Strona 438 z 659
Pokaż wyniki od 4,371 do 4,380 z 6587

Październikowe mamy 2017

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Jabłuszko dziś rano też mnie bolały plecy ale nie aż tak jak Ciebie.Slyszalam że plastry bardzo pomagają. Mamy dziś imprezę rodzinna po południu,także ciasteczek się najem hihihi Ja ostatnio robiłam napoleonke na herbatnikach,

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Evlin Zobacz posta
    Ostatnio w ogole jest mi bardziej goraco az moj sie smieje ze popsul mi sie termoregulator
    A to wszystko dlatego, ze kobieta w ciąży ma podwyższoną temperaturę, o wiele więcej krwi o organizmie a i serce musi tego więcej pompować. Tak więc mąż się może cieszyć, że jego termoregulator nie musi się w lato popsuć Bo by się pewnie na Twoim miejscu już dawno rozpłynął.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member
    Mufka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-07 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny! Od jakiegoś czasu zerkam na wasze forum no i wreszcie się zmobilizowałam :-). Skłonił mnie do tego ostaecznie temat poruszony bodajże przez Maggie - odnośnie obszaru w mózgu wypełnionego płynem. U mojego synka p. ginekolog zdiagnozowała podobne zjawisko w 19 tyg. (teraz jestem w 24) i podobnie nas pocieszała, że najczęściej znika to samoistnie i przy braku innych niepokojących zjawisk. nie ma się czym przejmować. Oczywiście z mężem i tak się zamartwialiśmy, ale po dwóch tygodniach w trakcie kontroli okazało się, że faktycznie zmniejszył się z 4,5 mm do 3,7 mm. Konsultowałam się jeszcze z inną p. doktor i powiedziała, że chodzi najprawd. o cystę splotu naczyniówkowego, coś co podobno występuje dość często u chłoców i znika najczęściej do 26-28 tyg. Poza tym witam serdecznie pozostałe dziewczyny i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona. Tak jak pisałam jestemw 24 tc i będziemy miec na 100% synka :-). jest to moja pierwsza ciąża, choć młodą mamą raczej trudno mnie nazwać ;-). Miłego dnia!

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Witaj Mufka w naszym gronie i dzięki Ci za ten post przyznaję, że przez 2 dni byłam totalnie przybita, a jakiekolwiek słowo o synku wywoływało mój płacz.. naczytałam się dużo w necie na ten temat- artykułów medycznych i wypowiedzi rodziców na forach (wbrew pozorom bardzo pocieszających rzeczy) i dziś już jest ciut lepiej, staram się myśleć pozytywnie, chociaż łatwo nie jest. Tak myślę, żeby zadzwonić do gina i poprosić o wcześniejszą wizytę (po 2 tygodniach od tej wtorkowej), żeby zobaczyć, czy ta komora nie rośnie, bo nie wytrzymam miesiąca w tej niepewności:/

Evlin, Kiora gratuluję Wam udanych wizyt
    Ostatnio edytowane przez maggie_87 ; 15-06-17 o 16:17

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Maggie, słońce właśnie już myślałam co u Was, że tak mało się ostatnio odzywasz. Domyślam się, ze bardzo przezywasz ta sytuacje i myśle, ze wcześniejsza wizyta to bardzo dobry pomysł. Będzie dobrze, ja w to głęboko wierze.

Mufko witaj i odzywaj się jak najczęściej

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jak tak spoglądam ile to nas się tu namnożyło to aż mi szkoda, że mieszkamy w różnych zakamarkach kraju. Ależ by było wesoło truptać z wózkami w takiej ekipie i co tydzień kolejna by dochodziła z wózkiem. No co ja na to poradzę, ponosi mnie fantazja. Witaj Mufka i czuj się jak u siebie (no może tylko nie pierdź i nie bekaj, bo wiesz ... teraz każda delikatna)

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Haha, Kiora to nie mogłabyś ze mną mieszkać, bo u mnie wszelkie odgłosy w pełni

Mufko, tak z ciekawości, który jesteś rocznik, skoro niemłoda z Ciebie mama? Bo ja 1980.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mira ja rocznik 79, tez niemloda. Tyle tylko ze nie pierwsza ciaza.
    Witaj Mufka.
    Kiora a masz cos do tych odglosow? Bo ja niechwalacy sie mogę byc mistrzem w nich. :-P

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Kiora nie brałam wcześniej żelaza, bo wyniki były tak na pograniczu i miałam tylko dietą spróbować je podnieść. Teraz już pewnie lekami się skończy bo hemoglobina spadła do 10,2. Z Zuzą też miałam anemie ale na tyle lekką, że odpowiednim jedzeniem udało mi się z niej wyjść. Najgorsze, że większość produktów, w których jest żelazo mi nie smakuje. Myślałam nad robieniem koktajli i przemycaniem tam tych mniej smakowitych warzyw.
    Cudo współczuje tych problemów z Zusem, u mnie na szczęście kasa przychodzi na czas.
    Evlin gratuluję udanej wizyty.
    Robaczek kiedyś już patrzyłam na ten przepis ale teraz mnie przekonałaś i na sobotę zrobię
    Jabłuszko u mnie jeszcze spokój z plecami, ale spodziewam się, że niedługo może się to zmienić. Jak jeszcze pracowałam to łapała mnie często rwa kulszowa i wtedy plastry bardzo pomagały. Teraz jak zacznie boleć to też na pewno się okleję, tym bardziej że mam przyjaciółkę która jest fizjoterapeutką robi mi to za pół darmo.

My dzisiaj byliśmy na urodzinach teścia. Dość długo siedzieliśmy i teraz mnie boli brzuch po bokach. Zawsze tak mam jak za długo siedzę. Strasznie nieprzyjemne uczucie.
    Na weekend przyjeżdża do nas z gór nasz znajomy także jutro czeka mnie sprzątanie i gotowanie. W poniedziałek wizyta i już nie mogę się doczekać

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Mira & Jaselka
    No co Wy Ja też nie należę do niewiniątek
    Przecież w ciąży wychodzi wszystko co najgorsze. Ale i tak chłopaków ostrzegam za każdym razem, ze mają nie przeginać, bo oni nie są uprzywilejowani a jak mi się wymsknie no to już trudno, ja muszę. Oni mogą wybuchnąć

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów