Strona 429 z 659
Pokaż wyniki od 4,281 do 4,290 z 6587

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Tak, dokładnie ten biorę pod uwagę, także Twoja córa ma wózek z niebieskim a mój syn będzie miał prawdopodobnie z pomarańczowym. A co

Evlin z tego co ja się orientuje, to jedna tabletka to malutka dawka, przy niedoborach bierze się dużo większe, nawet po 6 na dobę, ale skonsultuj to z lekarzem jeszcze, bo po co masz się męczyć tyle tygodni.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Cytat Zamieszczone przez Stologa Zobacz posta
    Agag wspolczuje tego co przeszlas. Powiem szczerze ze Cie podziwiam...u mnie panikara to moje drugie imie. Ciesze sie ze juz jest dobrze. My inhalator mamy firmy rossmax. Gosia nie chce tezgo uzywac czasami jeszcze smoczkiem z zestawu da sie ja przekonac. U nas katar jest raczej alergiczny wiec to raczej nic nie daje.

Martita super wiesci z wizyty i malutka jak duza.
    Jak to się działo to nawet nie myślałam o tym żeby panikować tylko co robić za to jak już było po wszystkim i sobie to przypomniałam to dopiero wtedy przeszly mnie dreszcze i az mi lzy poleciały jak ten cały stres odpuscil. Na szczęście najgorsze za nami tez mam ten inhalator rossmax ale pewnie inny bo bez smoczka. Jest końcówka (maseczka) dla dzieci i dla dorosłych. Zuza też nie chce go używać. Za każdym razem jest płacz. Podejrzewam że gdyby te inhalatory ciszej pracowały to byloby inaczej.

Witam w niedziele jeszcze z łóżka lenistwo pełną parą, nawet mały jeszcze spi bo go nie czuję. Zaraz wstaję ogarnąć jakieś śniadanie i przygotować obiad- kalafior
    Mira takie podejście mi sie podoba. Nie stresuj sie na zapas. Wiemy dobrze że Maks jeszcze silnym chłopcem i byle opryszczka mu nie straszna

Miłego dnia

Dzisiaj ja mam chyba burze hormonów chodzę i rycze, humor istnie wisielczy, mojemu T kazali dzisiaj jechac do pracy juz o 4 rano wyjechał z moja matka tez cos nie mozemy sie dogadać w ostatnich tygodniach, gada ze mna jak za karę. Ehhhh

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Oj znam to, znam aż za dobrze. Nic innego się nie da zrobić jak przeczekać. Może idź na spacer, żeby uspokoić głowę, albo zajmij się czymś co lubisz.
    Głowa do góry, masz piękną dużą dziewczynkę w brzuchu, będzie dobrze

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Agag u nas nie dziala ale kolezanki mowia ze u nich sie sprawdza. Inhalacja przy bajce w tv albo tablecie. My sie zamykamy w lazience male pomieszczenie to w powietrzu utrzymuje sie ta mgielka albo podstawiam jej przy brodzie ta biala czesc do przypiecia maseczki i ogladamy bajke. Ostatnio ten smoczek ale to tylko na chwile.

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    U nas bajki nie działają :/ Ta maseczka jej nie przeszkadza ale Zuza ogólnie nie lubi halasujacych urządzeń jak np. odkurzam czy używam miksera to zawsze zamyka się w pokoju i czeka aż skończę. Teraz wieczorem jak robiliśmy to już nie płakała także pewnie z każdym razem bedzie lepiej.

Dziewczyny macie problemy z oddychaniem? Ja mam strasznie płytki oddech i ciężko mi głęboko oddychać i to nie podczas wysiłku tylko nawet jak leżę. Wiem, że jak macica rośnie to właśnie mogą być takie problemy ale myślałam że to w późniejszym czasie. Idę we wtorek na badania krwi i zastanawiam sie czy podejść do zwykłego lekarza.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Agag ja dosyc często mam problem z oddychaniem. Szybko łapie zadyszke. Dziewczyny już drugi raz bez niczego krwawia mi dziąsła. Co może być przyczyną?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member Awatar Ullena
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-06 zobacz kalendarz
    Data
    06.10.2017
    Hej dziewczyny

Dawno nie pisałam, ale czytałam zaległości średnio co 2-3 dni ;P Cieszą mnie wszystkie dobre wieści i oby tak dalej Natomiast o smutnych się nie wypowiadam, bo uważam, że nie powinno się tu tego pisać... Wystarczy, że każda z nas ma gdzieś z tyłu głowy strach, stres itd i nie trzeba dodatkowo się dołować i straszyć...bo człowiek zaczyna o tym myśleć, a im bardziej o czymś myślimy tym większe prawdopodobieństwo, że na siebie to ściągniemy...

My wraz z mężem robiliśmy przemeblowanie... przyszło nowe biurko do poskładania...80% wyprawki zamówione i czekam z niecierpliwością na paczki Z wózkiem jeszcze się wstrzymujemy, bo teściowie się zaoferowali, że dadzą pieniążki

No i ten zapał do sprzątania... Niesamowite A nawet powiem Wam, że na próbę odkurzyłam mojego psa I odziwo bardziej jej się podobało niż szczotkowanie normalnie szok, rewelacja - i nie ma sierści wszędzieeeeee

Byłam na badaniu na krzywą cukrową i mam prośbę...o komentarz odnośnie wyników bo wartości są dość wysokie, ale chyba w normie...no nie wiem już... Na czczo (z paluszka) pokazało 93 (ale baba mi wpisała 95), potem po godzinie 143, a po dwóch godzinach 127. Mocz i krew OK- też pozbyłam się ketonów.

Co do brzuszka dalej mam 100cm w pasie, ale kopniaki są już bardzo mocne

Pozdrawiam i jestem cały czas z Wami Tylko, że rzadko siadam przy stacjonarnym, a na tablecie i komórce albo źle mi się pisze, albo resetuje mi się tablet i szlak mnie trafia jak się rozpiszę i wszystko idzie w p... ;/ Dlatego też głównie czytam...

AAA i przypomniało mi się coś- któraś z Was mówiła coś o monitorach oddechu...wśród znajomych mam po kilka opinii odnośnie mat i snuzy przypinanej do pieluszki. O snuzie słyszałam same dobre rzeczy i nigdy się nie odpięła ani nic (sama przetestuję bo przyjaciele się zadeklarowali, że nam pożyczą), natomiast o matach słyszałam, że to są dwie maty, które wkłada się do łóżeczka i wystarczy, że dziecko się obróci tak, że będzie pomiędzy nimi i już alarmują... Szwagierka korzystała właśnie z maty, tylko że ta była jeszcze połączona z nianią.

No to tyle buziaki i od razu dziękuję za odpowiedzi odnośnie wyników (w razie gdyby wyleciało mi z głowy następnym razem). Powodzenia.

Ullena u mnie identycznie z palca pokazało 93 ale oni tego nie wpisują w wyniki badań a te 95 napewno wyszło Ci z krwi żylnej bo przed wypiciem glukozy pobrała Ci krew z żyły? I niestety moja ginekolog panikowała ze te 95 to jest za duzo i czekała mnie wizyta u diabetologa.

Evlin ja mam cały czas krwawienie z dziąseł i nic z tym nie moge zrobić taki urok ciąży, ponieważ dziasla sa rozpulchnione.

Wstałam siusiu i juz mi spanie nie przychodzi Agatka szaleje wogole gdzies mi tak wysoko wlazła az ją czuje pod prawym żebrem.

Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Hej mamuśki

Dojechaliśmy wczoraj nad morze i pogoda była w sam raz dzis nad ranem lekkie załamanie, ale mi to odpowiada bo w upal nie dalabym rady sie poruszac

Martita61 wózek moje marzenie a raczej kolor niestety zostałam przeglosowana i sklaniam się ku szarości

*Mira pamiętaj, że pozytywne podejście to podstawa nie zaprzątaj sobie głowy na zapas... Cycki do przodu!

Co do jazdy samochodem to też jestem lekko zestresowana jak gdzieś jadę dlatego moje wycieczki ograniczam tylko do zakupów i ważnych spraw za tydz mija dopiero rok od odebrania przeze mnie prawka i pewnie m.in dlatego nie mam takiej pewności za kółkiem. Poza tym jestem teraz odpowiedzialna za moją kruszynkę

Pozdrawiam Was ze spokojnej Rewy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów