Strona 415 z 654
Pokaż wyniki od 4,141 do 4,150 z 6537

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Ja się już nauczyłam, że w sieci nie ma rzeczy, która miałaby same dobre opinie, dlatego nie można się dać zwariować.
    Czy to materace, butelki czy laktatory o wózkach nie wspominajac, gdzie można oszaleć. Także mimo, ze sama opinie czytam to zakupy i tak robię po swojemu

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Wlasnie dostałam wyniki online ale mi poleciała hemoglobina oj trzeba bedzie sie faszerować żelazem

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Dlatego dobrze, że nas tak badają. Zaczniesz brać i uzupełnisz niedobory.

Przyszedł wynik badania na HSV i o dziwo mam wysokie przeciwciała igG, czyli jednak kiedyś bezobjawowo przechodziłam opryszczkę, także kolejne ewentualne zarażenie nie będzie dla Maksa groźne. Jedna paranoja mniej
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 07-06-17 o 19:59

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Evlin nie mogę sobie przypomnieć nazwy, ale zapytam później małża może będzie pamiętał.
    My jedziemy nad morze w ostatnią sobotę lipca, ale jakoś nie mam stresu. Od nas to trzy godziny drogi a wiadomo, że i tak musimy się zatrzymać choćby ze względu na Zuzę.
    W pierwszej ciąży jakoś w podobnym tc byliśmy na wakacjach i było super, a jechaliśmy pociągiem bo auto nam padło. Tam aż mi się chciało spacerować i to na długich dystansach. Mięliśmy namiot plażowy także miałam swój cień kiedy potrzebowałam
    Asia piękny brzuszek
    Zuzi przeziębienie już ładnie przechodzi, także się cieszę. W sobote siostra męża zaprosiła nas na grilla więc jest szansa że pojedziemy. U nas dzisiaj jakiś intensywny dzień. Najpierw spotkałam się z moimi przjaciółkami a popołudniu mięliśmy spotkanie organizacyjne w przedszkolu. Już za trzy miesiące moje "maleństwo" będzie grupową jagódką Już wiem, że dla mnie będzie to stresujący czas, a znając Zuzę to nawet za mną nie zapłacze Jak ten czas szybko leci...
    Udało mi się dorwać piwo całkowicie bezalkoholowe ale smakujące jak piwo a nie lemoniada. Już od dawna za mną chodziło, ale te wszystkie słodkie mi nie smakują a pozostałe zwykłe zawsze coś tego alkoholu miały.

Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    A to mój brzuszek, ale jakiś taki mały wyszedł

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170604_142600.jpg
Wyświetleń:	68
Rozmiar:	91.7 KB
ID:	101117

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Śliczny taki okrągły balonik.
    Mój jest bardzo podobny.
    W ogóle ładna z Ciebie dziewczyna.

Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Dziękuję Mira

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Agag, super okrąglutki brzuszek jak nie zapomnę, to dodam jutro swój i widzę, że mamy te same płytki w przedpokoju no dla mamy to na pewno będzie przeżycie, jak Zuzka pójdzie do przedszkola. A będzie chodziła na cały dzień, czy 4-5 godzin?

Mira, no i dobrze, że zrobiłaś to badanie- o jedno zmartwienie mniej teraz jak Cię coś zaswędzi koło ust, to nie będziesz wpadać w panikę

Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Maggie zdjęcie robione akurat u teściów bo ja sie jeszcze lustra nie dorobilam chcemy żeby chodziła od 8 do 15. O 8.30 mają śniadanie więc i tak już musi być a czy będzie zostawała do 15 to zobaczymy. Jesli nie będzie tak długo wytrzymać to nic na siłę, bo jednak jeszcze cały jej pierwszy rok będę w domu więc mogę ją wcześniej odbierać. Zobaczymy jak to będzie. W sierpniu będą zajęcia adaptacyjne to już pewnie dadzą nam jakiś obraz sytuacji.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    super brzuszek agag mój mąż wypalił dziś, że może na przyszły weekend pojechalibyśmy nad morze, tylko na pewno nic nie znajdziemy i na pomyśle się skończy. W pierwszej ciąży jechaliśmy w ciemno do Sarbinowa, miałam brzuch mniej więcej jak teraz i chodziliśmy od noclegów do noclegów i pytaliśmy czy mają coś wolnego wszędzie zajęte, czułam się jak Maryja szukająca stajenki w końcu znaleźliśmy baaardzo średni pokój ale z łazienką na czym bardzo mi zależało (znamy nocne siku prawda?) za 150 zł i blisko morza. Teraz jest już Oli i szukamy dwóch pokoi lub mieszkania do wynajęcia, no i nie za miliony więc sprawa bardzo trudna

mira to nie wyszła Ci z badań opryszczka? bo coś mnie ominęło a widzę maggie napisała, to bardzo dobrze moja teściowa ma co chwilę i wczoraj też miała jak u niej byliśmy (musiałam zostawić jej małego jak szłam do tej dentystki), ale odpukać mnie to dziadostwo jeszcze nigdy nie dopadło.

to był udany dzień. Na Oliwiera nie mogę się napatrzeć jaki to już duży chłopak. Dziś oglądałam filmiki z ppierwszych miesięcy jego życia. Szok po prostu. Jak będzie miał pójść do przedszkola to będę ryczeć pod drzwiami na bank (ale tak żeby nie widział)

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów