Strona 453 z 659
Pokaż wyniki od 4,521 do 4,530 z 6587

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny!
    Przeczytałam całą dyskusję o lekach i choć również jestem zdania, ze ogólnie w Polsce mamy tendencję do faszerowania się lekami bez powodu, ale w przypadku zabronię j ciąży to nie jest zbędna fanaberia tylko konieczność, a dla niektórych jedyna szansa.

Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Ależ ja biorę nadal Duphaston (od 5 tc i będę go brała do 30 tc), i to w ilości 6 dziennie ;] także nie jestem przewrażliwiona.
    Mira, ja tez brałam od 4 tygodnia ciąży duphaston i luteinę, 4 razy dziennie, odstawiłam dopiero 2 tyg temu. Moja teściowa jest neonatologiem z wieloletnim doświadczeniem i nie potwierdza tych obaw o szkodliwość działania na noworodków. Prawda jest taka, jak pisze wiele z Was - nawet bezproblemowe ciąże mogą się skończyć urodzeniem chorego dziecka i nie ma to bezpośredniego wpływu czy ktoś bierze leki czy nie. Natomiast wielce prawdopodobne jest to, ze bez wspomagania ciąża mogłaby się znowu skończyć tragicznie. Nie masz powodów do wyrzutów sumienia czy obaw, robisz wszystko co w Twojej mocy, żeby Max był zdrowy i na pewno tak będzie.

Evlin, piękny wózek! Bardzo elegancki :-)
    Asiu, gratuluję udanej wizyty! Rosną nasze maleństwa jak na drożdżach :-) Teraz odliczanie do 30 tygodnia żeby już było pewniej...a porem ani się obejrzymy a będziemy na sali porodowej! O matko...
    Maggie, śliczny brzuszek i świetna figura! Ja niestety borykam się z cellulitem w ciąży, chyba wodny...mam nadzieje, ze uda się go potem zwalczyć.

Może macie jakieś sprawdzone kremy na przeciwdziałanie? A ćwiczycie w ciąży?

Pozdrawiam!

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Ja nie ćwiczę, bo mi nie wolno. Jeżeli chodzi o kremy to polecam Mustela Maternite balsam na rozstępy do brzucha i serum do biustu. Są drogie, ale ja nie mam ani pół rozstępu, choć mówią, że to wszystko i tak zależy od genów i jak się ma tendencje, to choćby się człowiek smarował płynnym złotem to jak się mają zrobić, to się zrobią.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Evlin, śliczny wózek

Asia, gratuluję udanej wizyty super, że synek zdrowo rośnie

Mira, powodzenia na wizycie

Robaczku, ja nie ćwiczę w ciąży, bo i przed nie ćwiczyłam. Ja z tych leniwych, a że nigdy problemów z wagą nie miałam, to i do ćwiczeń mnie nie ciągnie chociaż ciekawe, jak będzie po tej ciąży, bo już mam 9kg na plusie.

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Aż się poleciałam zważyć. U mnie plus 4,5 kg.

Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    u mnie też nie za duży przyrost wagi... zaczynałam od 63 teraz mam 67 jak ja to mówię rozdymka dopiero przede mną
    co do ćwiczeń to też nie ćwiczę. Przed ciążą tego nie lubiłam i teraz chyba tez nie polubię
    na rozstępy mam jakiś balsam z Palmersa, ale użyła go może jakies 6 razy... nie widzę żebym "pękała" poza tym zgadzam się z Mirą, że to kwestia genów.

Evlin na str Milu widziałam, że stelaż jest szwedzki a Anex ma szwajcarski - możesz mi coś więcej napisać odnośnie tego Milu Kids?

Asia duży bobas gratuluje

Mira trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę

moje wynki

Glukoza na czczo 76,00 mg/dl
    Glukoza po 1 godz. 156,00 mg/dl
    Glukoza po 2 godz. 120,00 mg/dl

na dodatek moja aplikacja ciążowa pokazuje 104 dni do rozwiązania niedługo będziemy świętować 100dniówkę hehe

Member Awatar jabłuszko
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-01 zobacz kalendarz
    Ja po wyniki dopiero jutro pojadę
    Robaczku ja ćwiczę. Rano robię serię ćwiczeń na piłce na kręgosłup + z youtube zestaw ćwiczeń na kręgosłup.
    Na wieczór ogólnie ćwiczenia dla kobiet w ciąży. Do tego 2-3 razy w tygodniu basen.
    I czuje się super, widzę różnicę w kręgosłupie, który w którymś momencie tak mi poleciał, że byłam taśmami poobklejana...
    Asiu ale duży chłopak jestem ciekawa jak mój na wizycie w lipcu, bo z tego co widzę to jeszcze u żadnej rekord mojego wagi nie padł.. gigant..
    Aplikacja ciążowa pokazuje mi 7 miesiąc i 27 tydzień

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Ja uzywam na rozstepy z perfecty kremu. Niestety troche sie ich pojawilo na biuscie i posladkach. Ale wcześniej używałam innego kremu i już wtedy zaczęły się pojawiać. U mnie to rodzinne wiec wiem że mieć je będę a smaruje sie dla nawilzenia i ujedrniania biustu.
    Maggie ja 10 do przodu i wszystko poszło w brzuch i cycki trochę w uda. Probowalam ćwiczyć ale to nie dla mnie. W domu robię wszystko wiec to moja gimnastyka czasem sie porozciagam.
    Moniqla jeśli chodzi o Milu.. produkowany jest pod Czestochowa tak jak Anex. I ten stelaż to chodzi o patenty i wykonanie ze sa takie same. W sklepie powiedział nam facet ze to to samo za trochę niższą cenę. I coraz bardziej wzrasta sprzedaż tego wózka. U siebie widzialam juz dwa takie na osiedlu i rozmawialam z jedna mama i uzywa go czwarty miesiąc i chwali go sobie bardzo. Ja zakochałam się w nim jak zobaczyłam na żywo. Bardzo lekko sie prowadzi. Gondola jest duża i spacerowka również. Rozmawialam rowniez z panią ktora ma anexa bo jednak ich najwięcej to powiedziała że tylko że względu na wygląd kupilaby go jeszcze raz. Gondola ok ale spacerowka ponoć gorzej.
    Może poszukaj obok siebie kogoś z wózkiem jaki sie Tobie podoba i zapytaj o opinie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    U mnie 117 dni do rozwiązania, ale mam ustawioną datę wg tego pierwszego terminu z owulacji na 16.10. Jak liczyć wg tego 09.10 z USG to 110

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Asia gratuluję udanej wizyty
    Ja na rozstępy nie używam nic. W pierwszej ciąży smarowałam się jak głupia a i tak wyszły i to dopiero po porodzie. U mnie 6kg na plusie. Więcej niż z Zuzą ale wydaje mi się, że to się teraz inaczej rozłoży. Wtedy w 6msc, miałam malutki brzuszek za to pod koniec 7 strasznie mnie wybrzuszyło a teraz może będzie to szło stopniowo.
    Jak tak sobie myślę, że ten poród dopiero w październiku to wydaje mi się odległy temat, ale jak pomyślę, że zostało 100pare dni to zaczynam panikować że jeszcze tyle rzeczy mi brakuje
    We mnie dzisiaj wstąpiła jakaś niemoc. Nawet musiałam sobie małą drzemkę zrobić, bo zasypiałam na siedząco. Mały też jakoś mniej aktywny, może to przez zmianę pogody.

Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Evlin dziękuję za odpowiedź napiszesz mi jeszcze jakie nosidełko planujecie do tego wózka? Czy 3w1 zamówiłaś? gubię się w tych adapterach... one pasuja do wszystkich wózków i dokupuje się je tyko pod firmę nosidełka?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów