Strona 428 z 646
Pokaż wyniki od 4,271 do 4,280 z 6456

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Ja nadal nie mam objawów wiec u mnie ewentualnie jedynie Heviran bo smarować nie ma czego.
    Lekarz mi nadal nie odpisał jutro mu napisze SMS z prośba o odpowiedz na maila. Ale trochę się uspokoiłam.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Evlin Zobacz posta
    Dziewczyny jak Wasze nogi? Wyslalam dzis swojego meza do apteki po jakaś maść bo lydki tak mnie bola ze masakra.
    Evlin;3077200Zwiększ sobie dawkę magnezu (tego się nie da przedawkować). Bo nie wiem czy w ogóle go bierzesz, ale to on jest często przyczyną bólu łydek i w zasadzie całych nóg.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Mira ale skoro nie masz objawow to po co cokolwiek chcesz stosowac?

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta

A ja mam nauczkę, że się nie wsiada rozkojarzonej za kierownicę, bo przy cofaniu przyhaczyłam o drzewo i porysowałam tylny zderzak i trochę wyskoczył z zaczepu. Dobrze, że mam AC to dam pomalować, ale chyba wyczerpałam już limit
    Nie wsiadam za kierownicę odkąd dowiedziałam się o ciąży. Najpierw dlatego, ze czułam się niepewnie, było mi słabo. Później już ze strachu, że nawet podczas kolizji i pomimo adaptera do pasów bezpieczeństwa, brzuch może uderzyć o kierownicę.
    Jechałam samochodem raz prawie 2 tygodnie temu, miałam strach jak nie wiem co.
    A kobiety w ciąży są podwójnie jak i nie potrójnie rozkojarzone i niemyślące, no taka prawda drogie panie.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Jaselka Zobacz posta
    Mira ale skoro nie masz objawow to po co cokolwiek chcesz stosowac?
    Mam dodatnie igM.

Bez przesady Kiora, mieszkam na peryferiach sama, jestem bez auta usadzona w domu, bo dojazd gdziekolwiek komunikacja miejska to dla mnie wyprawa, także jeżdżę normalnie i będę jeździła nadal. A ze bywam rozkojarzona sierota, to inna para kaloszy

Lekarz odpisał! Takie miano igM jak moje jeszcze nie wymaga leczenia, chyba ze wzrośnie jeszcze podwójnie, mam powtórzyć wynik po 7 dniach w kolejny piątek. Mogę odstawić steryd i zrobić test obciążenia glukoza. Ale ulga A ja narobilam histerii... Ale po prostu ja już tak mam... Dziękuje Wam wszystkim za wsparcie. I spokojnej nocy
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 10-06-17 o 22:30

Agag wspolczuje tego co przeszlas. Powiem szczerze ze Cie podziwiam...u mnie panikara to moje drugie imie. Ciesze sie ze juz jest dobrze. My inhalator mamy firmy rossmax. Gosia nie chce tezgo uzywac czasami jeszcze smoczkiem z zestawu da sie ja przekonac. U nas katar jest raczej alergiczny wiec to raczej nic nie daje.

Martita super wiesci z wizyty i malutka jak duza.

Maggie ciesze sie ze nocnik sie przydal

Mira sporo stresu i nerw z ta opryszczka. Oby do piatku sie zmiejszylo, na pewno bedzie dobrze.
    Tez sobie nie wyobrazam zycia bez auta. W pierwszej ciazy prawie nie jezdilam a teraz chyba nadrabiam. Zrezygnuje dopiero w koncowce ciazy kiedy dziecko juz uciska i mozna zemdlec.

Zycze Wam spokojnej niedzieli.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Martita z tego wszystkiego nie pogratulowałam Ci jakim cudnym pączusiem jest już Agatka. I wózek bardzo mi się podoba, u mnie pewnie skończy się na takim samym

Dzień dobry niedzielne wszystkim
    U mnie humor sto razy lepszy niż wczoraj, także cycki w przód, poprawić koronę i walczymy dalej. Tak łatwo się z Maksem byle g.... nie damy )

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Dzięki dziewczyny za miłe słowa

Mira super ze humor i nastawienie dzisiaj sto razy lepsze, napewno wszystko skonczy sie dobrze innych mysli nie bierzemy pod uwagę.
    Powiem szczerze ze jestem zadowolona z tego wózka zobaczymy jak bedzie w użytkowaniu. Mira ty chciałas czarny z takimi rudymi wstawkami? Jak byliśmy odbierać to wlasnie był taki w sklepie i powiem Ci bardzo ładnie sie przentuje taki elegancki

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny
    Kiora biorę codziennie jedną tabletke neomag forte. W środę zapytam czy zwiększyć dawke. Wczoraj maz kupil mi maść na opuchniete nogi i wieczorem wymasowal łydki i dzis to nie moje nogi takie ladne
    Co do jazdy samochodem również ograniczylam i to baaardzo ale tylko dlatego ze mialam dwie niebezpieczne sytuacje i stwierdzialam ze nie bede ryzykować. Dodatkowo miasto nie czuje sie pewnie jeżdżąc po mieście bo jeżdżę tak naprawde od roku a po mieście niewiele.
    Mira najwazniejsze ze już możesz być spokojna powtorzysz wynik i wszystko bedzie dobrze

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów