Strona 420 z 665
Pokaż wyniki od 4,191 do 4,200 z 6643

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Kiora, ja też się boję, z tygodnia na tydzień paradoksalnie bardziej, bo już tyle się udało nam przejść, że teraz bym się załamała zupełnie, ale żyję z tym strachem, staram się go wypierać i dbać o nas jak tylko umiem... Dlatego pewnie w 90% spraw przesadzam, dlatego dalej nie dźwigam, mało sprzątam, generalnie oszczędzam się jak umiem, jem zdrowo, leki zażywam co do minuty, wszystko po to, żebym do końca życia nie miała wyrzutów sumienia. Tak się pocieszam, że skoro dałam radę 22 tygodnie, to te kolejne +/- 15 (bo wtedy mogę już rodzić z uśmiechem na ustach) też dam.

Czyli Małgorzata będzie
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 08-06-17 o 17:44

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta

Czyli Małgorzata będzie
    Koniecznie, po mojej mamie i babci męża. Małgośki to niesamowicie mądre, zaradne i twarde babki.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jak ta z piosenki

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Która serdecznie współczuję tej dziewczynie. Ogromny smutek na spotkał :-( Brak słów po prostu... Ładne imię wybrałaś dla córci.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny,
    super brzuszki dzisiaj pani w rossmanie też poprosiła mnie bez kolejki
    Ja też nie zdecyduję się na materac z gryką. Nawet jeśli nic się nie stanie to nie chcę się martwić i sprawdzać co chwilkę czy są robaki czy nie.
    Co do małych autek to my kupujemy bagażnik dachowy, żeby uniknąć problemów z pakowaniem.
    Wieki nie byłam nad morzem ale w tym roku nawet nie myślę o wakacjach... a napewno tak dalekich
    Maju dobrze, że ten nieszczęsny upadek skończył się tylko na stłuczeniach. Uważaj na siebie.
    U nas gondola ma 85 cm wewnątrz. Rozmiar gondoli był baardzo ważny.
    Od 4 dni czuję wieczorem ruchy Antosia i to niesamowite
    Ale już trzeci dzień jestem przybita bo pokłóciłam się z ważną mi osobą i wczoraj była taka awantura, że masakra na szczęście mój M jest przy mnie bo bym zwariowała.
    A to mój brzuszek i przewijak Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	21tc.jpg
Wyświetleń:	60
Rozmiar:	102.9 KB
ID:	101132Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	przewijak.jpg
Wyświetleń:	52
Rozmiar:	85.7 KB
ID:	101133

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Evlin, przykro mi z powodu kłótni, ale postaraj się tym bardzo nie przejmować, w końcu sie pogodzicie a musisz być spokojna dla Antosia. Pięknie, ze w końcu się ujawnił na dobre i brzucholek tez już konkretny.
    Głowa do góry kochana, będzie dobrze

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Super brzuszek Evlin i gratuluję pierwszych ruchów, poczułyśmy je chyba w końcu w tym samym czasie co do kłótni myśl już teraz że najważniejsza jest najbliższa rodzina, mąż i dziecko, a wszystkim się nie dogodzi. Nie stresuj się.

Kiora to bardzo przykre co spotkało Twoją sąsiadkę. Skoro to któryś raz może niech zrobi badania w kierunku tej mutacji którą ma Mira? Ja bałam się najbardziej na początku że ciąża znów się nie rozwinie. Jestem osobą, która raczej wierzy w statystyki. Wiem że w każdym momencie może coś się stać, nawet przy porodzie i boję się tego, ale bardziej gdzies z tylu głowy. A generalnie uważam że najgorszy czas za mną i za Wami rownież dziewuszki. Trzeba robić wszystko by było dobrze i w to wierzyć, nie mamy na wszystko jednak wpływu. Nie można tez na zapas się martwić. Cieszmy się z każdego dnia w dwupaku i na tej radości się skupmy

Od jakiegoś czasu nie mogę byc długo pochylona Np myć Oliwiera czy głowy pod wanną bo nie mogę się potem wyprostować, to samo jak leżę na plecach i próbuję wstać. U lekarki po usg już tez ledwo się podniosłam. Boli jak nie wiem. Z Oliwierem miałam tak pod koniec ciąży dopiero, a czy którejś z Was coś takiego dolega? Mąż mówi że mam powiedzieć gin na następnej wizycie, tylko nie wiem jak ona mi pomoże :/
    Ostatnio edytowane przez Asia1988x ; 08-06-17 o 21:39

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Masz racje, teraz ryzyko jest minimalne i statystyka jest po naszej stronie. Tak trzeba myśleć.

To jest moja ulubiona pora dnia. Ja się kładę a mój syn się budzi i zaczyna rozrabiać. Uwielbiam to

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Bąbelku, bardzo fajnie wyglada ten wózek (jaka to marka?), choć rozmiar gondoli faktycznie ciut mały..pewnie dużo zależy od tego jak duży będzie dzidziuś i ewentualnie mogłabyś rozważyć kocyk zamiast śpiworka..
    My dzisiaj oglądaliśmy pierwszy raz wózki i już wiem, ze Bugaboo Cameleon 3 jest za niski dla mnie, a Buffallo za ciężki. Spodobał mi się Mutsy Igo, względnie lekki i solidnie wykonany. Można kupić samą gondolę a potem dokupić spacerówkę do zestawu. Muszę jeszcze obejrzeć jakieś inne modele.
    Kiora, przykre wieści...to takie przygnębiające :-( Ja też z tych spanikowanych od początku, staram się oszczędzać jak mogę żeby nie narażać maleństwa, ale wiemy teź, ze nie wszystko od nas zależy..dobrze, ze koleżanka ma w Tobie oparcie, trzymaj się!
    Evlin, pokaźny brzuszek! Fajnie, ze Antoś się rusza, u mnie te muskania bardzo delikatne, ale coś czuję ;-)
    Asiu, a ten ból kręgosłupa masz od rana? Może źle śpisz? Myśle, ze warto powiedzieć ginowi, może znajdzie źródło problemu i pomoże...

Chciałabym się pochwalić pierwszym prawdziwym zakupem dla córeczki - poza pajacykiem z czapeczką dotychczas nic więcej nie kupiłam Hahaha
    Ale kosz już jest:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2262.jpg
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	86.9 KB
ID:	101137
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2260.JPG
Wyświetleń:	25
Rozmiar:	96.4 KB
ID:	101134   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2261.JPG
Wyświetleń:	25
Rozmiar:	97.1 KB
ID:	101135   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2264.jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	89.2 KB
ID:	101136  
    Ostatnio edytowane przez Robaczek* ; 08-06-17 o 21:58

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    Od jakiegoś czasu nie mogę byc długo pochylona Np myć Oliwiera czy głowy pod wanną bo nie mogę się potem wyprostować, to samo jak leżę na plecach i próbuję wstać. U lekarki po usg już tez ledwo się podniosłam. Boli jak nie wiem. Z Oliwierem miałam tak pod koniec ciąży dopiero, a czy którejś z Was coś takiego dolega? Mąż mówi że mam powiedzieć gin na następnej wizycie, tylko nie wiem jak ona mi pomoże :/
    Te bóle kręgosłupa to ja mam już od kilku lat, kiedy np farbuję włosy i mam je umyć później pod prysznicem na klęczkach to już na samą myśl jestem chora. U Ciebie z pewnoscią to objaw obciążonego wagą kręgosłupa. U mnie to skolioza oraz złamany kręg oraz drugi przesunięty. Ale fakt to nic fajnego, kiedy juz się podnosisz ostatkiem sił i ani się wyprostować ani zostać w takiej pozycji no bo jak ... (nawet chłopu loda nie zrobisz, hahaha).
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów