Strona 418 z 646
Pokaż wyniki od 4,171 do 4,180 z 6453

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    84maja musisz na siebie uważać dobrze, że nic poważnego się nie stało uff...

aguś026 powodzenia na wizycie szybciutko dziel się inf co tam u maluszka słychać

maggie_87 cuuuuuuuuudowny brzusio mój w porównaniu z twoim to pestka

bąbelek wózek bardzo ładny i co najważniejsze funkcjonalny poza tym w takiej cenie to żal nie brać

a teraz napisze co u nas właśnie poszalałam i zjadłam pół kalafiora, 2 jajka sadzone i trochę ziemniaków mała bryka jak szalona... ten kalafior to chyba moja pierwsza ciążowa zachcianka przedwczoraj też jadłam :P

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny,ja też mało się odzywam ostatnio. Tak dziś mam wizytę,dzięki za pamięć W poniedziałek miałam krzywą cukrową i wyszło mi na czczo 93 a po dwóch godzinach 130 trochę się podłamałam bo w pierwszej ciąży miałam wyniki 83 i 108. Poza tym boli mnie brzuch przy chodzeniu na samej górze mu środkówi jakby łapała mnie kolka,na dodatek padł mi kręgosłup, momentami chodzę jak połamana bo łapie mnie ból jak na rwę i jeszcze nerwy związane z wizytą także czasem odechciewa się żyć. Wczoraj dostałam pierwszego mocnego kopniaczka od malutkiej i to mnie trzyma jako tako jeszcze

Piękne macie już brzuszki

Materac do łóżeczka Natalii też mam z gryką i narazie nic się z nim nie dzieje ale po tym co pisałyście przy kupnie drugiego mocno się zastanowię nad lateksowym.

Maja współczuję upadku i bólu,dobrze że miałaś detektor i mogłaś sprawdzić tętno maleństwa. Siły Ci życzę żebyś ogarnęła dziś wszystkie swoje sprawy.

Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Czy kojarzycie jaki wymiar w środku mają wasze gondole? Ta ma coś ok.70cm i się zastanawiam czy to nie za mało. Wiadomo zima, spiworek jakiś kocyk. Hmmm...trudna sprawa.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Nie wiem Bąbelku ale my kładliśmy małego w kombinezonie i kocyku jak było bardzo zimno jak masz mniejszą gondolę to śpiworek mozesz sobie darować i zastąpić go tym zestawem spokojnie

Anex ma gondole 85 cm, ja przy Quinny Moodd gdzie gondolka jest płytka i mała nie używałam śpiworka tylko kombinezon kocyk z minky i zapinalam ten pokrowiec od gondoli i starczyło dzidzia zawsze była ciepła.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Bąbelku moja gondola ma w środku 85cm. Moim zdaniem 70cm to za mało. Szczególnie właśnie, że dzieci będą jeździły zimą i tak jak piszesz- dojdzie kocyk czy śpiworek. Jeszcze wszystko zależy, jak duże będzie dziecko. Maja miała 68cm mając 3 czy 4 miesiące, więc gondola 70cm na długo by jej nie wystarczyła.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Quinny gondola miała tylko 76 cm dało odczuć sie ten dyskomfort stad teraz padł wybór na tego nieszczęsnego Anexa wlasnie ze względu na duża gondole zeby sie nie gnieść i wozić jak najdłużej, chyba ze sie po drodze złamie w pół Hahahaha

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Martita ale 85cm w środku ma? Coś kojarzę że ten mój pierwszy też miał większą gondole.Patryk miał 60cm jak się urodził więc ta 70 to na długo by mu nie starczyła. Kurczę ale mam zagwozdkę teraz...

Tak podaje producent ze w środku ma 85 cm na żywo zobaczę jutro albo pojutrze wiec wtedy bede mogła sprawdzic czy faktycznie jest te 85 cm

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów