Strona 455 z 659
Pokaż wyniki od 4,541 do 4,550 z 6587

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Martita u nas na zakończenie szykują piknik rodzinny z atrakcjami dla dzieci z 3 godziny się zejdzie.Ale z tego co widzę to trochę chłodniej na być więc może jakoś wytrwam . Gratki dla córci. Sama duma dla rodziców :-)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    haha Agag może jedna osoba ich edukowała w tej kwestii może i to była tego typu lekarka jak piszesz, niestety :/

martita gratulacje wzorowej uczennicy

bąbelku dobrze że bostonka już się kończy!

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Haha Asia i Agag padłam ze śmiechu z Waszych mężów mój się orientuje, jak się myli to najwyżej o tydzień

Mira, ale duży chłopczyk z Maksa rośnie a Ty tak się bałaś o jego przybieranie na wadze, a tu synek ładnie rośnie i nic sobie nie robi z choroby mamy

Martita, gratuluję wzorowej uczennicy, duma na pewno rozpiera

Kiora, jak np po południu jesteśmy na działce, to na komary używam spray chicco. Jest przeznaczony dla niemowląt od 3 miesiąca życia i kobiet w ciąży

Bąbelku, super że bostonka się kończy

Asia, może faktycznie lekarka chciała nadgonić spóźnienie, dlatego nie tłumaczyła co i jak, ale z tego co piszesz to wszystko sprawdziła i najważniejsze, że wszystko jest dobrze A co do tego 3D to też dziwne podejście, bo chyba za samo przełączenie na 3D i gdyby nie było nic widać, to by nie skasowała tych 50zl. Na moje to też świadczy o jej pośpiechu

Ja dziś pojechałam kupić sobie kapelusze, bo przy dziecku chcąc nie chcąc trochę na słońcu spędzam czasu, a nie chcę zrobić sobie dodatkowych problemów. Tylko nie wiem, czy się przemogę, żeby w nich chodzić nad jeziorem to bez problemu, ale np na placu zabaw przed blokiem może już być gorzej

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Też dokupiłam dzisiaj w Kauflandzie słomkowy kapelusz, nie wyglada urodziwie, ale to mało ważne. Ważne abym nie dorobiła się tego bólu co wczoraj. Bo to już głupota.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Junior Member
    mishka

O mnie
    czekam na Ciebie Skarbie <3
    Dziewczyny, a w ogóle myślałyście albo chodzicie do szkoły rodzenia? w mojej małej mieścinie nie ma nawet szkoły, a bardz mi zależy na dokształcaniu się, bo to wiecie, moja pierwsza ciąża. Koleżanka na forum polecała Prenalen zamiast tej zwyklej stacjonarnej, sie zapisałam i jest okej miałyście podobną sytuacje?

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Wasi mężowie chyba się znają dziewczyny

Co do lekarza, to u mnie też ten który przeprowadzał I i II prenatalne był dość gburowaty, ale pomierzył co miał pomierzyć, choć gdybym sama z siebie nie dopytywała o wszystko, to chyba też by mi tak bardzo dokładnie w trakcie nie tłumaczył, same badania trwały ok 30 minut. Ale czytałam opinie, że to dobry specjalista i ma dobre oko, mój docent go polecał, także jestem zadowolona. Twoja lekarka Asiu pewnie rzeczywiście próbowała nadgonić spóźnienie, ale jak nie zauważyła nic niepokojącego to ja bym była spokojna.

A teraz parę słów o wizycie. Ja to imię wybrałam jakoś podświadomie, bo mój Maks chyba będzie "maksymalny" Aż doktor się dziś pytał ile wzrostu ma ojciec dziecka (185 cm), bo mały ma takie długie nogi, że zapowiada się, że będzie w przyszłości wysokim człowiekiem Pierwszy raz chyba nie usłyszałam, że cokolwiek jest do obserwacji, nie tak czy jest jakiś mały problem. Jesteśmy książkowi Opryszczkę prawdopodobnie przeszłam bezobjawowo, teraz leczenie mijałoby się z celem, musztarda po obiedzie, tylko zaszkodziłoby i mojej i Maksa wątrobie. Leki brać bez zmian. Kolejna wizyta za 3 tygodnie.

Zajęcia w SR pierwszy raz były dziś fantastyczne. Prowadziła je bardzo doświadczona położna, oddziałowa z oddziału noworodkowego. 2,5 godziny o stanach adaptacyjnych noworodka i karmieniu piersią. Mam "łeb jak sklep" ale dowiedziałam się mnóstwo, bo prowadząca była po prostu świetna.

Jakbym mogła, to bym fruwała
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 21-06-17 o 19:19

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Wpisów
    9
    Też się cieszę że kończymy już te bostonke. W sumie i tak lekko ją przeszedł ale strachu się najadlam trochę że się zarazę. A nie mam żadnej opcji innej opieki dla niego. Nie chodziłam do szkoły rodzenia to się nie wypowiem. Teraz polowkowe bd mi robiła moja gin prowadząca więc mam nadzieję że wszystko dokładnie wytłumaczy i pokaże. I mam to szczęście że za przełączanie na 3/4D nic nie doplacam. Tylko jak robi te 3 najważniejsze usg z opisami to wtedy place 170zł . A normalne wizyty na których zawsze i tak podglądamy malucha po 120zł. A Wy ile płacicie?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Normalna wizyta 200 zł. Posiew czy cytologia dodatkowe 50 zł.
    Za obywa badania prenatalne i przełączanie na 3D/4D nic nie płaciłam, bo miałam skierowanie na NFZ z powodu wieku +35. Trzecie prenatalne już nie jest refundowane i będzie 300 zł kosztowało.

Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Wpisów
    9
    To w sumie jakoś tanio mam :-) W poprzedniej ciąży miałam jeszcze lepiej bo ta ginekolog przyjmowała w przychodni na nfz. Niedawno przeszła tylko na prywatną praktykę lekarską. Ale chociaż wiem że jestem z młodym pod dobra opieką. Czy któraś z Was rozważa opcje swojej położnej przy porodzie? Żeby to było tańsze to chętnie bym się skusiła . Ale w stolicy taka przyjemność kosztuje 1500zł .

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    To na Śląsku taka przyjemność jest tańsza bo ceny się zaczynaja od 400 zł. Jeszcze o tym nie myślałam, muszę się dowiedzieć jak temat wyglada w wybranym przede mnie szpitalu ale dzięki za przypomnienie, bo już czas to rozważyć.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów