Strona 46 z 659
Pokaż wyniki od 451 do 460 z 6587

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Moja siostra się dzisiaj dowiedziała bo przyjechała do mnie i nikogo nie zastała. Zdziwiona w szczegóły jej nie wtajemniczalam.... dzisiaj bo ona nie odpusci... rodzice wczoraj dzwonili na Skype i było- jak Ty wyglądasz, wymaluj się zrób włosy idź do ludzi bo męża nie znajdziesz A nie koszula i tv sobota jest... haha padną w swieta.
    Ciepło u nas 19' aż żal ze nie można pospacerować z maltusiem..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    ale cisza dzisiaj, każdy korzysta z pięknej pogody

O mnie
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	aviary-image-1488741642456.jpg
Wyświetleń:	47
Rozmiar:	15.1 KB
ID:	100290 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	aviary-image-1488741671590.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	15.9 KB
ID:	100291
    Pochwale się moim babelkiem, dzisiaj skończyłam 10 tyg. Jest wszystko dobrze zdj na pamiątkę. Jestem od 18 w domu mam odpoczywać w czwartek kontrola.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez blanka32 Zobacz posta
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	aviary-image-1488741642456.jpg
Wyświetleń:	47
Rozmiar:	15.1 KB
ID:	100290 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	aviary-image-1488741671590.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	15.9 KB
ID:	100291
    Pochwale się moim babelkiem, dzisiaj skończyłam 10 tyg. Jest wszystko dobrze zdj na pamiątkę. Jestem od 18 w domu mam odpoczywać w czwartek kontrola.
    Cudowny bąbelek. Leż, wypoczywaj. Kamień z serca, że wszystko skończyło się dobrze.
    Kurcze, u mnie było widać tylko kropkę, a trzy tygodnie później już pełnowymiarowa dzidzia. Coś cudownego.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Blanka idziemy łeb w łeb u mnie dzisiaj tez skończony 10 tydzien. Na kiedy wylicza Ci termin porodu? I Super ze jestes juz w domku odpoczywaj,nie forsuj sie.

My korzystaliśmy z pięknej pogody dziewczyny starsza na rolki mlodsza na hulajnogę juz wyszły a ja przy okazji auto musiałam ogarnac po zimie. Oby coraz wiecej było takich ciepłych dni.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Super Blanka teraz dbaj o siebie i śliczną dzidzię. Mira a w 12 tc to już jest full wypas całe ciałko

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    kolejna ciężka noc i problemy z zasypianiem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Blanka super wieści ☺
    Niestety u nas kolorowo nie było. Wczoraj wieczorem zaczęłam krwawic.. szybko na SOR i dwie godziny czekania.. na szczęście z Groszkiem jest wszystko dobrze. Dostałam dupka i muszę leżeć. Wiec od dziś jestem na L4. Na dodatek okropnie mnie piecze okolica lechtaczki aż spać nie mogę... co chwila chodzę siku a tam nic...

O mnie
    Marti termin 2.10.

Elvin będzie dobrze! Najważniejsze leżenie. Może jakaś infekcja dróg moczowych??

Mira ja na te zdjęcia napatezec się nie mogę! Asia ma rację tak do 12 tyg sa w stanie zdjęcia w całości później już tylko buzia, nozka Tak mi wczoraj P.docent mówiła. W czwartek oddaje tez krew na badanie NIPT.

Mają A ja dzisiaj w swoim łóżku z wielkim miskiem M :P (który poleciał po bułki) w końcu się wyspalam.

Dzisiaj w planach H&M muszę kupić spodnie bo mi ciasno w brzuchu. I dobry balsam bo skóra sucha i piecze. U nas leje. Dobrego dnia kochanie

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    ja śpię dobrze, ale z kolei niedobrze mi najgorzej jest wieczorem i rano, muszę wziąć leki na tarczycę przynajmniej pół godziny przed jedzeniem i zazwyczaj biorę jak idę do młodego dać smoczka jak się przebudza koło 4-5, jak potem wstanę koło 7 to mam taki głód, że zastanawiam się czy warto jeść czy zaraz wszystko wyląduje w wc. Na szczęście - jeszcze - się nie zdarzyło. Choć jak zjem wcale dużo lepiej nie jest.

evlin leż i odpoczywaj, jeśli z groszkiem ok to na pewno będzie dobrze! trzymam kciuki :*

blanka, zobacz jak zrujnowałaś życie m

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów