razu się lepiej czuję.

Dziewczyny, czy Wasze maluchy też są mniej aktywne jak jest upał? Bo Maks wczoraj był dużo spokojniejszy niż zazwyczaj, a po wizycie przecież wiem, że wszystko u niego ok.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    U nas też była burza, nadal jest nieciekawie i tak ma być przez najbliższy tydzień do tego boję się jakoś teraz burzy bo w pierwszej ciąży odeszły mi wody właśnie przy trzaśnięciu pioruna, w szpitalu co chwilę przyjeżdżała jakaś do porodu i powiedzieli mi że tak czasem działa burza że pękają pęcherze. Wiem że byłoby za szybko, ale głowa działa. Do tego wczoraj miałam dwa razy skurcze przepowiadające aż musiałam wyczytać czy to to bo z pierwszej ciąży nie kojarzę, a teraz już. Niby mogą być od 20 tc, ale Wy już macie? Takie napięcie brzucha przechodzące z góry na dół, nie jest bolesne ale takie dziwne. Za tydzień wizyta to wspomnę lekarce. I zaczęłam oczywiście od razu myśleć, że jeszcze trochę i zacznę te skurcze mierzyć, że może tym razem się uda SN skoro coś już zaczyna pracować i normalnie trochę zaczęłam się bać. Ale u nas znów burza...

Dobrego dnia kochane mimo kiepskiej pogody!

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mira, ja akurat związku z pogodą nie zauważyłam, ale też się zdarza, że mój Bartuś ma spokojniejsze dni. Wczoraj też się delikatniej ruszał, a u nas było chłodno. To normalne, że dzieciaczki czasem mają takie dni ja już dawno tego nie robiłam, bo teraz ruchy synka odczuwam regularnie, ale na wcześniejszym etapie często zdarzało mi się lekko ugnieść brzuszek, jak się niepokoiłam brakiem ruchów i zawsze natychmiast dostawałam odpowiedź w postaci kopniaka A Bartuś pewnie sobie myślał "matka, daj spokój, śpię"

Asia, ja nie mam takich twardnień, co więcej nawet z ciąży z Mają nie pamiętam, żebym je miała. Chyba, że po prostu nie potrafię ich rozpoznać Wtedy jakiś miesiąc przed porodem zaczynały mi się skurcze, ale normalnie bolesne

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Dzięki Maggie Agag chyba pisała to samo, że Filip miał ostatnio spokojniejszy dzień.

Co do skurczy przepowiadających, to jeszcze ich nie czuję, ale od jakiegoś czasu jak tylko troszkę więcej pochodzę (i tu nie mam na myśli spaceru, tylko zwykłe wyjście do sklepu), to od razu kłuje mnie w pachwinie. Moje wiązadła by chciały chyba, żebym po całych dniach leżała

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    Mufka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-07 zobacz kalendarz
    U nas wczoraj w nocy byla burza i wstalam zeby pozamykac okna. Maly zaczal wtedy strasznie sie krecic i kopac i nie wiem czy to przez grzmoty czy to byla jego pora na wygibasy, a ja normalnie to przesypiam. Ale spokojne dni tez nam sie zdarzaja. Ostatnio mialam kilka bardzo intensywnych dni, gdzie musialam duzo pozalatwiac i przez ten czas nie czulam go wlasciwie w ogole. Dopiero wieczorem polozylam sie na lozko i mowie na glos - Synku, kopnij mamusię, bo sie martwi. No i kopnal ☺. Co do skurczow przepowiadajacych to czasem brzuch robi mi sie na kilka sekund twardy, wiec to chyba to ☺. Czasem tylko nie jestem pewna czy to nie przez malego. Bo sa momenty, ze wpycha sie obok pepka, jak najblizej skory i wyczuwam cos twardego, tylko nie wiem czy to pupa czy glowa ☺. Milego dnia dziewczyny!

Witajcie u nas straszne załamanie pogody w nocy przez nasze województwo przeszły nawałnice dobrze ze ominęło nasze miasteczko i szkód nie narobiło. Moj T wczoraj w Hamburgu przeżył gradobicie leciały 2 cm kostki lodu.
    Biedne te nasze dzieciaczki beda stały w tym deszczu albo beda sie kisić w sali gimnastycznej.

Mira moja Agatka wczoraj tez cicho siedziała pol dnia, ja sobie leżałam pod drzewem na kocyku w cieniu a ona chyba poprostu spała, a teraz na dzien dobry grzebie mi tam na dole az mnie to boli czasem.

Asia ja miałam takie twardnienia brzucha miedzy 18 a 20 tygodniem ale juz sie uspokoiło nie robi mi sie tak.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    U mnie tez ochłodzenie i bardzo sie ciesze od razu mam czym oddychac aczkolwiek chyba sie nie obudze...
    Skurczy nie czuje ale wczoraj po prawej stronie czulam cos jakby uklucia.... mialam tak po ostatniej wizycie jak Antek chowal sie przed badaniem i probowal sie wbic w mamusie
    Mira faktycznie wczorak dopiero poznym wieczorem czulam ruchy wiec moze to byla reakcja na taką pogode

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    U nas też całą noc padało. Teraz się uspokoiło ale jest zimno więc ubieramy sie i jedziemy do sali zabaw.
    Mira u mnie właśnie taka słabsza aktywność Filipa była w upały. Z Zuza każdy taki leniwszy dzień mnie stresowal ale położna mnie uspokoiła że dziecko tak jak i my może mieć np. dzień na spanie
    Ja też już mam skurcze ale rzadko i bezbolesne. Takie bardziej bolesne z Zuza miałam około 34tc nawet leżałam na to w szpitalu.
    Uciekam Miłego dnia

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    U nas tez pada, chociaż burze jak narazie nas omineły. Co do skurczy to ja mam czasem takie twardnienie brzucha, bardzo nisko na dole. Ewidentnie maluch tam się wtedy znajduje, bo na górze robi mi się płaski brzuch a na dole wystający i twardy. Odebrałam wyniki całkiem niezłe wyszły, jakieś tam drobne odchylenia sa ale obawiałam się ,ze będzie gorzej. Teraz na wizyci epewnie dostanę skierowanie na glukozę. Gotuję kapuśniak i czekam aż przestanie padać bo na zakupy chce się wybrać.Miłego dnia.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów