Strona 431 z 665
Pokaż wyniki od 4,301 do 4,310 z 6649

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Też byłam rano w Lidlu bo widziałam w gazetce fajne espadryle, ale o 9:30 zostały już resztki i obeszłam się smakiem.
    Martita moja mama kupiła Maksowi te rzeczy z FP z Biedronki w rozmiarze 74 na przyszłe lato, bo też mniejszych nie było - mam dwupak bodziaków, spodenki i ogrodniczki. Kolory są na żywo jeszcze lepsze niż na zdjęciach

Widzę, że Filip już wpisany w tabelkę ładnie
    Asia i Maggie teraz Wasza kolej

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Dziewczynki ,
    Chciałam się Wam pochwaić brzuszkiem tak wygądamy w 23+3
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	cfbhIMAG1249.jpg
Wyświetleń:	83
Rozmiar:	82.9 KB
ID:	101157. Torcik juz zrobiony, mieszkanie ogarnięte, świeczki kupione Czekamy na popołudnie
    Mira mam nadzieje że u Ciebie sprawa z rzeczoznawcą i warsztatem szybciej niż u mnie się zakończy. Naszą honde przez rzeczoznawcę i warsztat odebralismy dopiero miesiąc po zdarzeniu. Reczoznawca przeciągnął sprawę 2 tyg i tyle samo warsztat ;/

Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Agag ja w pierwszej ciąży właśnie na przełomie 6-7m-ca miałam problemy z dusznościami, dziecko tak mi uciskało płuca że ledwo co zipałam,nie szło wcale usiedzieć na krześle tylko leżeć, w tej ciąży też spodziewam się powtórki. Takie uroki ciąży niestety...

Ullena ja miałam prawie takie same wyniki jak Ty,na czczo z krwi 93 a po dwóch godzinach 130, gin mi powiedział że wynik glukozy prawidłowy a ja się zamartwiałam że jest za wysoki. Nie załamuj się, poczekaj na wizytę co Ci lekarz powie.

Martita oj biedne Twoje żebra, wiem co to za ból z pierwszej ciąży, ciekawe czy moja malutka będzie mnie guzgać po żebrach skoro jest główką do góry.

Moniqla udanego pobytu i wypoczynku

Ja też jeżdżę samochodem,czuje się lekko roztargniona ale nie wyobrażam sobie jeździć pksami.

Smile wszystkiego dobrego dla męża śliczny masz brzuszek

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Widzę, że Filip już wpisany w tabelkę ładnie
    Asia i Maggie teraz Wasza kolej
    No mogę napisać, że u nas na 99% będzie Bartuś. Oficjalnie Bartosz już zaczęliśmy tak mówić do synka, więc już raczej tak zostanie wpisuję w tabelkę

Mira, Twój dzisiejszy temat na SR akurat by mi się przydał, bo pamiętam jak przy pierwszym porodzie w kulminacyjnym momencie położna kazała mi oddychać przeponą i stwierdziła, że nie umiem, bo mi nie wychodziło. Przed tym drugim porodem mam zamiar poszukać filmików na necie (chociaż wtedy niby też to robiłam) i uczyć się oddychania przeponą.

Martita ale słodkie bodziaki szkoda, że nie wiedziałam, że dziś są ubranka. Muszę częściej ulotki przeglądać

Smile mały zgrabny brzuszek mój mąż też ma dziś urodziny

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Mira wpisałam szybko żeby sie nie rozmyślic w moim lidlu jak byłam kolo 10 to jeszcze pełno było tych butów ale ten lidl w ogóle jest jakoś dobrze zaopatrywany zawsze.

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Dzięki Dziewczyny :*
    Maggie wszystkiego dobrego dla Twojego Męża również :*

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    smile śliczny brzuszek, taki zgrabny

mira właśnie we wtorek jak teściowa miała strupek to nie całowała nas, ale wczoraj i nie wiedziałam czy nie powinno się odczekać ileś po jego zejściu.

mira, agag gratuluję wybrania imion oba ładne. My jednak nadal nie znaleźliśmy tego jedynego dla naszego drugiego syna także nadal zostaje Olaf/Mikołaj choć nie wiem czy nie wybierzemy jeszcze innego. A nawet nie ma kiedy usiąść z mężem i obgadać bo ciągle zmęczony.

z tymi dusznościami uważaj agag. A nie masz alergii? bo ja tak miałam z Olim w ciąży, musiałam brać wziewy. Poinhaluj się razem z córą choćby solą fizjologiczną.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Smile jaka laseczka jaki zgrabniutki brzuszek

Maggie te ubranka w biedronce to nie od dzis one chyba z tamtego tygodnia lezą.
    Mira ja tez chciałam te ogrodniczki ale u nas juz ani jednej sztuki nie było. Za to w Lidlu az dziwne wszystko leżało w koszach a byliśmy po 12.

Co do jazdy samochodem to ja np uwielbiam jeździć ja sie relaksuje przy dłuższych trasach a z tego względu ze moj T jest kierowca zawodowym to on jak przyjezdza do domu to siada z boku i mowi ze on ma dość jazdy wiec zawsze ja jeżdzę dla mnie to nie problem. Wogole ja to lubie sportowe samochody z duża ilością koników pod maska, w poprzednim zyciu to chyba byłam jakimś kierowca F1 Hahahah

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Po zejściu już jest bezpiecznie
    Asia a jak się Twój mąż czuje?

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    to jednak teściówka trochę wie co robi mąż... on nigdy się dobrze nie czuje bo to straszna maruda, ale jeśli chodzi o te porozcicnane dziąsła to tak średnio. Wczoraj spuchł jeszcze bardziej, ale lekarz mówił mu że tak może być. Do tego kichnął i trochę leciała mu krew. On na ogół nosi soczewki, ale po domu okulary by oczy odpoczęły i wczoraj jak siedział taki przy śniadaniu rozczochrany, w okularach i z tą spuchniętą buzią na dole nie mogłam się powstrzymać i parsknęłam śmiechem bo wyglądał jak Kryspin cesarz internetu szkoda mi go strasznie, ale dobrze że najgorsze za nim. Jutro o 21 kontrola i zacznie mu odbudowywać zęby to już z górki mam nadzieję, że także jeśli chodzi o wydatki. Dzięki że pytasz

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów