Strona 440 z 670
Pokaż wyniki od 4,391 do 4,400 z 6695

Październikowe mamy 2017

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Agag super brzuszek mi też już wycieka z piersi. Jeszcze nie dużo, dosłownie kropelka ale też już mam

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Agag super brzusio
    Mira byłaś dzielna czekamy na wyniki.
    Bylam zawiezc zwolnienie do pracy i jestem padnieta... grzeje tak ze nie ma czym oddychać.

Senior Member
    smile.

O mnie
    Mira, jak wyniki?

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Jeszcze nie ma. Jak zwykle.

Ale zrobiłam dziś zakupy dziewczyny!! Zamówiłam wózek i fotelik (Anex Sport kolor SP14 z fotelikiem Cybex Aton 5 z bazą IsoFix, utargowałam się za 3000 za cały zestaw), będzie za 6-8 tygodni. Do tego byłam w Ikei i kupiłam materac do łóżeczka, różne pojemniki i kołdrę i podusie. I zamówiłam termometr bezdotykowy i ceratki do przewijania.
    Także brakuje mi mebli i wanienki i kosmetyków i rzeczy dla mnie do szpitala i mogę rodzic

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Mira zaszalalas ale ja tez juz na koncu wyprawki jestem
    Mnie dzis naszla ochota na fryzjera... i wlasnie siedze z farba na wlosach

Senior Member
    smile.

O mnie
    Mira szalenstwo mi kołderkę i podusie Pani szyje, już nie mogę się doczekać odbioru zamówiłam bujane krzesło obrotowe do karmienia, bo fotel mi się nie zmieści odbieramy w niedziele Evlin mamie też się coś należy za cały trud hihi oby efekt był super

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Ale dziwny wynik testu tolerancji glukozy:
    poziom na czczo 75.8 mg/dl
    po 60 minutach 94.1 mg/dl
    po 120 minutach 107.1 mg/dl

Po godzinie niżej niż po dwóch? No ale cukrzycy chyba definitywnie nie mam...

HPV: igG i igM znowu delikatnie do góry, ale dosłownie minimalnie (igM z 1,37 na 1,47 także obędzie się bez Heviranu), magnez nisko także do suplementacji. W moczu pojedyncze krwinki białe, anemii chyba nie mam. Pacjent będzie żył
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 16-06-17 o 17:38

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member Awatar Ullena
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-06 zobacz kalendarz
    Data
    06.10.2017
    Hej dziewczynki

Aguś byłam na wizycie i moja gin mi powiedziała, że trzustka pracuje dobrze, wyniki krwi i moczu są bardzo ładne, ale kazała mi powtórzyć glukozę na czczo, bo wg najnowszych badać nie można mieć więcej niż 92, a właściwie to od 92 jest niedobrze. No i mam zakaz jedzenia czekolad...batoników i ogólnie mam unikać cukru i pójść już na samą glukozę na czczo we wtorek i napisać jej smsa jaki wynik...To moje kłuć albo nie kłuć...więc trochę gorzej zareagowała niż myślałam...

A tak poza tym to Kubuś ma 604g (na dzień 14.06), szyjkę mam "długą" a wód płodowych w sam raz - Także precyzyjne obliczenia to u mojej gin podstawa jak widać Ale ogólnie babka jest OK

Dziś u mnie też lekko remontowo było- zamówiliśmy pana do okien, gdzie mały będzie mieszkał, bo w zimie tam strasznie ciągnęło i kaloryfer na maxa ledwo ogrzewał ten pokoik...Także czailiśmy się z 4 lata, żeby te okna zreperować, wyregulować, pomalować noo odświeżyć ogólnie...a tu przyszedł pan z firmy od tych okien...co to je montowali jakieś 20 lat temu (jednak dobre drewno to dobre drewno) i wziął 300 zł i wszyscy zadowoleni (może poza mną, ale to tylko chodzi o smród sprayu czy farbki czy czegoś tam- ale wiem wywietrzy się). Okazało się, że to mega wielkie okno (bo jest jeszcze drugie małe) już prawie nie miało uszczelek, mechanizm ledwo się z ramą łapał, a co najgorsze mogło w niedługim czasie dojść do pęknięcia szyby i cholera wie jak by się to mogło skończyć...Uuuu ciężko mi to sobie wyobrazić w pokoiku niemowlęcia (bezpieczeństwo)...W jesień i zimę (temperatura)...

A sobota będzie u rodziców, bo mamunia moja miała imieniny w czwartek więc pewnie zostanę na noc, a Mężuś do pracy idzie i po mnie przyjedzie w niedzielę...Wezmę psinę to się wybiega z psami rodziców

Ach przepisy na ciasto fajowskie Właśnie się zbieram do sklepu, aby zakupić odpowiednie składniki i zrobię to sypane z kaszą manną W końcu mój super odrzutowy mikser mi szlak trafił, więc ciasto akurat dla mnie

Dziewczyny- super brzuszki Już nie wyglądamy tak, że się ludzie zastanawiają: najadła się czy w ciąży ;P

Pozdrawiam

Junior Member Awatar Ullena
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-06 zobacz kalendarz
    Data
    06.10.2017
    Mira- ale te wyniki masz strasznie dziwne... Bo tendencja powinna być spadkowa... Twój organizm powinien rozkładać cukier, a nie go yyy wytwarzać? Trzeba się oczywiście skonsultować bo ja to tam guzik wiem...ale tak na logikę coś nie gra..;/
    No i oczywiście wiedziałaś o tym, że nie wolno przez te godziny się ruszać z miejsca, jeść ani pić??

Znalazłam w necie jakąś odpowiedź eksperta, że jest OK:

https://forum.parenting.pl/interpret...-wynik-rosnacy

~Ania82P-
    witam, jestem w 26tc i wczoraj miałam wykonywany wynik obciążenia glukozą 75g. Wynik wygląda tak: na czczo 71, po 1h - 115 a po 2h - 129 - czyli w normach, ale wydaje mi się, że po 2h powinno maleć w stosunku do pomiaru po 1h. Czy mój wynik jest prawidłowy?

Agnieszka Stańska
    Odpowiedź eksperta
    Faktycznie wyniki testu obciążenia glukozą są prawidłowe. W teście OGTT istotny dla diagnostyki cukrzycy ciężarnych jest pierwszy i ostatni pomiar. Większość lekarzy nie zwraca uwagi na środkowy pomiar. Często w ciąży dochodzi do upośledzenia tolerancji glukozy ( zmiany hormonalne podczas ciąży) ale jeśli ostatni pomiar jest niższy niż 140 to wszystko jest ok.

No, ale oczywiście swój lekarz to swój lekarz
    Ostatnio edytowane przez Ullena ; 16-06-17 o 17:47

Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Mira jak dla mnie to dobre te wyniki. Nie ma czym sie stresowac
    Smile jakie to krzeslo? Mozesz wrzucic link?
    Ullena najwazniejsze ze trzustka dobrze pracuje oj mi bez slodyczy byloby strasznie ciezko...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów