Strona 423 z 667
Pokaż wyniki od 4,221 do 4,230 z 6664

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Dziewczyny właśnie nie wiem jak ten mój dzidziuś się tam mieści dobrze, że ją czuje to wiem, że faktycznie tam jest, bo wszyscy się dziwią na widok mojego brzucha, że to 6 miesiąc na pewno jeszcze troszkę urosnę do października

smile. 3mam kciuki za dobre wyniki, zaplanowałam sobie moje badania po przyjeździe znad morza ok 21.06 będą na wizytę 27ego

Kiora88ŚL to bardzo przykre informacje, ale w naszym stanie nie możemy się zamartwiać i stresować (to naprawdę szkodzi). Z naszymi dzieciątkami będzie wszystko dobrze i musimy w to wierzyć, pozytywne myślenie ułatwia życie.

Wiem co piszę, bo do ok 22r.ż byłam baaaaaaaaaaaardzo zakompleksioną dziewczyną i przez to pesymistką. Z czasem jak moje życie zaczęło się układać zrozumiałam, że trzeba myśleć pozytywnie i nawet utwierdziła mnie w tym pewna osoba, którą poznałam rok temu, że nie warto tracić czasu na zmartwienia itp. Poleciła mi książkę "Potęga podświadomości" J.Murphy i małymi kroczkami wyszłam na prostą... a ciąża jest tego "owocem" Głowa do góry !

Co do bóli kręgosłupa to i mnie czasem złamie dlatego przestałam robić znajomym paznokcie, bo później baaardzo cierpiałam. Mój kręgosłup to literka S więc i tak myślałam, że w ciązy będzie gorzej, ale jak narazie daję radę (brzuchol nie jest jeszcze jakiś ogromny) :P

uciekam rozwiesić pranie później pakowanie mnie czeka gdzie tam obiad, sprzątanie ahaś i jeszcze idę moje małe pociechy odwiedzić do przedszkola, bo kochane pytają o p.Monikę

2. dzieckozakupy.pl
    Dziewczyny piszecie ze Was przepuszczaja w kolejce do kasy. I mnie dzis szok. Pani w sklepie porosila zebym ja przepuscila bo ma kilka rzeczy. Nisz kurcza. Powiedzialam jej ze kobiety w ciazy to powinny byc pierwsze. W zalaczniku foto brzucha.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170609_103947.jpg
Wyświetleń:	65
Rozmiar:	69.9 KB
ID:	101139

Agus i Rudynko swietne wiesci.

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Witam Was kochane mamusie,
    Tak w poniedziałek zaczynam 20 tydzień i też się nie mogę doczekać do odliczania z górki.
    Ja dziś od 3 na nogach bo mój Piotruś postanowił sobie wstać więc czuję się jak by już był wieczór a tu jeszcze południa nie ma. No cóż lecę powiesić kolejne pranie

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Wedlug tego liczenia tygodni to ja 17.06 tez zaczynam 6 miesiąc no i tygodniami tez prawie by się zgadzało.
    Zamówiłam kiedyś próbki pampers... i myślałam ze to ta najmniejsza paczka przyjdzie a dzis dotarły po dwie sztuki z rozmiaru 1 i 2. Chyba źle doczytałam

Witajcie dziewczyny. Podczytalam Was troche i postanowilam sie dolaczyc.Troche pozno bo to juz ponad polowa ciazy ale mam nadzieje ze mozna.
    Troche o mnie. Jestem w drugiej ciazy, termin na 1 pazdziernika. Pierwszy syn ma 7 lat, teraz ma byc drugi chlopak . Ciaza jak na razie przebiega spokojnie, z wyjatkiem wszystkiego co normalne tzn zmeczenie, bole kregoslupa i inne takie przyjemnosci.
    To tyle na poczatek. Pozdrawiam

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Witaj Jaselka. Będziemy miały podobną różnicę wieku . Między moimi chłopakami będzie 6 lat różnicy. Wybraliście już imię?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Witaj Jaselka

Mam już wyniki badań. Mocz idealny, znowu bez ketonów za to morfologia.. hmm anemia jak się patrzy. Erytrocyty, hemoglobina i hematokryt poniżej normy, a i tak przecież biorę żelazo. Może gin mi zwiększy dawkę, albo przepisze inne. Dziś byłam w mieście z Mają i mamą i powiem Wam, że trochę się nachodzilam, a później ledwo doszłam do auta. Normalnie nie miałam siły iść. Za to muszę się pochwalić, że po ostatnim opierniczu od endo ograniczylam słodycze teraz zajadam się truskawkami i czereśniami kalorie też mają, ale zawsze to dużo zdrowsze

Maggie a kiedy lykasz zelazo? Tzn. Czy z lekami na od endo? O jakiej porze dnia? Czy czekasz po polknieciu na jedzenie?
    W tamtej ciazy tez mialam problem z zelazem i dostalam zakaz przyjmowania z lekami od endo. Po zelazie trzeba odczekac 15-30min i dopiero cos zjesc. Czyli u mnie rano leki na czczo od endo po 30min sniadanie a zelazo w poludnie 30min przed obiadem. Ciezko bylo ale efekty byly widoczne przy kolejnym pobraniu.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów