Strona 439 z 670
Pokaż wyniki od 4,381 do 4,390 z 6695

Październikowe mamy 2017

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Agag też dzis miałam urodziny teścia coś zgrywają się nam daty różnych uroczystości na forum, lato to fajny czas na takie spotkania

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Agag ja robie wlasnie koktajle owocowe i przemycam natke pietruszki. Nawet jesli czuje jej smak to szybko przelykam

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Niestety obecnie nie ma takiej żywności aby zaspokoić dzienną dawkę zapotrzebowania na żelazo a tym bardziej w ciąży. Bez leków się nie idzie obejść.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Dzień dobry z laboratorium. Glukoza wypita, nie było tak źle, aczkolwiek dobre to to nie było. Na czczo z palca 89, teraz dwie godziny czekania.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    Mufka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-07 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny! Bardzo dziękuję za miłe przyjęcie :-). Mira - ja '79, ale końcówka . Kiora - u mnie w prawdzie kto inny jest w domu specjalistą od w/w odgłosów (mężczyźni są jednak pod tym względem duuużo bardziej wyluzowani :-)), ale i ja niestety zauważam u siebie pewne zmiany w tym kierunku (ciąża ma swoje prawa). Maggie - też myślę, że wcześniejsza wizyta jest dobrym pomysłem. Zobaczysz, jak lekarz powie Ci, że komora się nie powiększa, a na pewno tak będzie, to od razu opadnie z Ciebie stres. Ja już w ogóle się tym nie martwię. trzeba cieszyć się ciążą i nie stresować naszych maluszków :-). Ja wizytę mam w poniedziałek za tydzień i nie mogę się już doczekać. Żelazo, o dziwo było ostatnio w normie - zobaczymy jak będzie teraz. Biorę wprawdzie preparat witaminowy dla kobiet w ciązy - tam chyba jest trochę żelaza - może dlatego. Muszę jeszcze wrócić do wątku o ciążowych biustach. Powiem Wam, że wprawiłyście mnie w zazdrość :-). Ja niedawno dobiłam do C i byłam z siebie strasznie dumna. No cóż może nie powiedziałam jeszcze w tej kwestii ostatniego słowa :-). Miłego dnia dziewczyny. Ja mam dziś urlop, ale niestety duuużo do zrobienia w domu.

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Mira trzymam kciuki za dobry wynik oby szybko zleciało

Cześc dziewczyny, u mnie znowu noc tragicznie padlam po 22 a 1:20 juz wyspana byłam i ciągła wędrówka do toalety, i dzis śniła mi sie nasza Agatka ze sie juz urodziła i taki okraglutki pączuś z niej był a jaka grzeczna jadła i spała oby to nie był sen proroczy ze jak sie urodzi to bedzie na odwrót U nas wkoncu troche popadało i zrobiło sie chłodniej oby tak było w niedziele na tych chrzcinach bo jak znowu bedzie gorąco to nie ma szans zebym wytrzymała w kościele. Moj T mowi ze jakby co to długo siedziec nie bedziemy powiemy ze zle sie czujesz.

Mira trzymam kciuki za dobry wynik

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Już po wszystkim i po śniadaniu, steryd zażyty. Dalej mi słodko :]
    Wyniki mają być po 17.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny,nie odzywalam się ostatnio bo mnie sprawy rodzinne przytlaczaly.

Maggie trzymaj się dzielnie i myśl pozytywnie,wszystko się ułoży i na następnej wizycie wszystko wróci do normy. Jak się da to koniecznie przyspiesz wizytę żebyś nie musiala się stresować tyle czasu,dwa tygodnie to wystarczająco długo.

Mira świetnie zniosłas glukoze,wynik napewno będzie w porządku

Ullena jak po wizycie u gina? Co powiedział na Twoje wyniki?

Przepraszam za brak polskich znaków,telefon płata mi figla i nie da się przeprawic.

Martita wspolczuje bezsennej nocy. I mnie też ciężka noc, Natalia płakała przez sen i to już nie pierwszy raz. Od 2 do 4 nie spałam bo ciągle słyszałam jak mała wzdycha i kręci się po łóżeczku, wstała o 4 i oparta o barierke zaczęła mnie wołać bo zrobiła siku więc zrobiłam jej mleko przewinelam i poszłyśmy dalej spać. Nie wiem co jej się dzieje że płacze przez sen, zawsze zasypiala sama po tym płaczu,dziś się wybudziła. Czy Wasze satrszaki też kiedyś płakały przez sen?

Maja rety skąd Ty masz tyle siły żeby tyle spraw jednego dnia ogarnąć? Życzę Ci żeby teraz wszystko szybko sprawnie bez komplikacji się działo byście mogli na czas się przeprowadzic i pamiętaj jak tylko możesz to odpoczywaj.

Kiora masz cudny brzuszek powiem Ci że u mnie idzie najpierw mój brzuch potem piersi a na końcu ja.

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Cytat Zamieszczone przez Kiora88ŚL Zobacz posta
    Niestety obecnie nie ma takiej żywności aby zaspokoić dzienną dawkę zapotrzebowania na żelazo a tym bardziej w ciąży. Bez leków się nie idzie obejść.
    Ja wiem, że samym jedzeniem nie da rady, ale zawsze to jakiś wspomagacz

Mira trzymam kciuki za wyniki. Mi po badaniu jeszcze cały dzień się odbijało tą glukozą. W ogóle dopiero teraz o tym pomyślałam, że jak miałam robiony pomiar z palca to wyszło 90 a po chwili pobrały mi też normalnie z żyły i wynik był 82, ciekawe skąd ta różnica.

Obiecałam sobie, że jak w poniedziałek potwierdzi się płeć to zabieram się za wyprawkę. Chyba powoli włącza mi się tryb wicia gniazda.
    Pojawiają się Wam już jakieś wycieki z piersi? Dzisiaj rano miałam plamę na koszulce z jednej piersi. Pamiętam, że z Zuzką też tylko z jednej troszkę leciało ale to było grubo po 30 tc.

A tu jeszcze mój aktualny brzuch. Na tym zdjęciu lepiej widać jego ogrom
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	19205037_1476313789094684_1549331136_o.jpg
Wyświetleń:	78
Rozmiar:	92.3 KB
ID:	101184

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów