Strona 435 z 646
Pokaż wyniki od 4,341 do 4,350 z 6455

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    cudoo zadzwoń do nich i się wszystkiego dowiesz.

kiora zapomniałam pogratulować wizyty i brzuszka!

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

2. dzieckozakupy.pl
    Kochana dzwoniłam nawet dzisiaj u nich byłam oni sprawdzają czy się nie zatrudniłam specjalnie tylko dlatego że w ciąży byłam. Tylko że ja zaczęłam pracować od października a w ciążę zaszłam w styczniu a na zwolnienie poszłam w marcu więc ja nie wiem gdzie tu jest logika Zusu. Teraz przeprowadzają jakąś kontrol w mojej pracy szefowa miała jakieś papiery zanieść. Ręce normalnie opadają od 3 miesięcy jestem pozbawiona zasiłku do życia i jak tu przychodzić ciążę bezstresowo :-(

Czesc Aneczkav, fajnie, ze dolaczylas, tez jestem tu nowa, teraz sie ciesze, ze nie najnowsza.
    Kiora super brzuszek, a jeszcze bardziej super ,ze biust jest jeszcze wiekszy od brzuszka tez tak mam, najpierw wchodzi biust, potem brzuch, a dopiero na koncu ja
    Asia1988x ja zwyklam mowic, ze na zmiany nigdy nie jest za pozno, i jesli czlowiek bardzo chce to zawsze moze zmienic. Sama zaczelam szkole jak juz mialam 24 lata, a byly w moim roczniku jeszcze starsze dziewczyny. Akurat w pielegniarstwie wiek jest wazny, bo juz sie jest bardziej dojzalym i uksztaltowanym i zan sie lepiej zycie. Najciezej jest wlasnie tym mlodziutkim dziewczynom bo praca w szpitalu z chorym czlowiekiem moze byc szokiem, czasem mysle, ze stad wlasnie te wypalenia i skargi na personel sie biora, bo majac te 18 lat niekoniecznie wiesz na co sie decydujesz.
    I nigdy nie nazwalabym swojej pracy ciezkim kawalkiem chleba. Potrafilabym wymienic na zawolanie wiele zawodow ktore uwazam za ciezsze. To jest dobra praca, dajaca duzo satysfakcji.
    A tak na ciazowo. Po raz pierwszy od dluzszego czasu przespalam noc z tylko jedna pobudka na odwiedziny w toalecie. Sukces, oby takich wiecej.

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez agag Zobacz posta
    Cześć

U mnie dzisiaj w końcu przespana noc. Zuza dostała na noc taki wyciszający syrop i spokojnie bez kaszlu spała.
    Pogoda u nas nadal paskudna. Zaraz jedziemy na zakupy a później umówiłam się na kawę z koleżanką.
    Wyniki krzywej cukrowej są dobre. Ciesze się, że nie będę musiała tego powtarzać. Za to wyniki krwi poleciały. Anemia pełną parą. Ostatnio miałam słabe wyniki a teraz jeszcze w dół polecało. Już gin skomentowała, że konieczna konsultacja, ale że teraz ten długi weekend to mam przyjść normalnie na swoją wizytę w poniedziałek. Tym razem pewnie bez leków się nie obejdzie.
    A żelazo brałaś już czy dopiero będziesz miała wprowadzone ?
    Ja na przedostatniej wizycie idąc z wynikami do gina, już zostałam uświadomiona, że za chwile zacznie się anemia, więc mam już zacząć brać żelazo (przepisał mi Szelazo-tak się nazywa, ponoć dobre bo nie ma takich zaparć po nim ale go nie było i wzięłam Ascofar-znany mi już z poprzednich ciąż-jest bez recepty. Biorę 2 tab dziennie, plus 4 tab magnezu).
    Nie wiem jakie będą kolejne wyniki, za tydzień idę na krzywą no i podstawówkę badań, więc za miesiąc -bo tak mam wizytę będę wiedziała już więcej.
    Anemią nie przestrasz się aż tak bardzo, to przypadłość w zasadzie każdej kobiety w ciąży, tyle, że jedna będzie się leczyć a inna świadoma lub nie, nie będzie. Miałam z tym cholerstwem do czynienia w pierwszej ciąży (dowiedziałam się o niej w 5 miesiacu) i jak przyszły wyniki to lekarz się za głowę łapał, wtedy to leków na dzień miałam całą garść, ale to wszystko da się ustabilizować. W drugiej (o ciąży dowiedziałam się w 5 dniu jej istnienia) anemia wyskoczyła w 4 miesiącu i skończyło się na spokojnie Ascofarem do jej rozwiązania.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta

kiora zapomniałam pogratulować wizyty i brzuszka!
    Dziękuję, no brzuch już faktycznie spory, ale jeszcze taki zgrabny, tak mi się coś wydaje, że o wiele większy już nie będzie-a to plus.

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Jaselka Zobacz posta
    Kiora super brzuszek, a jeszcze bardziej super ,ze biust jest jeszcze wiekszy od brzuszka tez tak mam, najpierw wchodzi biust, potem brzuch, a dopiero na koncu ja
    Niestety mój biust już mnie tak nie cieszy, od momentu drugiej ciąży. Strasznie się powiększył a teraz z E zrobiło się G. Mam już kupiony stanik I (jak Ignacy) i jest tylko ciutkę w misce za luźny. Straszny ciężar, czuję się już jak krowa przed produkcją.

Ja wiem, po 1 ciazy z C zrobilo sie E to teraz tez podejrzewam ze na G sie skonczy. Ale w pierwszej ciazy jaks bardziej mi to przeszkadzalo teraz sie tylko smieje, bo co innego mi zostalo. Teraz jestem inkubatorem, potem bede mleczarnia.
    Wspolczuje anemi dziewczyny, troche mnie to dziwi, ze zalecaja zelazo dopiero tak pozno w ciazy, jak juz anemia sie zdazyla zrobic. Zeby zalazo cokolwiek podnioslo sie potrzeba na to minimum 3 tygodni od wprowadzenia lekarstwa a normuje sie w przeciagu 4 mc. No i trzeba pamietac zeby nie przyjmowac zelaza z mlekiem i produktami bogatymi w wapn bo wapn bardzo ogranicza wchlanianie zelaza, 2 godzinna przerwa powinna byc.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny Dziękuję za kciuki
    Kupiłam dziś Magne B6 i zobaczymy jak będzie z moimi nogami... noc ledwo przespana ale to chyba z emocji... nawet Antoś rano tak się wiercil ze aż miło.
    Pojechałam zapisać się do SR....szlag mnie trafił i mam takiego nerwa że masakra. O 9 zapisy. Byliśmy jakieś 10 minut przed. Facet do nas z tekstem że niektórzy to od szóstej rano czekają a my tak późno...
    Kazali wszystkim czekać. Wzięli 10 pierwszych osób i po pół godzinie powiedzieli ze to juz wszystko... no kpina jakaś. Dwie grupy i tylko 10 osób. Na stronie zero informacji że kto pierwszy ten lepszy i ilu osobowe grupy... masakra.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    jasełka bardzo poważnie myślałam by zapisać się na studia pielęgniarskie lub medyczne, ale licencjat jest tylko u mnie stacjonarny. Nie dam rady. Musiałabym pracować w weekendy w tygodniu studia, nauki domyślam się jest sporo. A pomocy nie mamy żadnej, mąż zazwyczaj wraca z pracy w tygodniu koło 18, nie ma kto nam się zająć dziećmi, moi rodzice mieszkają 100 km od nas, teściowa jest co prawda blisko, ale pracuje. Obawiam się, że nie pogodzę studiów i to takich, w których trzeba się przyłożyć, pracy i zajmowania się domem. Może uda mi się chociaż zrobić kiedyś szkołę dla doul, zobaczymy.

dziś zauważyłam, że urosły mi piersi. Jak miałam w staniku jeszcze troszkę rezerwy tak dziś patrzę i wychodzą mi z miseczki. Mąż będzie zadowolony

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Mój nowy stanik z miska G tez już jest ciasnawy a kupowałam go z luzem. Przed ciąża miałam E/F także jest różnica ale mi to nie przeszkadza, całe życie byłam biusciasta wiec trochę w ta czy w ta, to żadna różnica
    I mam tak samo jak ty Jasełko póki co, najpierw idzie cyc, potem brzuch a na końcu właściwa ja.

Evlin ale kaplica, rzeczywiście można się wściec. Komitet kolejkowy prawie jak za komuny. W mojej SR zaczynaliśmy bardzo liczna grupa, chyba ze 30 osób było. A na ostatnich zajęciach była nas garstka i to z facetami do towarzystwa, także ogrom się wykruszył.

Cudo ja takich problemów z Zusem nie miałam, ale jak sprawdzają Ciebie, firmę i umowę to nic się nie da zrobić ani przyspieszyć. Przykra sprawa.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów