Strona 419 z 646
Pokaż wyniki od 4,181 do 4,190 z 6453

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    To faktycznie bardzo duża gondola.

2. dzieckozakupy.pl
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Wpisów
    9
    Zależy mi by gondola wystarczyła na pół roku bo potem dzieci zazwyczaj chcą już więcej widzieć i rwą się do góry. Więc potem zrobimy przesiadkę na spacerowkę. Jak rodzi się maleństwo to te 70cm może i styknie. Ale przy większych dzieciach to raczej do tych 6M-cy nie dociagnę w tej gondolce. Szkoda :-(

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    My w naszym pajero jeździliśmy w gondoli 7 miesięcy bo Oli pózniej i tak zaczął siadać.

Pozwolę sobie zmienić temat macie jakieś sposoby na matowe szklanki? Mam z ikei te same, tak samo użytkowane, myte, a niektóre z nich jak za mgłą gdzie reszta jak nowe

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Wpisów
    9
    Asia cifem sproboj.

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Cytat Zamieszczone przez bąbelek Zobacz posta
    Czy kojarzycie jaki wymiar w środku mają wasze gondole? Ta ma coś ok.70cm i się zastanawiam czy to nie za mało. Wiadomo zima, spiworek jakiś kocyk. Hmmm...trudna sprawa.
    Moja ma 85cm i też mi się wydaje, że 70 to może być trochę mało. Wiadomo, że wszytsko zależy od tego jak duże urodzi się dziecko i jak szybko będzie rosło, ale tego niestety nie da się przewidzieć.

Aguś powodzenia na wizycie.

Ja się dzisiaj tak na sprzątałam, że aż mnie plecy bolą :/ trochę przegięłam, ale jakoś z rana mnie ochota na porządki naszła Chciałam się teraz wybrać na spacer ale się chmurzy i pewnie będzie padać.

Maggie piękny brzuszek, faktycznie już spory ale widać że jesteś szczuplutka to pewnie dlatego brzuch się wydaje większy.
    Stologa ja właśnie znalazłam też ośrodek, który oprócz placu zabaw na zewnątrz ma dwie sale zabaw w środku, dlatego chyba na niego się zdecydujemy. Chociaż faktycznie przypomniałaś mi, że w Jastrzębiej zejście jest ze schodów. Muszę to jeszcze przemyśleć.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    Pozwolę sobie zmienić temat macie jakieś sposoby na matowe szklanki? Mam z ikei te same, tak samo użytkowane, myte, a niektóre z nich jak za mgłą gdzie reszta jak nowe
    Zmywarka

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Wpisów
    9
    My jeszcze nic zaklepanego nad morzem też nie mamy. Zawsze jeździliśmy do Ustki. Teraz chce zmienić kierunek. Może do Karwii. Sprawdziłam w książeczce Patryk miał 4.5 m-ca to mierzył 71cm. Więc na jakieś 3 M- ce by ta gondola starczyła. Chyba dla wcześniaków je robili. Szkoda bo reszta wózka bardzo fajna . I dalej bd musiała szukać. Mi ostatnio też brzusio się uwydatnil. Aż boję się stanąć na wagę. Hihi.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mira właśnie one są jednakowo traktowane w zmywarce spróbuję jeszcze z cifem jak nie da rady to pójdą do kosza i dokupie na szczescie są za grosze na sztuki w ikei.

Agag uważaj na siebie z tymi porządkami. Ale rozumiem bo ja tez korzystam z tych wyjątkowych chwil kiedy mam werwę

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Hmmm, a to zagadka. Tez mam pełno ikeowskiego szkła, które myje w zmywarce i ani jedna sztuka mi nie zmatowiała. Może jakaś wadliwa partia czy coś?

Bąbelku, malutka ta gondola. Na nasze zimowe dzieci moim zdaniem za mała.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Witajcie dziewczyny, 19 stron czytania to jakaś masakra dla oczu, macie tempo

Cytat Zamieszczone przez Rudynka Zobacz posta
    Czesc dziewczyny ! ������ Przypominam sie i ja chociaż ja nie mam dobrych wieści ale juz dłużej nie moge tego w sobie dusić muszę sie wygadać moze wtedy bedzie mi trochę lżej.... do tej pory leżałam plackiem zeby ta ciąże utrzymać i juz naprawdę lepiej sie czułam i psychicznie myślałam ze juz jakoś to bedzie skoro tyle wytrzymaliśmy 24 maja miałam połówkowe w 22 tc i sie okazało ze rzeczywiście te krwiaki juz nie są tak zagrażające jeden sie wchłonął prawie całkiem a drugi juz jest ściśnięty workiem płodowym i tez juz nie powinien krwawić i zagrażać ale znowu u Krzysia wykryto wadę serduszka Zespół Fallota i byliśmy wczoraj w Warszawie u prof Dangel podobno najlepsza w Polsce i rownież potwierdziła diagnozę ������ Mało tego okazało sie ze mam mało wód płodowych tylko 3,4 cm i ciąża jest na granicy ryzyka a to juz 23 tc jeśli uda mi sie donosić ciąże to maluszek bedzie mieć 2 operacje zaraz po urodzeniu muszę jechac do Krakowa rodzic minimalna waga maluszka do operacji to 2 kg jeśli urodzę wczesniej i mały bedzie mieć mniej nic 2 kg to w ogóle mu nie pomogą ������ Przepraszam ze wam pisze takie rzeczy mam wsparcie męża i rodziny ale oni wszyscy sie na dr mną logują a ja po prostu potrzebuje trochę pogadaccpomyslrc o czymś innym.....
    Niezmiernie mi przykro, nawet nie wiem co napisać, bo nie mam pojęcia jak się czujesz, w zasadzie nikt oprócz Ciebie tego nie wie i nie jest w stanie niczym pocieszyć, Ale będę się za Was modlić-zwyczajnie modlić, aby to dziecko urodziło się na tyle silne aby mogło od razu przystąpić do operacji.

Ech Kobietki ... Znowu mam smutne wieści wśród najbliższych znajomych. Sąsiadka, z naprzeciwka terminowo na grudzień, wczoraj dowiedziała się, ze dziecko nie żyje. No znowu płacz i lament ogarnął mnie do rana. Byłam u niej dzisiaj w szpitalu (wywołanie poronienia), zadziwiająco mocno się trzymała, aż ją podziwiam. To jej drugie poronienie. Ja po 4 ryczałam tak samo jak po pierwszym. Jestem chyba słabsza. Tak mi szkoda tego aniołka, tak mi go żal, tak mi jej żal ! Jesteśmy cholernymi szczęściarami, że pomimo wielu poronień już chodzimy z tymi brzuszkami. A i tak ja nie czuję się pewnie, codzień się boję, że nagle coś się stanie i Małgosia przestanie się ruszać. Popadam już chyba w paranoję.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów