Strona 448 z 646
Pokaż wyniki od 4,471 do 4,480 z 6455

Październikowe mamy 2017

Junior Member
    mama kraków

Data
    [img]https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxdqk3lihh7lmj.png[/img]
    Nie wiem dlaczego ale nigdy nie miałam sprawdzanego poziomu fibrynogenu zapytam mojego lekarza w środę na wizycie o co chodzi z tymi d-dimerami i dlaczego nie mam fibrynogenu sprawdzanego

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Myśle, ze warto sprawdzić przy okazji.

Ale Maks się rusza, aż cały brzuch mi faluje

Ps. Tez mam takie zdjęcie ze stopa z połówkowych.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Cudoo95 dobrze że się wszystko wyjaśniło.Chciałam Cię zapytać czy na umowie miałaś najniższą krajową czy jakąś większą że się ZUS czepił? Przepraszam za pytanie ale planuję na następnej wizycie już iść na L4 tylko właśnie boję się żeby się ZUS nie czepił

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Gratuluję udanych wizyt Dziewczyny

My dziś byłyśmy z Mają nad jeziorem, bo taka pogoda, że żal w mieście siedzieć między murami. Maja się wyszalała, moczyłyśmy nogi, choć ten mój łobuziak to najchętniej cały by się wykąpał, a woda jeszcze zimna.
    Ja dziś dostałam pierwszą kasę z zusu. Cieszę się, bo też się bałam, że mogą się przyczepić, bo przechodziłam z urlopu wychowawczego na L4. Tylko muszę wysłać pismo z moim nr konta, żeby robili przelewy, bo dziś kasę dostałam przekazem pocztowym

84maja. Mnie się czepili bo miałam za krótki okres przepracowany. Zaczęłam pracę w październiku a w marcu poszłam na zwolnienie. Ale i tak mam najniższą krajowa. Słyszałam że ZUS coraz częściej kontroluje kobiety w ciąży w moim przypadku trwało to 3 miesiące

Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny,wybaczcie że ja tak z doskoku,nawet nie mam ostatnio czasu żeby nadrobić Was z czytaniem,miałam dużo stresu odnośnie spraw rodzinnych i fizycznie też się nie oszczedzałam.
    Mogę Wam trochę ponarzekać? Boli mnie brzuch,biorę leki,ostatni stres i dzisiejsze 120km autem zrobiły swoje i cały czas boli mnie brzuch, po wejściu do domu i położeniu się na łóżku nie mogłam się ruszyć,zmienić pozycji,przy chodzeniu też mnie boli. Mam zalecony aspargin nospę cyclo3fort i luteinę dopochwowo, tydzień czasu było ok a dziś znowu mnie boli mimo brania leków. Skończyła mi się no spa i nie chce jej więcej brać bo słyszałam że ona obniża napięcie mięśniowe u dzidzisiów,mogę wziąć więcej magnezu zamiast tej nospy? Zjadłam już jej całe opakowanie,nie chce się więcej nią faszerować. Wcześniej przed braniem leków bolała mnie góra brzucha,dziś mnie boli cały brzuch a najbardziej dół,podbrzusze. Może powinnam się udać na ip? Wizytę mam za 10dni. Siedzę teraz na narożniku i nie mogę wstać bo mnie boli

Senior Member
    84maja

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Cudoo95 Zobacz posta
    84maja. Mnie się czepili bo miałam za krótki okres przepracowany. Zaczęłam pracę w październiku a w marcu poszłam na zwolnienie. Ale i tak mam najniższą krajowa. Słyszałam że ZUS coraz częściej kontroluje kobiety w ciąży w moim przypadku trwało to 3 miesiące
    dzięki za odpowiedź. Ja mam trochę skomplikowaną sprawę bo ja pracowałam 11 lat w jednej firmie która upadła i w tym czasie urodziłam Piotrusia. Pracowałam do 31-12-2015 a od 1-01-2016 czyli mam ciągłość zaczęłam pracę w innej firmie i po miesiącu pracy poszłam na wychowawczy. Z dniem 31-03-2017 rozwiązałam umowę za porozumieniem stron i tym samym przerwałam wychowawczy. Od 01-04-2017 pracuję czyli mam ciągłość zatrudnienia i pracuję do dziś i na początku lipca po przepracowaniu 3 msc chce iść na l4 bo teraz nie chciałam brać jak mi chciał wypisać bo się boję tego kochanego zusu

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    84maja

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aguś026 Zobacz posta
    Cześć dziewczyny,wybaczcie że ja tak z doskoku,nawet nie mam ostatnio czasu żeby nadrobić Was z czytaniem,miałam dużo stresu odnośnie spraw rodzinnych i fizycznie też się nie oszczedzałam.
    Mogę Wam trochę ponarzekać? Boli mnie brzuch,biorę leki,ostatni stres i dzisiejsze 120km autem zrobiły swoje i cały czas boli mnie brzuch, po wejściu do domu i położeniu się na łóżku nie mogłam się ruszyć,zmienić pozycji,przy chodzeniu też mnie boli. Mam zalecony aspargin nospę cyclo3fort i luteinę dopochwowo, tydzień czasu było ok a dziś znowu mnie boli mimo brania leków. Skończyła mi się no spa i nie chce jej więcej brać bo słyszałam że ona obniża napięcie mięśniowe u dzidzisiów,mogę wziąć więcej magnezu zamiast tej nospy? Zjadłam już jej całe opakowanie,nie chce się więcej nią faszerować. Wcześniej przed braniem leków bolała mnie góra brzucha,dziś mnie boli cały brzuch a najbardziej dół,podbrzusze. Może powinnam się udać na ip? Wizytę mam za 10dni. Siedzę teraz na narożniku i nie mogę wstać bo mnie boli
    kochana ja nie wiem co ty jeszcze na tej kanapie robisz skoro tak źle się czujesz. Ja bym gnała na IP

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Agus jak sytuacja? Byłaś na ip? Pisz Kochana co tam z Wami :*
    Ostatnio edytowane przez smile. ; 19-06-17 o 22:35

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Aguś jak tak bardzo Cię boli, że nie możesz się ruszyć to jedź na ip. Zobaczysz jak sytuacja, może dadzą inne leki, przestaniesz się męczyć. W ciąży lepiej jechać 2 razy za dużo niż raz za mało

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów