Strona 447 z 659
Pokaż wyniki od 4,461 do 4,470 z 6587

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    A tu stópka Filipka buźkę zakrywał i nie chciał pokazać.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	19358806_1568644639847596_1551177331_o.jpg
Wyświetleń:	30
Rozmiar:	79.0 KB
ID:	101188

2. dzieckozakupy.pl
    Hej dziewczyny sprawa z Zusem została załatwiona wystawili decyzję i na dniach mam mieć Już pieniądze :-)

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Gratuluję udanych wizyt dziewczyny dobrze że wszystko w porządku No i za chwilę będziemy podawać wagę w kg! Mój jest pewnie teraz jak Twój 84maja w środę się okaże.

I zazdroszczę morza. My chyba nie pojedziemy nigdzie w tym roku bo mąż będzie brał urlop jak się mały urodzi. Jeśli chodzi o wyjazd z dzieckiem to rok temu jak Oli miał 8-9 miesięcy byliśmy w górach. Wyjechaliśmy w nocy żeby przespał drogę bo jechaliśmy 6 godzin, obudził się koło Krakowa więc wjechaliśmy tam na spacer po Sukiennicach i śniadanie i dalej w drogę. Trzeba przemyśleć podróż bo jeśli dziecko szybko nudzi się w aucie to może być kiepsko, ale na miejscu sprawa do ogArniecia myślę.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Junior Member
    mama kraków

Data
    [img]https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxdqk3lihh7lmj.png[/img]
    Witam dziewczyny po długiej przerwie, zrobiliśmy sobie z mężem małe wakacje u rodziców na wsi było naprawdę fajnie wypoczęłam na świeżym powietrzu tylko pogoda mogła by być lepsza bo kilka dni było naprawdę chłodnych. U mnie wizyta w środę nie mogę się już doczekać, zaczęłam się już stresować czy z synkiem wszystko w porządku bo 2 dni jest taki spokojny że prawie go nie czuje przyzwyczaił mnie do kopniaków a tu ostatnio jest spokojniutki i delikatne ruchy. Dzisiaj miałam badania krwi mam nadzieję że d-dimery spadły bo niestety musiałam zacząć brać Clexane bo były za wysokie. Muszę się pochwalić że wyprawka rośnie dostaliśmy sporo rzeczy od siostry męża przewijak, bujaczek, zabawki, grzechotki, matę edukacyjną, ciepły kocyk, śpiworek ... Ten temat już nieaktualny ale ja też miałam opryszczkę na wardze w zeszłym tygodniu już 3 raz w ciąży mamy podobne dolegliwości i problemy pytałam już wcześniej mojego lekarza i uspokajał że nic dzidziusiowi nie będzie więc się tym nie denerwowałam. Ach trochę się rozpisałam ale to i tak część tego co chciałam wam powiedzieć uleciało już z głowy za ten czas. A i jeszcze dziewczyny mam do was pytanie jak to jest z wyjazdami w góry w ciąży chciała bym jechać z mężem na weekend do zakopanego i przejść się jakimiś dolinkami, ale czytałam że niektórym odradzają ze względu na zmianę ciśnienia ?

Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Moniqla ja w piątek razem z testem obciążenia glukozą robiłam morfologię i przeciwciała na HSV i po prostu przy pierwszym pobraniu pielęgniarka pobrała mi krew do trzech różnych probówek. Także można załatwić wszystko za jednym razem.
    dzieki za odp uspokoilas mnie

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    mama kraków ja właśnie też się zastanawiam nad wyjazdem w góry. Znajomi tam mieszkają i nas zapraszają do siebie, ale ja się boję jak zniosę zmianę ciśnienia. Ja ogólnie bardzo reaguje na zmiany ciśnienia i boje się, że tam będzie kiepsko. Jak jechaliśmy do nich na wesele, to pod koniec podróży już cały czas miałam zatkane uszy od ciśnienia.

Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez agag Zobacz posta
    A tu stópka Filipka buźkę zakrywał i nie chciał pokazać.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	19358806_1568644639847596_1551177331_o.jpg
Wyświetleń:	30
Rozmiar:	79.0 KB
ID:	101188
    Jak na chłopaka przystało od razu pokazuje od czego ma nogę będzie kopał piłkę :P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Mama Kraków jaki miałaś poziom D-Dimerów? U mnie mimo zespołu antyfosfolipidowego udaje się dzięki Clexanowi i Acardowi utrzymywać na dobrym poziomie Ok 200-230. A na początku ciazy miałam ponad 300 grubo, choć mój lekarz mówi, ze wg najnowszych japońskich badan dopiero powyżej 5000 jest poważne zagrożenie zakrzepicą. Dziś właśnie znowu robiłam układ krzepnięcia, bo tez mam w środę wizyte i żeby mieć aktualne badanie.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Junior Member
    mama kraków

Data
    [img]https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxdqk3lihh7lmj.png[/img]
    norma max 0,55 a ja miałam 0,86 mg/l dostałam Clexane 60 od miesiąca biorę i jutro zobaczę czy spadło. Wcześniej było poniżej 0,55 brałam wtedy tylko acard
    Ostatnio edytowane przez mama kraków ; 19-06-17 o 17:46

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    A fibrynogen do tego jaki? U mnie zawsze jest w ng/ml wiec nic mi Twoje jednostki nie mówią niestety bo ja mam zawsze wynik w setkach. Ale jakby to przeliczyć na moje to chyba wychodzi norma do 550 a Ty miałaś 860. To sporo. Tak wysoko nigdy nie miałam.
    Ja biorę 0,4 Clexanu od 5 tc.
    To ja narobiłam paniki opryszczkowej, także Twój przykład mnie dodatkowo uspokoił

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów