Strona 442 z 667
Pokaż wyniki od 4,411 do 4,420 z 6666

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Dzień dobry!
    Witaj Mufka! Ja tez jestem od niedawna na forum, ale czytam codziennie i jak tylko mam czas to pisze! Ja jestem z rocznika 80, również z grudnia, więc do najmłodszych nie należę ;-) Lata nie ważne, przebieg się liczy, jak mawiał Indiana Jones! Zapraszamy :-)
    Aga, bardzo zgrabny brzuszek!
    Syndrom "wicia gniazda" chyba i mnie powoli dotyka..niestety, nie zaczęło się tak, jakbym sobie wymarzyła.. przy okazji porządków pokłóciłam się z M i nie odzywamy się do się do siebie od wczoraj, to pierwsza nasza kłótnia od niepamiętnych czasów i mocno to przeżywam..a po nim jakby spływało. Od razu mam czarne myśli, ze nie zależy mu ani na mnie, ani na dziecku, bo inaczej by na to nie pozwalał. Ehh...szkoda słów, smutno mi i tyle.
    Mira, ale zaszalałaś z wyprawką! Zazdroszczę, już prawie wszystko masz! Ja natomiast dopiero po 20 tyg zaczęłam na poważniejszej myśleć o zakupach, wcześniej jakoś była sparaliżowana w temacie..teraz coraz śmielej. Obejrzałam wózki, zamówiłam mebelki, a kupiłam kosz Mojżesza. Kompletowaniem ubranek do wyprawki jeszcze się nie zajmuje, ale moja teściowa deklaruje chęć pomocy więd na pewno skorzystam. Jaki materac kupiłaś w Ikei? Ja planuję jechać tam po fotel, stolik i inne rzeczy i przy okazji chciałam obejrzeć materace.
    Wyników glukozy nie komentuje bo się nie znam, a do M się nie odzywam...ciekawe czy ja tez będę musiała robić ten test..kolejną wizytę mam pod koniec czerwca, może wtedy doktorka coś powie.
    Nie znam adminów na forum, więc nie mam pojęcia kto dołączył..
    Smile, fajny pomysł z szyciem pościeli dla dzidziusia! Pewnie z naszytym imieniem? Chciałabym coś takiego zamówić, ale nie ma jeszcze decyzji w kwestii imienia więc ciężko..chyba ze sama wybiorę i tyle..
    Ullena, a czy Twój lekarz pytał o słodycze czy sam z siebie zalecił Ci test na glukozę? Bo moja nic o tym nie mówi dotychczas..a słodyczy nie jem wcale.
    Widać, ze nie pojadłaś tylko w ciąży jesteś hihihi świetny tekst! Faktycznie chyba ja tez mam powoli ten etap za sobą ;-)
    Smile, bardzo fajne to krzesło! Zgrabnie wyglada, ciekawe czy będzie wygodne do karmienia.

Po nocnym deszczu poczekam aż ogród obeschnie i wracam do cięcia bukszpanów :-) Taki plan na dzisiaj, ogrodowy.
    Na śniadanko koktajl z truskawek, a na obiad nie mam pomysłu...a Wy co dzisiaj pichcicie?
    Miłego dnia!
    Ostatnio edytowane przez Robaczek* ; 17-06-17 o 10:18

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Robaczku, ten materac kupiłam: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50150186/

Też jestem z grudnia 1980!! Ale fajnie, rówieśnice

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny u mnie dziś paskudna pogoda.... i mam wewnętrznego nerwa aż płakać mi się chce... jakiegos dola zalapalam a mialam tak paskudne sny ze masakra...
    Musze ogarnac sypialnie bo zrobil sie tu magazyn rzeczy Antkowych i chyba ten nieporzadek mnie drazni.
    Robaczku ja dzis mam protest w kuchni i nic nie robie na obiad. Przykro mi ze tak sie poklocilas z mężem. Ale wiem ze to przejdzie

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Dzięki Mira. Widzę, ze mają tylko rozmiar 120x60, a ja zamówiłam łóżeczko 140x70 wiec będę musiała poszukać gdzieś indziej.
    Evlin, zwykle w takich sytuacjach wina leży gdzieś po środku, a ja długo nie umiem się gniewać, więc jeśli mam za co przepraszać to pierwsza wyciągam rękę na zgodę i przepraszam. Tym razem jednak nie mam za co przepraszać, bo nadzwyczajnej w świecie chciałam uporządkować magazyn, który M regularnie robi w domu obkładając się pudełkami ze wszystkimi "niezbędnymi" rzeczami. To nie jest świeży temat, bo mówimy np. O lampkach choinkowych, które wynosi od pół roku, nie mówiąc o innych rzeczach, które już przyrosły do podłogi, a on nawet zapomniał, ze je kupił (i nigdy nie rozpakował). Prosiłam o to od kilku tygodniu intensywniej, bo chcę przygotować pokój dla dziecka i cześć rzeczy wymaga wyniesienia do garażu etc. Okazało się to zbyt wiele, wiec zaczęłam wynosić sama. Ot, tyle mojej winy.
    Wiec tym razem to ja czekam na przeprosiny - nie dość, ze musiałam sama dźwigać te graty i wykonywać akrobacje na drabinie w garażu żeby to upchać to jeszcze sama robiłam porządki w pokoju dziecka i na całym piętrze przez cały dzień. Wieczorem byłam tak padnięta ze nie wiedziałam czy płakać mi się chce bardziej ze zmęczenia czy żalu.

Robaczek przykre ze poklocilas sie z mezem. Ale zloz to na hormony. Po nim to tez pewno nie splynelo, tylko wie ze w ciazy kobiety maja latwosc do nerwow.

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Dzięki Jasełka. Szkoda, ze wraz z naszą ciążą, mężczyznom nie przybywa empatii i wyrozumiałości. A czasem wystarczy tylko nie zachowywać się jak bezduszny jaskiniowiec. Ehh...szkoda słów. Najgorsze, ze moje antidotum na smutki czyli ogród dzisiaj odpada, bo od rana leje :-(
    Macie jakiś niezawodny sposób na chandrę? Poza słodyczamim bo tych nie jem i winem, bo nie wolno ;-)

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Spanie. Na mnie nic nie działa lepiej jak przespać się z problemem, rano zawsze wydaje się mniejszy
    U mnie też dziś aura jesienna, wiec razem z kotem okupujemy łóżko obłożeni poducha ciążowa i owocami, czytam poradnik "Pierwszy rok życia dziecka" bo ciążowe już znam na pamięć

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Mira, brzmi nieźle, tylko kota i poradnika brak ;-)
    Ale mogę zrobić zakupy w księgarni internetowej :-) Jak przeczytasz, to poproszę o krótką recenzję czy warto ;-)

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Cześć Dziewczyny.

Nie odzywałam się parę dni, też między mną i mężem nie bardzo i chociaż czytam Was cały czas brak chęci by coś napisać. Moje antidotum to zajmowanie się synkiem i domem, jak mnie to pochłania to nie myślę o beznadziejnej sytuacji. I miałam jak Ty robaczku, zawsze pierwsza wyciągałam rękę bo było mi źle, ale już nie mam siły i ochoty. Jeśli jemu nie zależy to trudno, będę starać się zapewnić synom jak najpiękniejsze dzieciństwo z obydwoma rodzicami, zobaczymy czy da się bez miłości bo męża do mnie już wygasła i przestałam wierzyć by znów zapłonęła. Im bardziej się staram tym gorzej wychodzi więc pasuję.

Agag sliczny brzuszek

Widzę nie odpoczywacie w długi weekend. Zakupy, badania, budowa (84maja przesadzasz!) ważne że wszystko pozytywnie.

Maggie widzisz pozytywne historie niech Cię tak właśnie nastroją. Na pewno będzie dobrze z synkiem.

Rownież nie wiem kto dopisał się do listy.

My byliśmy u moich rodziców czw-pt, dziś na pogrzebie. Pogoda jest do bani. Chłopaki śpią a ja mam trochę roboty więc się wezmę, ale chciałam Wam naskrobać parę słów.

Życzę wszystkim pozytywnego najbliższego czasu

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Chyba zawsze to kobieta wyciaga pierwsza rękę.. przykre to Robaczku ze musisz o takie oczywiste rzeczy prosić męża.
    Mi na chandre pomaga albo spanie albo sprzatanie. Czasem tez spacer.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów