Strona 421 z 665
Pokaż wyniki od 4,201 do 4,210 z 6643

Październikowe mamy 2017

Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    U nas wszystko dobrze,jednak było dziś usg połówkowe,gin jest taki zakręcony że masakra, zapytałam czy dziś będzie połówkę,odpowiedział zapytaniem:to jeszcze nie robiliśmy połówkowego? To zrobimy dzisiaj. Leżałam sobie i patrzyłam na moją gwiazdkę na ekranie Na ból brzucha zapisał luteinę dowcipną, nospę, aspargin po 2x dziennie. Mam nadzieje że to pomoze i bede mogla normalnie funkcjonować. Moja gwiazdka waży 517g i mierzy 30cm i jest ułożona miednicowo (zawsze w obu ciążach moje dziewczynki były główką w dół a dziś niespodzianka). W końcu wiem ile mierzy i waży płeć potwierdzona na 100% Zdrowiusieńka kruszynka i to mnie najbardziej cieszy

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Rewelacyjne wieści !
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Member
    Rudynka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-10-01 zobacz kalendarz
    Dziewczyny Dziekuje bardzo za słowa wsparcia i otuchy! Nie będę dziekowala każdej z osobna bo każdy jeden wpis jest tak samo wspierający! Ja od wczoraj w szpitalu bo myślałam ze mi wody sie sączą ale na szczęście okazało sie ze to objaw uboczny po aplikowaniu nystatyny dowcipnie ale na wszelki wypadek zostawili mnie na obserwacji teraz rano pobrali badania i moze jeszcze przed południem wyjdę pocieszające jest to ze jak powiedzieli to w Warszawie na serduszkami dzieci znają sie rewelacyjnie ale ginekolodzy z nich rządni! Wcale nie mam malowodzia wczoraj AFI było Ok 7 cm wiec jak to lekarz orzekł idealnie i na pewno nic mi tam nie ucieka i nie wycieka i maluszek ma co płukać wazy juz 570g wiec od poniedziałku utył całe 70g mówię wam kamień z serca bo tak mnie nastraszyły tym malowodzi ze juz różne obrazy miałam przed oczami.... a pisaliście o tym lekarzu w Niemczech ale ta prof Dangel nam tłumaczyła ze ta wada serduszka która ma Krzys to jest najczęściej spotykana wada serca u maluszków i lekarze maja najwiecej doświadczenia w operowaniu jej a szczególnie jak jest wykryta juz wcześnie w ciazy i można sie do tego przygotować i zaplanować najważniejszeto donoszenie ciazy i waga urodzeniowa dziecka jak ma poniżej 2 kg to nie operują ale skoro wykluczyli to malowodzie to jestem dobrej myśli ze i Krzys nie bedzie maluszkiem w końcu Zuzia miała 5020g także tak jak prof polecała zdamy sie na Krakow. Mój lekarz tez mówi ze tam są bardzo dobrzy specjaliści . Wiecie czego mi najbardziej szkoda? Ze małego zabiorą do inkubatora i prawdopodobnie od razu bedzie operowany a ja będę miała cesarkę wiec nie wiem kiedy go zobaczę po raz pierwszy No i karmienie.... tak lubiłam te chwile z zuzka przy cycu a teraz nie wiem czy uda mi sie utrzymać laktację zanim mały wydobrzeje na tyle zeby go karmić No i czy po takim czasie w ogóle bedzie chciał cyca złapać....

Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Evlin przewijak taki jak chcialam bardzo ladny, ale zakupilam inny brzusio fiu fiu fiu pokaźny

Aguś026 cieszę się że u maleństwa wszystko ok i mogłaś podejrzeć skarba na monitorku

A to mój wczorajszy brzuszek po zjedzeniu kalafiora prawie 24tydz. Focia zrobiona przed 4km spacerem ufff

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170609_071757.jpg
Wyświetleń:	67
Rozmiar:	53.8 KB
ID:	101138

Rudynka oby takich informacji bylo coraz wiecej życzę ci tego z całego serca

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Kiora bardzo przygnębiające wieści.
    Aguś duża Dziewczynka z Twojej córci, świetnie,ze wszystko w porządku.
    Rudynka trzymam za Was kciuki wspaniale,ze ilość wod jest odpowiednia.
    Ja dziś siedzę w laboratorium na teście obciążenia glukoza, potem mam pulmo. Miłego dnia Dziewczyny

Witajcie
    Smile wypiłaś juz to paskudztwo zwane glukoza? Powidzenia oby wyniki były w normie.

Rudynka super ze ilośc wód jest odpowiednia i napewno z serduszkiem tez bedzie dobrze, ważne ze sa specjaliści którzy odrazu zajmą sie waszym maluszkiem.

Agus u Ciebie tez super wieści moja Agatka narazie tez ułożona miednicowo, jeszcze dzieciaczki maja troche czasu zeby sie odwrócić główka w dół choc moja Hanka do konca sie nie obrocila.

Moj T zrobił mi niespodziankę i wczoraj zjawił sie w domku wiec dzis od rana jedziemy po wózek bo tatusia juz korci mowi ze odrazu go złoży bo nie wytrzyma hihi jutro z samego rana wizyta a po wizycie lecimy do szklarskiej poręby tak wiec weekend intensywnie spędzimy.

Jeszcze musze oddac telefon do serwisu bo ani wysłać smsa nie moge jak dzwonie to pokazuje ze blad, mam nadzieje ze dadzą jakis zastępczy

Miłego dnia dziewczynki.

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Martita wypiłam, jeszcze o 9.20 trzecie pobranie po dwóch godzinach.Strasznie to paskudne, ale trzeba przeżyć .Piekny weekend przed Wami, udanego wypoczynku Kochana

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Moniqla gdzie Ty masz to dziecko? Ale zazdroszczę figury

Agus dobrze że się przypomniałaś doktorkowi. Jak fajnie że córeczka zdrowa, położenie może się jeszcze sto razy zmienić

Rudynka No widzisz, skoro tak popularna wada to na pewno lekarze dadzą radę i maluszek też najważniejsze dobić do wagi, a reszta już się ułoży. Wiem że cieżko myślec o "rozstaniu" z synkiem kiedy ma się porównanie już do córeczki kiedy byłyście razem, ale cel uświęca środki i tym razem trzeba tak myśleć. Może będzie lepiej niż myślisz

Kiora rozbawiłaś mnie na maksa tym lodem, właśnie wczoraj padłam i mąż musiał zasnąć "niezadowolony" i rano foch. w dodatku dzisiaj ma tego dentystę i wycięcie torbiela, kanalowki i nie będziemy mogli nadrobić. Straszna rzecz

Robaczku śliczny kosz Mojżesza niestety rano nigdy tego nie mam tylko właśnie jak się dłużej pochylam czy leżę na plecach i muszę się wyprostować. Mam nadzieję że mi to nie przeszkodzi do końca ciąży zajmować się domem bo nie ma nikogo innego kto mógłby to robić.

Smile życzę jak najmniej nieprzyjemnego badania

U nas w końcu wybił półmetek, aż nie chce się wierzyć. Jeszcze chyba tylko 84maja została i będziemy odliczać do gratulacji trójki z przodu. Aha No i najpierw studniówki też zaraz się posypią miłego dnia

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Agus i Rudynko wspaniałe wieści. Cieszę się razem z Wami. Mi w poprzedniej ciąży dokucza na końcówce ból pleców. Narazie mnie nie bolą. Za to jak wstaje rano, albo przewracam się w nocy to mam wrażenie że całe krocze mnie boli. Dziwne takie. Oczywiście oczytalam się już o przejściu spojenia lonowego ale to nie jest to. Bd musiała zapytać gin. Wczoraj się poklocilam z m. Wkurzyl mnie:-( Robaczku to jest Peg Perego . Mutsy też mi się podobają.

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Rudynka Zobacz posta
    . Wiecie czego mi najbardziej szkoda? Ze małego zabiorą do inkubatora i prawdopodobnie od razu bedzie operowany a ja będę miała cesarkę wiec nie wiem kiedy go zobaczę po raz pierwszy No i karmienie.... tak lubiłam te chwile z zuzka przy cycu a teraz nie wiem czy uda mi sie utrzymać laktację zanim mały wydobrzeje na tyle zeby go karmić No i czy po takim czasie w ogóle bedzie chciał cyca złapać....
    po cesarce z pewnością go na sekundę pokażą, zresztą zaznacz to oficjalnie. Z pewnością zrozumieją. A jeśli chodzi o karmienie to chyba jedyna opcja jaka pozostaje to laktator, ściągać non stop pokarm, zeby się tworzył nowy. Bo innego wyjścia nie widzę, a i mogą ten pokarm podać dziecku. (Ja tydzień po cesarce wylądowałam w szpitalu na Ligocie z zagrożeniem życia starszaka, odciągałam pokarm i dowoziłam (syn został w szpitalu, ja nie mogłam).

No ja niestety dziewczyny nie potrafię dojść do siebie bo stracie mojej sąsiadki. Ryczę co chwilę. Głaszczę ten mój brzuch, Małgosia jest niesamowicie aktywna, nie jest to tak posłuszne maleństwo jak jej poprzednicy. Jest zupełną odwrotnością a i tak ciągle się boję, czy donoszę, czy jej dobrze, czy jest bezpieczna, czy ja jej nie zagrażam. Oszalałam już na tym punkcie. Jestem w czarnej rozpaczy.
    Ostatnio edytowane przez Kiora88ŚL ; 09-06-17 o 07:45
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów