Strona 458 z 670
Pokaż wyniki od 4,571 do 4,580 z 6695

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Znalazłam dwóch, wydaje się spoko, sprzedawców. U jednego zamówię takie rzeczy jak podkłady poporodowe, wkładki laktacyjne, pieluchy tetrowe itp. a u drugiego butelki i smoczki bo ma akurat wszystko z tommee tippee. Po wypłacie zamawiam. Chcę sobie te zakupy rozłożyć w czasie, bo od września czekają nas jeszcze dodatkowe wydatki związane z przedszkolem.
    Koleżanka poleciała mi też babkę, która robi kocyki, poduszki itp. w fajnych cenach i u niej zamówię grubszy kocyk i poduszkę motylek do wózka i drugi komplet kocyk z ochraniaczem do łóżeczka.
    Ale mi narobiłyście ochotę na gofry może jutro namówię męża żeby z okazji dnia ojca nas zabrał
    Ostatnio edytowane przez agag ; 22-06-17 o 11:30

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Ja ceratki zamawiałam u sprzedawcy Interbobo i też jestem zadowolona.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Cytat Zamieszczone przez Martita61 Zobacz posta
    Maggie ja kupiłam gofrownicę w Lidlu tez 1400w robiłam z roznych przepisów i wychodziły mi zawsze po ostygnięciu gumowate a koleżanka mi dała ten przepis i teraz juz od roku robie tylko z niego i wychodzą super smaczne i chrupiące ale koniecznie musi byc ta woda gazowana ponoć główna tajemnica udanych gofrów Załącznik 101198
    Dzięki, wypróbuję na dniach ten przepis

Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Witam Was czwartkowo

*Mira jaki duży syn Ci rośnie pod serduszkiem super, że wszystko w porządku

Asia1988x z dzidzia na pewno wszystko jest ok ja też po wizycie czasem czuję niedosyt. My mamy tak już mamy, że o dzieciach mogłybyśmy słuchać w nieskończoność

Ja za wizytę płacę zawsze 100zł z cytologią +20zł i nie dopłacam za 3/4D. Lekarz przeeeecudowny starszy Pan bardzo dokładny i pomimo opóźnień nigdy nie czułam się jak chodzące 100zł dla niego pacjentka i dzieciątko to sprawa pierwszorzędna. Sprzęt (bez skojarzeń) najlepszej klasy

Położnej nie będę opłacała, bo w razie czego mam siostrę pod ręką, ale u nas taka przyjemność kosztuje w granicach 400-500zł

Wrócę jeszcze do moich wczorajszych wyników, bo leukocyty mam na poziomie 11,3 i zauważyłam, że z miesiąca na miesiąc spadają mi płytki krwi z 206 do 163 chyba popadam w anemię…
    Mocz też tak sobie wyszedł zobaczymy czy co powie mój gin.
    Na wynik przeciwciał czekam do jutra.

Jak na razie korzystałam z zakupów od jednego sprzedawcy babymarket24 kupiłam m.in. aspirator, pieluszki, czapeczki, niedrapki i inne duperele.

Junior Member
    mama kraków

Data
    [img]https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxdqk3lihh7lmj.png[/img]
    Cześć dziewczyny
    ja jeszcze nie robiłam takich zakupów jak podkłady itp. ale koleżanki poleciły mi stronę https://www.blizejciebie.pl/

Dziewczyny miałam wczoraj bardzo zły dzień zastanawiam się nawet nad zmianą lekarza ale niestety ten mój jest dobrym specjalistą ale strasznie dziwnym człowiekiem
    Wyniki mi się pogorszyły d-dimery skoczył do 1000 i tsh szaleje 3,6 miałam wczoraj wizytęj i miałam nadzieję że zrobi mi usg połówkowe bo jestem w połowie 22 tygodnia, stresowałam się czy z dzidziusiem jest wszystko dobrze. Wizytę wyznaczoną miałam na 18.20 (zaznaczam że prywatnie), a do lekarza weszłam po 22 ! cztery godziny opóźnienia, wizyta trwała pare minut, wypisał mi leki i l4 do pracy i stwierdził że usg dopiero 12 lipca a wtedy będę już w połowie 25 tygodnia !! dodatkowo zwróciłam mu uwagę żeby podpisał się przy dacie na l4 bo poprawiał i strasznie nabazgrał a mi bardzo na takie rzeczy w pracy zwracają uwagę to skończyło się prawie kłótnią i głupimi tekstami że może powinnam zmienić lekarza. Wytłumaczyłam mu że już musiałam 2 razy jeździć do niego z prośbą o poprawę l4 bo mi się w pracy właśnie o takie rzeczy czepiali. Strasznie się tym wszystkim zdenerwowałam i jak tylko stamtąd wyszłam to płakałam jak bóbr pierwszy raz tak się rozkleiłam w ciąży hormony zadziałały i do dzisiaj nie mogę się uspokoić. nie wiem czy powinnam iść do jakiegoś innego ginekologa na usg. Czy to jest takie ważne w który tygodniu jest usg połókowe ? dziewczyny doradźcie co zrobić bo powiem wam że naprawdę doła złapałam i chodzę tylko i płaczę

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Prywatna wizyta bez usg??!! Z takim podejściem? Po moim trupie chodziłbym do takiego lekarza. U mojego tez bywają opóźnienia do dwóch godzin ale mimo to zajmuje się każda pacjentka gruntownie i nie mam poczucia ze już mu się nie chce i jest zmęczony. Mamaginekolog pisała ze usg połówkowe najlepiej wychodzi do końca 24 tc jak mnie pamięć nie myli. Potem dzieci są za duże i nie wszystkie parametry da się zmierzyć, ale zaraz to jeszcze sprawdzę.
    O błędy w L4 to nawet nie chodzi o zakład pracy a o nasz ukochany ZUS. Oni są w tej kwestii niemożliwie papiescy i czepiają się najdrobniejszych poprawek, a jak maja wątpliwości to wstrzymują wypłaty świadczeń.

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    D-Dimery wysokie, chyba dawka Clexanu za niska. Mialas ostatnio jakiś uraz bo to wyglada jakby organizm walczyl z potężnym skrzepem?
    U mnie teraz było 259.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    mama kraków

Data
    [img]https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxdqk3lihh7lmj.png[/img]
    Nie, żadnych urazów nie miałam, a jak się go zapytałam to stwierdził że jak podskoczą do 1500 to zwiększy dawkę clexane mam dodatkowo łykać acard. i na tsh dostałam letroks.

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Ano, ja tez biorę Acard.
    Mój mówi, ze w drugim trymestrze 900 to maksimum, dopiero w trzecim mogą skoczyć do 1500-1700 mimo leków. Ale co lekarz to inne podejście, to wiadomo nie od dziś.

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Zmien lekarza, szkoda nerwów i pieniedzy.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów