Strona 433 z 667
Pokaż wyniki od 4,321 do 4,330 z 6664

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Maggie, jak wizyta?

Asia ja bym reklamowała te spodnie.

Ja się już przyzwyczaiłam, że są dni kiedy czuję Maksa słabiej (oczywiście od razu wtedy detektor idzie w ruch), jednak łożysko na przedniej ścianie czasem trochę amortyzuje. A są takie dni, że czuję kopniaki od pęcherza po żebra i brzuch aż się rusza, także to wszystko zależy od humoru Maksa

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Asiu bardzo mi przykro trzymajcie się z mężem.

Maggie,Kiora udanych wizyt czekamy na relacje.

Maja gratuluję połówki
    Ostatnio edytowane przez aguś026 ; 13-06-17 o 12:57

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    U nas niby wszystko ok, chociaż jednej rzeczy gin mógł mi nie mówić, bo będę się schizować. W jednej komorze tylnej bocznej w mózgu jest więcej płynu mózgowo- rdzeniowego. 7mm, a w pozostałych 4mm. Gin powiedział, że patologia jest od 10mm, więc mam się nie przejmować, ale jak to ja, zapytałam czy może się zwiększyć ta ilość. Gin powiedział, że jak wszystko może się zwiększyć, ale że częściej zostaje bez zmian lub się zmniejsza niż zwiększa i że nie mam się na razie przejmować, ale weź tu się człowieku nie przejmuj.. poczytałam zaraz w necie, że częściej u chłopców się zdarza, że tego płynu jest więcej, a jednocześnie rzadziej u nich dochodzi do dalszego nieprawidłowego rozwoju. No i że w większości przypadków przy wodogłowiu byłyby widoczne jeszcze inne wady płodu, więc muszę być dobrej myśli. Poza tym ok, Bartuś waży 608g, szyjka ma 3,62mm i jest zamknięta, przepływy, łożysko prawidłowe

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    To tak jak u nas z przesuniętą osią serca, też wolałabym nie wiedzieć i się nie martwić....

A obwody dwuciemieniowy i potyliczno-czołowy są w porządku? Jak tak, to chyba rzeczywiście nie ma co panikować...
    Maggie, musimy być dobrej myśli dla naszych chłopaków, bo to się na nich odbija. Nie martw się kochana.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Witajcie
    Asiu bardzo mi przykro
    Maggie nie dziwie się, że się zmartwiłaś. Ja pewnie też zaraz szukałabym odpowiedzi w necie. Musisz być dobrej myśli. Z Bartusia już kawał chłopca

Jestem po krzywej cukrowej. O dziwo czułam się lepiej niż w ciąży z Zuza. Na całe szczęście nie zwymiotowałam tylko trochę słabo mi się zrobiło. Wyniki wieczorem. W ogóle w przychodni był dzisiaj jakiś zlot ciężarnych na glukozę co chwilę jakaś przychodziła i ludzie się denerwowali, bo ciężarne bez kolejki.
    U nas w domu mały szpital. Zuza pozarażała nas wszystkich. Jak byłam w przychodni to podeszłam przy okazji do lekarza, ale na szczęście nic poważnego się nie dzieje jedynie mocno zaczerwienione gardło. Mam stosować wszystkie domowe sposoby i dostałam coś do inhalacji. Gdybym dostała gorączki to wtedy mam przyjechać. Najgorzej, że męża też rozłożyło i zachowuje się tak jakby walczył o życie

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    maggie u mnie teraz na wizycie lekarka bardzo dokładnie wyjasniała mężowi (bo pierwszy raz był ze mną) mózg, chyba z 10 minut i wiele rzeczy tam było, które mogły świadczyć o wodogłowiu (u nas były w normie), ale chodzi mi o to, że jeśli byłoby coś nie tak to tak jak mówisz nie tylko to by nie grało. Tym bardziej, że trochę brakuje do tej patologii. Ale wiem jak to jest, też bym o tym myślała. Jednak na pewno dobrze się to skończy.

mira nie będę reklamować bo mi powiedzą pani dupa pani urosła to i spodnie trzasnęły a tak poważnie to mam taki problem ze spodniami, że mi się przecierają w kroku i później robią się dziury, no ale tutaj to zrobiło się ekspresowo szybko

jasełka pielęgniarka lub położna to mój wymarzony zawód. Niestety przy wyborze studiów mama mi bardzo odradzała i zrezygnowałam, a teraz jest niestety za późno by zaczynać od nowa także zazdroszczę choć wiem że to ciężki kawałek chleba.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Maggie Twoj Bartus już taki duzy, postaraj się Kochana nie martwić, będzie dobrze
    Agag trzymam kciuki za Twoja krzywą Zdrowiejcie Wszyscy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny!
    Nadrobiłam zaległości w czytaniu, ale z pisaniem ciężko...w pracy mam młyn, wracam późno, ogarniam obiad, ogród i ...padam. W weekendy ogród, działka i tak wkoło. Już się nie mogę doczekać zwolnienia i chwili odpoczynku...w temacie wyprawki wciąż jestem w lesie, ale wczoraj oglądaliśmy wózki. Na żywo typ mam tylko jeden, wiec nie będę się raczej dłużej zastanawiać, choć kupię dopiero we wrześniu. Wybraliśmy też mebelki :-) Dzisiaj zamawiam.
    Asiu, moje kondolecje..przykra wiadomość..
    Maggie, nie martw się na zapas, skoro wynik jest wciąż w normie, to znaczy, ze jest ok. Grunt, ze lekarz wszystko sprawdza i monitoruje. W moim badaniu prenatalnym jest tylko krótka wzmianka: mózg - prawidłowy. Nic więcej..
    Mira, niesamowite, ze czujesz już takie mocne kopniaki..mój delfinek lekko muska mnie od środka, ale czasem coś poczuję :-)

Miłego dnia dziewczyny!
    Ostatnio edytowane przez Robaczek* ; 13-06-17 o 16:42

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Asiu moje kondolencje.
    A co do spodni to dzisiaj przyszły mi z allegro za 49 zł są rewelacyjne i dziś będę zamawiać jeszcze jedną parę. http://allegro.pl/krotkie-spodenki-c...826230652.html
    Maja gratuluję półmetku
    Maggie nerwy nie pomogą. Choć wiem, że łatwo się mówi. Mam nadzieję, że na następnej wizycie wszystko będzie dobrze, i zobaczysz, że z Bartusiem nic złego się nie dzieje. Duży chłopak z niego Niestety w Internecie jest dużo informacji a nie zawsze tych odpowiednich.
    Dzisiaj pierwszy raz w ciągu dnia czułam Antośka Jutro zapisujemy się do SR.. w końcu, bo nie mogę się doczekać muszę zrobić badania i wizyta Już odliczam kiedy zobaczę Synka

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Moja wizyta przebiegła bardzo szybko, nie było kolejki. Szyjka czysta, wszystko w środku w porządku. Naskarżyłam sie lekarzowi, że mała się słabo od kilku dni rusza. Zapewnił że 10 ruchów na godzinę to optymalna ilość. Na usg serduszko elegancko bije (zreszta mi nowosc, doppler codziennie jest w ruchu), mała się sporo ruszała. no i ogonka nadal nie widać, więc może faktycznie powinnam już wierzyć że to ONA... Wzięłam ze sobą sąsiadkę(ta która poroniła), bo tez tam jest zapisana ale na za tydzień, ale lekarz ją dzisiaj przyjął i od razu dał skierowanie na wszystkie badania krwi i moczu, oraz jakieś dodatkowe płatne. Powiedział jej, ze najwyżej skończy się zastrzykami (nie wiem jakimi) i tak czy siak dopnie swego i ona donosi ciążę. Widać było, że podniósł ją na duchu, bo wychodząc z gabinetu niemal nad ziemią się unosiła. Tak wiec ta wizyta mnie bardziej cieszyła z jej powodu niż mojego A oto ja ... Pstryknęłam się dzisiaj Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN54288.jpg
Wyświetleń:	69
Rozmiar:	87.3 KB
ID:	101171

Ach no i za tydzień krzywa cukrzycowa
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów