Strona 436 z 654
Pokaż wyniki od 4,351 do 4,360 z 6537

Październikowe mamy 2017

Mnie Już sprawdzili teraz trzepia moja szefowa. Dawno już by to było wyjaśnione tylko mam taką szefowa że robi mi pod górkę bo zaszłam w ciążę. I ma do mnie o to pretensje.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Cudoo95 Zobacz posta
    Mnie Już sprawdzili teraz trzepia moja szefowa. Dawno już by to było wyjaśnione tylko mam taką szefowa że robi mi pod górkę bo zaszłam w ciążę. I ma do mnie o to pretensje.

Ja wiem, że to zabrzmi przykro, ale gdyby się postawić w sytuacji przedsiębiorcy to ma przekichane jak trafi na ciężarną. No niestety taka prawda. To się tyczy zarówno ciężarnych jak i L4-owców (tych jest więcej i bardziej szkodzą przedsiębiorstwom).
    Przykro mi, że musisz się denerwować tą sytuacją. Mam nadzieję, że pójdzie po Twojej myśli i nie stwierdzą, że specjalnie się zatrudniłaś planując w niedalekim czasie dziecko.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

No ja ich rozumiem. Tylko że moja szefowa sama kazała mi iść na L4 bo jedna ciążę już straciłam a teraz mam zagrożona i biorę od początku tabletki na podtrzymanie. Nie byłabym w stanie ustac po 8-9 godzin na nogach. Mój ginekolog jak się dowiedział że pracuje jako kelnerka odrazu wystawił mi zwolnienie bo to zagrażało dzieciątku.

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    No to nie rozumiem jej zachowania teraz. Naprawdę mi przykro, że musisz przez to przechodzić.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Dziewczyny Antek waży 429 g i wszystko jest dobrze. Tylko w poniedziałek musimy iść jeszcze raz bo tak się wiercil ze całego serduszka nie udalo sie zbadac.. no i zdjecia tez nie udało sie zrobić bo ciągle lapki na buzi. Żelazo mam w normie a magnez muszę brac 3 razy dziennie

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Witajcie!
    Evlin, duży z Antosia chłopak! Brawo i oby tak dalej :-)
    Dziewczyny, dzisiaj byłam na pierwszych zajęciach w szkole rodzenia. Trochę dziwnie się czułam, bo były same pary...a ja przyszłam sama, bo M był w pracy. Zajęcia zaczynają się dosyć późno, o 17.30, więc zmęczenie pewnie tez dało o dobie znać, ale jakoś zajęcia mnie nie porwały. Położna odczytała kilkanaście slajdów na temat wyprawki, pakowania torby do szpitala, kąpieli dziecka i karmienia, ale bardzo ogólnie i jakoś tak bez przekonania stwierdzając, ze " pewnie już to wszystko wiecie a zakupy zrobione... " Hmm..ja nie wiem, po to zapisałam się do SR. Zakupów tez nie zrobiłem, wiec chętnie się dowiem, co się najbardziej przydaje na początku. Może następne zajęcia będą ciekawsze.
    Jak dobrze, ze przed nami kilka dni wolnego...odpoczynek bardzo mi się przyda, ostatnio gonię własny ogon.
    Pozdrowienia dla wszystkich!

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Witam dziewczyny.
    Koleżanka była u lekarza który potwierdził ciążę jest to dopiero początek a po prostu przytyła bo więcej jadła. Jest załamana bo to będzie jej 3 dziecko (dla mnie to nie problem) a ona się przejmuje że ludzie będą mówić że patologia. Ma syna 7 lat i drugiego który skończył rok. Dla mnie ważne jest żeby dziecko było zdrowe ale jak widać inni przejmują się tym co ludzie powiedzą.
    Powiem wam że jestem już tak zmęczona że aż mi się płakać chce. Wczoraj do północy szykowaliśmy pod wylewkę bo dziś beton laliśmy. Rano nie mogłam z łóżka wstać tak mnie wszystko bolała a jak pojechałam na budowę to okazało się że wiatr rozwiał w nocy cały styropian i musieliśmy układać na nowo. Żeby było mało to w poniedziałek zadzwoniłam do jednej firmy że rezygnuję z betonu i zamówiłam w innej bo tam nie mieli dużej pompy więc jak mi dziś zadzwonił telefon to nie patrzyłam na numer i potwierdziłam że tak czekam na beton więc jak podjechał chłop z betonem z tej firmy to zbladłam. Wyjaśniłam panu że w poniedziałek zrezygnowałam z betonu a potwierdziłam bo się zakręciłam. Na szczęście pan sobie pojechał na inna budowę a do mnie przyjechał właściwie zamówiony beton. Kolejna porażka to zamówiłam drzewo na tartaku i mieli o 11 przywieź, jak się dodzwoniłam to pani mi zakomunikowała że kierowca jest w lesie i dopiero za 2 godziny wróci i dopiero się będzie ładował do mnie a ja głupia siedziałam i czekałam na niego.Jak już się łaskawie zjawił to okazało się że cena jest inna a mało tego to deski miały być ucięte na2,5 m a przyjechały 5 m. No kuźwa jak bym chciała 5 m to takie bym sobie zamówiła a teraz mam sobie je na pół przegryź zębami bo piły nie posiadam i są ucięte nie na prosto tylko po skosie. Porażka totalna. Jeszcze koleś co mi gaz tankował mi ciśnienie podniósł bo mówię mu że chce do pełna wysiadam z samochodu a tam leci gaz bokiem. Zatankował mi 15 l gazu za 30 zł i pytam się go dlaczego mam mu zapłacić 30 zł skoro do baku tyle nie wlał bo lał obok. No zaczął się tłumaczyć że tyle musze zapłacić bo tyle poszło z dystrybutora więc zapłaciłam mu i niech się buja bo więcej tam nie pojadę.
    Normalnie mam dość wszystkiego

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez 84maja Zobacz posta
    Witam dziewczyny.
    Koleżanka była u lekarza który potwierdził ciążę jest to dopiero początek a po prostu przytyła bo więcej jadła. Jest załamana bo to będzie jej 3 dziecko (dla mnie to nie problem) a ona się przejmuje że ludzie będą mówić że patologia. Ma syna 7 lat i drugiego który skończył rok. Dla mnie ważne jest żeby dziecko było zdrowe ale jak widać inni przejmują się tym co ludzie powiedzą. Kolejna porażka to zamówiłam drzewo na tartaku i mieli o 11 przywieź, jak się dodzwoniłam to pani mi zakomunikowała że kierowca jest w lesie i dopiero za 2 godziny wróci i dopiero się będzie ładował do mnie a ja głupia siedziałam i czekałam na niego.Jak już się łaskawie zjawił to okazało się że cena jest inna a mało tego to deski miały być ucięte na2,5 m a przyjechały 5 m. No kuźwa jak bym chciała 5 m to takie bym sobie zamówiła a teraz mam sobie je na pół przegryź zębami bo piły nie posiadam i są ucięte nie na prosto tylko po skosie. Porażka totalna. Jeszcze koleś co mi gaz tankował mi ciśnienie podniósł bo mówię mu że chce do pełna wysiadam z samochodu a tam leci gaz bokiem. Zatankował mi 15 l gazu za 30 zł i pytam się go dlaczego mam mu zapłacić 30 zł skoro do baku tyle nie wlał bo lał obok. No zaczął się tłumaczyć że tyle musze zapłacić bo tyle poszło z dystrybutora więc zapłaciłam mu i niech się buja bo więcej tam nie pojadę.
    Normalnie mam dość wszystkiego
    Odnośnie koleżanki-nie pojmuję takiego zachowania a jak mam być szczera to chyba wie skąd się dzieci biorą. Więc skoro nie planowali ( a antykoncepcja nie daje 100 % gwarancji) to się do np tabletek dokłada coś jeszcze, ale to juz temat rzeka. Obstawiam, ze za pare lat będzie to jej najbardziej ukochane dziecko, bo najmniej chciane obecnie.

Odnośnie tego drewna, no rozwaliłaś mnie tekstem o przegryzaniu zębami-ja co czytam albo słyszę to od razu sobie wyobrażam, zatem chyba nie muszę Ci pisać co mi oczy pokazały z Tobą w roli głównej ?

A jeśli idzie o gazownika-tu to tylko policję wezwać, skurczysyństwo jak nie wiem co. Mieliśmy taką sytuację rok temu wracając ze wsi. Zatankowaliśmy do pełna. Kasa zapłacona (gotówką bo to stacja po drodze co to nie ma nawet płatności kartą), wsiadamy do auta a tu jedna kropka świeci... Larmo na pół wsi. Facet zwrócił 3/4 pieniędzy bez zająknięcia. Ja mam strasznie niewyparzoną gębę, więc chyba czuł i słyszał, ze z góry jest na przegranej pozycji.

A tak już abstrahując- co tu można napisać o takim dniu-no dupiaty do potęgi entej Ci się trafił. Przykro mi, że aż tyle nerwów na jeden dzień Cię spotkało.

Ja dzisiaj się z moim małżem pożarłam, ale trzymałam nerwy na wodzy zeby się nie popłakać. Takiego ma lenia w dupie, ze szkoda gadać. Łazienka do lekkiego remontu ( w zasadzie dołożyć jedną płytę karton-gips, pomalować łazienkę i kaloryfer i całą filozofia skończona, a ten mi jęczy, ze mu się spać chce bo po pracy jest ( a siedzi po robocie kilka godzin przy kompie marnując czas), więc się skończyło awanturą a że z łózka wyjść nie chciał to go motyka wodą polała Wyskoczył z łóżka jak poparzony. No i co ? Dopięłam swego ? A no dopięłam Zebrał dupsko, pojechaliśmy do castoramy, dokupiliśmy potrzebne materiały no i jak już to wszystko nabierze mocy urzędowej (czyt znowu będzie larmo na pół osiedla) to się hrabia weźmie do roboty

No i żeby nie było, ze ja dyryguję a on biedaczek musi robić co mu Pani każe- ja zawsze remonty robię wspólnie z mężem, nie ma opcji zebym na dupie siedziała, bo tak mnie wychowano, ze robić trzeba bez względu na płeć a jak się coś w aucie spierdzieli to to samo W zeszły weekend wymienialiśmy amortyzatory. Obstawiam, ze już nieco śmiesznie wyglądam z brzuchem siedząc pod autem(bo uwielbiam tam zaglądać i wiedziec co sie z czym wiąże) no ale co poradzić
    Ostatnio edytowane przez Kiora88ŚL ; 14-06-17 o 21:33

Dobry wieczor mamusieja dzis bylam z synem u lekarza i wszystko ok z uszkami,jesli do piatku bedz go bolalo i bedz gorczkowal to w piatek pojsc jeszcze raz,a tak to podawac paracetamol.A pozatym to ide juz spac bo rano wstac trzeba i syna do przedszkola zaprowadzic.Dobranoc Mamusie spijcie i sie wy
    sypiajcie poki mozecie

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Nie wiem co się dzieje, ale już dwa razy skasowało mi posta w trakcie pisania...

Evlin, fajny, duży Antoś i jaka wiercipiętka Super wieści!

Maju, uważaj na siebie. Moim zdaniem przemęczasz się. Wiem, że dom, budowa itd, ale żeby to się źle nie skończyło....

Kiora, jestem taka sama. To chyba ta śląska krew i wychowanie

Robaczku, ja też nie jestem z mojej SR w 100% zadowolona. Na każdych zajęciach słyszymy na wstępie to samo, że jest za mało czasu na dokładnie umówienie danego tematu i trzeba się śpieszyć. Do tego te godziny 17-20, gdzie większość kobiet nie jest już w dobrej formie. Ale szkoła jest darmowa i w szpitalu u mojego lekarza, także nie narzekam i chodzę. Jak po skończonym kursie będę się dalej czuła niedoinformowana, to wypasionych płatnych szkół jest tyle, że nic tylko wybierać.

Dziś wolne i ładna pogoda, więc pewnie będą tu pustki. Ja mam w planach totalne nicnierobienie. Jutro za to czeka mnie upojny poranek z glukozą i resztą badań (morfologia, mocz, powtórka HSV i chcę jeszcze zrobić poziom magnezu, bo też mnie ostatnio łapią skurcze w stopach). Z powodu glukozy jestem od wczoraj bez sterydu i czuję się bez niego kiepsko, taka wypompowana, także byle do jutra rana, przecierpieć pobyt w laboratorium i wziąć lek od razu po badaniach.

Miłego dnia dziewczyny
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 15-06-17 o 07:48

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów