Strona 457 z 667
Pokaż wyniki od 4,561 do 4,570 z 6666

Październikowe mamy 2017

Witajcie u nas upałow ciąg dalszy ja nie wiem jak przetrwam to lato pogoda stanowczo mi nie służy, znowu spac nie moge w nocy męczyłam sie do 2 potem pobudka na siusiu jak usnelam to mnie koparka pod oknem zbudziła.

Dzis w planach mam gofry z dżemem i czekolada bita śmietana i koktajl truskawkowy w nocy az czułam zapach tego wszystkiego hahaha

Ooooooo dzis stuknal 25 tydzien jeju jak ten czas szybko leci

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Wszystkie, którym gorąco zapraszam na kawę do Bydgoszczy u nas przyjemnie chłodno.
    Mira super, że wizyta tak dobrze przebiegła. Straszne żałuję, że zapomniałam zapytać gin o wagę Filipa, miałabym porównanie czy mój z tych większych czy mniejszych.
    Ja położnej też nie wykupuję. Przy pierwszej ciąży byłam zadowolona z "obsługi" i mam nadzieję, że teraz też tak będzie. Moja szwagierka wykupiła położną, a poród poszedł tak szybko, że położna prawie nie zdążyła dojechać na porodówkę. Weszła na salę jak dziecko już praktycznie było na świecie. W ogóle się nie przydała a kasę wzięła.
    Za wizyty i badania nie płacę nic w przychodni, bo mam wykupiony pakiet w pracy, za który biorą mi z pensji około 50zł.

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Dziewczyny macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę na allegro? Chciałabym zamówić butelki, smoczki itd, u jednego sprzedawcy.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    chyba większość jest w porządku agag ważne byś znalazła takiego, który ma wszystko czego chcesz, ja zawsze patrzę na oceny. Jeju Wy już robicie takie konkretne zakupy, a ja nie kupiłam jeszcze nic poza kilkoma ciuszkami, którym nie mogłam się oprzeć, nawet nie 10 sztuk. A gdzie butelki, smoczki myślę, że zacznę takie zakupy w okolicach początku września

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny u nas też dzień z tych chłodniejszych, wyszło słońce ale szczęśliwie upału nie ma Martita ja jutro zaczynam 25 szybko leci ten szósty miesiąc.
    Agag też nie wykupuje położnej

Senior Member
    Mufka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-07 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny. Ja juz po okuliscie. Oczy w porzo

Senior Member
    Mufka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-07 zobacz kalendarz
    O nie... ucielo mi prawie calego posta. No nic napisze jeszcze raz jak wroce do domu.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Agag widać, że my to samo województwo, bo u mnie też chłodno 20 stopni. Co do allegro to najważniejsze, żeby sprzedający miał dobre opinie. Ja właśnie muszę się doszperać na poczcie od jakiego allegrowicza kupowałam ubranka dla Mai, bo były polskie i super jakościowo. Teraz też planuję od niego kupić dla Bartusia, o ile jeszcze sprzedaje ten użytkownik, bo to jednak było 3 lata temu.

Martita możesz podać przepis jak robisz gofry? Jakiś czas temu kupiłam gofrownicę o bardzo dobrych opiniach, z mocą 1400W, więc niby powinna być ok, a gofry ciągle wychodzą surowe w środku. Już próbowałam różnych przepisów, zmieniałam moc grzania i ciągle nie wychodzą:/ no i zastanawiam się czy reklamować gofrownicę czy po prostu problem tkwi w moich umiejętnościach, a raczej jego braku

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    U mnie niestety grzeje jak cholera...
    Asia ja mogę polecić od ubranek sprzedawcę Bebe Iwona Koziarska. Super jakość i transakcja sprawna. Ostatnio zamowilam krótkie spodenki dresowe u kogos innego i tez jestem zadowolona bo w hm 100 to dla mnie troche przesada
    A takie akcesoria kupuję na żywo w sklepie dzieciecym

Cytat Zamieszczone przez maggie_87 Zobacz posta
    Agag widać, że my to samo województwo, bo u mnie też chłodno 20 stopni. Co do allegro to najważniejsze, żeby sprzedający miał dobre opinie. Ja właśnie muszę się doszperać na poczcie od jakiego allegrowicza kupowałam ubranka dla Mai, bo były polskie i super jakościowo. Teraz też planuję od niego kupić dla Bartusia, o ile jeszcze sprzedaje ten użytkownik, bo to jednak było 3 lata temu.

Martita możesz podać przepis jak robisz gofry? Jakiś czas temu kupiłam gofrownicę o bardzo dobrych opiniach, z mocą 1400W, więc niby powinna być ok, a gofry ciągle wychodzą surowe w środku. Już próbowałam różnych przepisów, zmieniałam moc grzania i ciągle nie wychodzą:/ no i zastanawiam się czy reklamować gofrownicę czy po prostu problem tkwi w moich umiejętnościach, a raczej jego braku
    Maggie ja kupiłam gofrownicę w Lidlu tez 1400w robiłam z roznych przepisów i wychodziły mi zawsze po ostygnięciu gumowate a koleżanka mi dała ten przepis i teraz juz od roku robie tylko z niego i wychodzą super smaczne i chrupiące ale koniecznie musi byc ta woda gazowana ponoć główna tajemnica udanych gofrów Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_6497.jpg
Wyświetleń:	41
Rozmiar:	95.9 KB
ID:	101198

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów