Strona 432 z 666
Pokaż wyniki od 4,311 do 4,320 z 6651

Październikowe mamy 2017

Junior Member Awatar Ullena
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-06 zobacz kalendarz
    Data
    06.10.2017
    No to troszkę mi ulżyło Aguś, że miałaś podobnie...Moja gon raczej nie należy do panikar więc myślę, że nic takiego mi nie powie, ale kto wie ;P W środę do niej idę więc zobaczymy co powie Dzięki dziewczyny za opinie
    Sto lat dla mężów
    Dostałam smsa, że nadano pierwszą paczkę (12kg) - nie mogę się doczekać

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Witam Was kochane.
    Dziś zamknęłam 1 etap i jako ostatnia z Was rozpoczęłam ten wyczekiwany 20 tydzień.Teraz liczymy tylko z górki.
    Co do jazdy samochodem to w poprzedniej ciąży jeździłam do końca i teraz też cały czas jeżdżę. Dziś zrobiłam 200 km. Byłam u ortodonty z córką potem szybko do mamy i biegiem zrobić obiad.Jak już naszykowałam pojemniki do spakowania obiadu to mój Piotrek nie wiem jakim cudem usrał cały nocnik,nogi i ręce więc biegiem go pod prysznic a obiad się przypalał. Chłopaki którzy mieli jechać pomóc przy remoncie w ostatniej chwili nie mogli jechać i na szybko montowałam nowych. Więc dobrze mieć zabawki dla dzieci bo dorwałam Piotrka ciężarówkę i przewoziłam na niej piach a mianowicie całą 1 tonę no i w końcu rozpętała się burza i musieliśmy uciekać.Kurde w środę mamy robić wylewkę a jeszcze pod nią nie naszykowane. Mam nadzieję że zdążymy
    Pozdrawiam Was gorąco

Mira z opryszczka to jeszcze na dodatek jest tak ze z tych 80 % które sa zarazone wirusem okolo 90 % przechodzi ja bezobjawowo tak jak Ty. Glupie cholerstwo.
    A ja dziś zamowilam sobie ortopedyczny pas ciazowy. Kregoslup zaczyna mnie juz bolec i jak chodzę to sie szybko meczy. Zobaczymy czy to pomoze.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    maggie, kiora powodzenia dziś na wizytach

84maja gratuluję połóweczki teraz z górki!

jasełka, jeśli można spytać jaki zawód wykonujesz? bo tak jakoś medycznie mi brzmisz

u nas dzień zaczął się smutno od telefonu teściowej, że zmarł mąż jej siostry, dla mojego męża był kiedyś jak ojciec bo swojego praktycznie w życiu nie miał. Bardzo dobry człowiek więc ogromna szkoda chociaż człowiek powinien być na to przygotowany bo od paru lat chorował już poważnie na serce.

a mój dzieć chyba gdzieś powędrował w brzuchu bo mniej go czuję, aż wczoraj użyłam detektora dla spokoju to od razu słyszałam serduszko i zaczął w niego kopać więc chyba mnie deliktanie ochrzanił, że wymyślam

spokojnego i przyjemnego dnia kochane

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Asiu, moje kondolencje

Maja gratuluje dwójeczki, to już wszystkim leci z górki

Za wizytujące niezmiennie trzymam kciuki!

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Witam mamusie i trzymam kciuki za wizytujące.
    Właśnie dzwoniła do mnie koleżanka że jest w ciąży tylko nie wie w którym tygodniu bo cały czas ma okres a brzuch jej urósł jak w 4 msc. Zrobiła test i jest pozytywny i jutro jedzie do lekarza i ciekawe co jej powie. Śmiałam się że w październiku się spotkamy na porodówce bo w tym samym czasie co ja podejrzewała że jest w ciąży tylko okresu dostała i rozwiała nadzieję a tu niespodzianka.
    Miłego dnia życzę

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    84maja to daj jutro znac!

Jeszcze kucnelam do małego i mi spodnie się rozdarły w kroku będzie trzeba znów stracić stówkę w Hm a miały mi starczyć na całą ciążę

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Dzięki Dziewczyny ja juz czekam, o dziwo są tylko 2 osoby przede mną, tak dobrze to chyba nigdy nie było

Asiu, bardzo mi przykro, przyjmij moje kondolencje..

Maja gratuluję dwójki z przodu sama jestem ciekawa, co gin stwierdzi u Twojej koleżanki

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Maja gratuluję połówki
    Asia, bardzo mi przykro, przejmijcie kondolencje.
    Maggie trzymam mocno kciuki

Asia1988x mowisz ze brzmie medycznie? Pewnie dlatego, ze zawod medyczny tylko nie myslalam , ze to tak glebko siedzi czlowiek sie przyzywczaja i nawet nie wie ze medycznie brzmi. Pielegniarka jestem.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów