Strona 424 z 659
Pokaż wyniki od 4,231 do 4,240 z 6587

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Stologa, wiem że po euthyroxie trzeba poczekać 4-6h zanim weźmie się żelazo, dlatego biorę je wieczorem przed kolacją. No nic, zobaczymy co na to mój gin

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    witaj jasełka pisz kiedy chcesz im nas więcej tym weselej

maggie dobrze że mocz ok, hemoglobinę nadrobisz. Czuję że też mnie czeka dodatkowe suplementowanie bo miałam teraz wynik lekko poniżej normy, ale gin powiedziała że to się mieści jeszcze w normie dla ciąży i na razie nic nie przepisuje. Tylko gdzie jeszcze do końća. Gratuluję silnej woli co do słodyczy, ja walczę... właśnie zajadam żurawinkę, a tak chciałabym batonika

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    aha dziewczyny z anemią, wybierzcie się na kontrolną wizytę do dentysty jeśli nie chodzicie. Mi się teraz w ciąży robi jakaś biała próchnica i dentystka mi mówiła, że w moim wieku raczej się ten rodzaj nie robi (nie robi się dziura tylko rozmiękcza, tak rozpada ząb od środka) i że zauważyła robi się to osobom, które mają niedobór żelaza lub innych minerałów. Niekoniecznie Was spotka, ale lepiej teraz szybko coś bezboleśnie wyleczyć niż potem mieć ząb do kanałówki czy coś

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Właśnie dostałam wyniki krzywej cukrowej, jest super na czczo 75, po godzinie 145, po 2 godzinach 85. Uff ulżyło mi że wszystko dobrze witaj Jaselka.
    Maggie na hemoglobine dobre sa buraki na zelazo szpinak,pietruszka

Dzieki za przywitanie. Imienia jeszcze nie wybralismy, dyskutujemy:-) zawsze możemy poczekac az maly sie urodzi i zobaczymy jakie imię do niego pasuje.
    Wspolczuje problemow z zelazem

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Moniqla takiego mi narobiłaś smaku na kalafior, że dziś też mam kalafiorowy brzuch, zjadłam górę

Poza tym jestem zupełnie bez życia, poziom energii życiowej 5%. Byłam u rodziców, jak wróciłam ktoś znowu zablokował windę i myślałam, że się nie wtoczę na to moje drugie piętro.

Jaselka witaj i odzywaj się jak najczęściej

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Dziewczyny wózek odebrany, fotelik tez kupiony bo była akcja rabatowa dzis i jutro na foteliki. Pytałam czy to prawda ze łamią sie ramy w tym Anexie i owszem łamią sie ale tylko w Crosie nawet jest wstrzymana produkcja. Taki był dzis u nas upał ze jestem ledwo żywa.
    Mira Ty masz 5% energii życiowej ja nawet chyba 1% nie mam a tu sie mojemu na amory zbiera.
    A wozka nawet nie wyciągnęliśmy z kartonu poszedł do teściów na piętro jutro ojciec mojego T mowi ze rozłoży wiec foty wrzucę jutro
    Dobrej nocy dziewczyny, trzymajcie kciuki jutro zeby wszystko u Agatki było dobrze.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Ale się najadlam strachu położyłam Zuze spać poszłam się kąpać i po jakimś czasie mąż mnie woła. Młoda dostała ataku kaszlu i zaczęła sie dusić. Szybko wzięłam ja na dwór i po chwoli już było lepiej. Pojechaliśmy zaraz do lekarza i się okazało że ma ostre zapalenie krtani. Dostała inhalacje i zastrzyk. Teraz już spi a ja leżę obok i pewnie całą noc będę czuwać. W ciągu dnia miała tylko lekki katar w życiu bym sie nie spodziewała że coś takiego się stanie.

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Możecie mi polecić jakiś dobry inhalator? Jutro rano musimy kupić a wybór jest bardzo duży.

Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Dziękuję dziewczyny na miłe słowa będę trzymać kciuki za wasze krzywe cukrowe w przyszłym tygodniu

Martita powodzenia jutro na wizycie

Agag rety współczuję stresu, a Zuzia jadła jakieś lody ostatnio? Skąd to zapalenie krtani się wzięło.... Najważniejsze że Twoja szybka reakcja pomogła, spokojnej nocki Ci życzę:*

Kiora staraj się myśleć pozytywnie,napewno nic się nie stanie złego Twojej perełce w brzuszku. Smutne to co spotkało Twoja sąsiadkę ale proszę nie zamartwiaj się tym że Tobie i Twojej kruszynce może coś się stać.

Moniqla też czytałam tą książkę, jest bardzo podbuduwująca. Super że na nią trafiłaś, ja polowe z niej zapomniałam ale wiem że trzeba sobie powtarzać że będzie dobrze i wypierać złe myśli.

Stolga co za bezczelna kobieta.... dobrze jej skwitowałaś,brzuszek masz fajniusi

Asia gratuluję półmetku

Maggie dobrze że wyniki moczu są w porządku a na żelazo są sposoby,bedzoe dobrze Ja też mam taką niemoc jak Ty dzisiaj i to od kilku dni,nie nadaje się na długie trasy,przejście z jednego końca na drugi koniec mieszkania sprawiała że czuje ból brzucha jakbym miała dostać skrętu kiszek,okropne uczucie,biorę leki i tylko dzięki nim jestem w stanie coś załatwić na mieście i wogole wyjsc z domu.

Rudynka super że jest światełko w tunelu to bardzo dobra wiadomość i bardzo duże szanse na odnoszenie maluszka do odpowiedniego momentu. Mojej znajomej synek miał operacje tuż po porodzie i ta dziewczyna świetnie ogarnęła sobie kp, ściągała mleko a potem nie było problemu z przystawieniem do piersi,do dziś jej dwulatek nie daje jej żyć jak nie da mu piersi Zaopatrz się w laktator i dasz radę,dla takiego maleństwa mama jest w stanie zrobić wszystko i stanąć na głowie by miało to co najcenniejsze-mleko mamy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów