Strona 412 z 659
Pokaż wyniki od 4,111 do 4,120 z 6587

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Mira super lista Mam podobną, nawet z lista sklepów online i stacjonarnych które chce odwiedzić taka lista jest bardzo przydatna również zaczęłam już dawno kupować
    Agag pamiętasz jak nazywała się ta aplikacja?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    dobre ale się uśmiałam, zapałki też już mam

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Haha Robaczku dobry artykuł, naśmiałam się i jakoś tak od razu przypomniały mi się początki mojego macierzyństwa jak to czasami chodziło się w piżamie do 13, czy nie było jak wyskoczyć na siku, jak dziecko cały dzień wisiało przy cycu i tak zasypiało, a jak się odłożyło do łóżeczka to automatycznie oczy robiły się jak pieciozłotówki i było "łeee" nie ma co ukrywać, początki macierzyństwa to trudny czas, ale również baaaardzo piękny i przepełniony wzruszającymi momentami czasami brakuje fizycznie sił, ale jak się spojrzy na to maleństwo, na ten cud natury, a szczególnie jak się zacznie do nas uśmiechać, to rekompensuje wszystkie nieprzespane noce my więcej dzieci nie planujemy i już ostatnio mówiłam mężowi, że teraz przy synku to już trzeba się rozkoszować każdą chwilą życia z takim maleństwem, cieszyć się jego bliskością, bo więcej nie będzie.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez 84maja Zobacz posta
    dobre ale się uśmiałam, zapałki też już mam
    Hahaha, a ja nie mam zapałek za to

Maggie, piękne słowa

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Hejka

Gratuluje mamusiom udanych wizyt cieszę się razem z Wami

niestety nie udzielałam się w ostatnim czasie, ponieważ jestem zajęta planowaniem wszystkiego przed wyjazdem nad morze... Za namową męża uległam i wyjeżdżamy w nd do Rewy. I tak zaczęło się kupowanie niezbędnych "ochraniaczy" przed słońcem (parasole, kremy, parea itp). U nas to już 6 miesiąc i troszkę się obawiam takiej odległości od domu.... Zobaczymy jak będzie :P

Co do laktatorów, wkładek, butelek itd. nie pomogę, bo akurat tym ma zająć się moja kochana siostra, która stwierdziła, że dział laktacji mam jej zostawić wtrącę tylko, że z jej doświadczenia i wielu koleżanek zamiast Bepantenu świetnie sprawdza się Alantan (praktycznie to samo a dużo tańszy). Sudocrem bardzo wysusza i był przez nie rzadko używany. Jeśli będziecie kąpać w Emolium to już żadne oliwki, zasypki, pudry w zasadzie nie powinny być potrzebne (oczywiście każde dzieciątko ma inną wrażliwość skóry).

teraz zastanawiam się nad materacem do łóżeczka i nie wiem jak ten temat ugryźć chętnie poczytam opinie doświadczonych mam

miłego dnia

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Co do sudocremu to u mnie sie sprawdzał najlepiej. Nie wysuszął skóry wręcz przeciwnie wszystko ekspresowo się goiło. Ale to trzeba sprawdzić już na skórze bo dzieci różnie reagują na różne kosmetyki. To samo dotyczy pieluch i wszelkich innych kosmetyków. Nasz był atopikiem więc od małego kąpany w emolientach. Nic pozatym do higieny nie stosowałam, tylko krem jak wychodziliśmy na dwór. Do pępuszka najlepszy jest octeanisept.

Mira ja 3 lata temu dopeiro się dowiedziałam że mam niedomykalność zastawki mitralnej i wypadanie płatka w sercu. nawet nie wiem kiedy sie tego nabyłam. Co dwa lata mma robić kontrolne echo serca i normalnie żyć.

Dziś idziemy oglądać wózek taki jak ten, tylko w szarym kolorze. Już nie mogę się doczekać https://www.youtube.com/watch?v=OYvAU0CiwqU

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Cytat Zamieszczone przez moniqla Zobacz posta
    Hejka

Gratuluje mamusiom udanych wizyt cieszę się razem z Wami

niestety nie udzielałam się w ostatnim czasie, ponieważ jestem zajęta planowaniem wszystkiego przed wyjazdem nad morze... Za namową męża uległam i wyjeżdżamy w nd do Rewy. I tak zaczęło się kupowanie niezbędnych "ochraniaczy" przed słońcem (parasole, kremy, parea itp). U nas to już 6 miesiąc i troszkę się obawiam takiej odległości od domu.... Zobaczymy jak będzie :P

Co do laktatorów, wkładek, butelek itd. nie pomogę, bo akurat tym ma zająć się moja kochana siostra, która stwierdziła, że dział laktacji mam jej zostawić wtrącę tylko, że z jej doświadczenia i wielu koleżanek zamiast Bepantenu świetnie sprawdza się Alantan (praktycznie to samo a dużo tańszy). Sudocrem bardzo wysusza i był przez nie rzadko używany. Jeśli będziecie kąpać w Emolium to już żadne oliwki, zasypki, pudry w zasadzie nie powinny być potrzebne (oczywiście każde dzieciątko ma inną wrażliwość skóry).

teraz zastanawiam się nad materacem do łóżeczka i nie wiem jak ten temat ugryźć chętnie poczytam opinie doświadczonych mam

miłego dnia
    My też wybieramy sie nad morze w lipcu ale jestem dobrej myśli. Napewno trzeba uważać na słońce i robić częste postoje w podróży. A w razie czego tam też są szpitale i specjaliści. Oczywiście odpukać by taka pomoc nie była nikomu potrzebna na wakacjach. Co do materaca miałam gryka pianka kokos. Byłam zadowolona z niego i teraz tez taki kupię.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    moniqla udanego wyjazdu nad morze materac mamy piankowy i jesteśmy zadowoleni.

u nas bephanten najlepiej nam służy smaruję zawsze dupcię po kąpieli i nie mamy nigdy odparzeń. Inne kremy, w tym alantan nie dawały nam tak rady. A bephanten fakt drogi, ale jak się kupi taniej w aptece internetowej i do tego nam starcza na jakoś 3 miesiące to idzie przeżyć, dużo tego się nie daje sudocrem używaliśmy tylko sporadycznie na szybkie wyleczenie odparzeń właśnie jak nam robiły się po próbowaniu innych kremów, też słyszałam żeby nie stosować jeśli nie trzeba. W ogóle jak najmniej stosować różnych rzeczy do skóry, ale my akurat musimy bo młody ma skłonności do atopowej skóry i musimy o nią dbać. Ciekawe jaki będzie braciszek

bąbelku udanego zakupu wózka

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Witajcie, ja rano byłam w labolatorium zrobic wyniki i jakis cud był bo tylko 4 starsze Panie były przede mna i oczywiscie zaczęło sie narzekanie ze tylko mocz zostawić to trzeba w kolejce czekac i tam równo jadą a ja nie omieszkałam sie odezwać i mowie jak juz tak Panie narzekacie to kobiety w ciazy tez powinny wchodzić bez kolejki i babe zatkało i mowi ja przepraszam nic nie widać, ja mowie tak nie widać bo jak sie nie chce widzieć to sie nie widzi wszedzie tak jest juz zdazylam sie przyzwyczaić ze wszyscy glowe odwracają jak wchodzi kobieta w ciazy. Nagle babe oświeciło prosze niech Pani wejdzie ja podziękowałam mowie ja dam rade poczekam niech Pani idzie, głupio jej sie zrobiło.

Co do kosmetykow to polecam miec w zapasie nawet malutkie opakowanie sudocremu, ja tylko używałam jak pupcia była podrażniona, a tak to bephanten. Na obolałe sutki krem purelan z Medeli nie nalezy do najtańszych ale jak dla mnie działa cuda przy poranionych sutkach, niby w składzie lanolina podobnie jak w maści z Ziaji ale miałam i Ziaje i Medele i bez porównania. Ja jeszcze miałam puder z Nivea sypalam nim np w pachwiny czy pod paszki albo w fałdki bo czasem sie odparzały.

Babelku nie boisz sie robaków ja bym sobie darowała tą grykę w materacu, juz wam kiedys pisałam jak to mojej koleżance oblazy takie białe robale cały dom fuuuu sama na oczy widziałam. Ja miałam przy obydwu dziewczynach pianka kokos. Teraz chyba kupie lateksowy choc jeszcze nie wiem narazie bede miała kosz Mojżesza potem sie bede zastanawiała jak bedziemy przenosić sie do łóżeczka.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    mam chwilkę to Wam wrzucę zdjęcie mojego sześciopaka, myślałam że będę mieć tą sukienkę na lato, przymierzyłam a tu taki klops. Za obcisła. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	brzzzz.jpg
Wyświetleń:	74
Rozmiar:	83.1 KB
ID:	101110

na drugim zdjęciu drugi synek, aż dziwnie że takie zdjęcie wyszło w 2D. Po prawej twarz tak z przodoboku, widać czoło, nos, jest wtulony w łożysko. A to u góry po lewej to żebra od przodu. Nie chce się od 3 wizyt ustawić ładnie profilem do zdjęcia. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Olafi.jpg
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	43.6 KB
ID:	101111

no i moja waga z dnia na dzień pokazuje parę set gramów więcej. Coś strasznego kg w tydzień. Ale zaczęłam dużo jeść słodyczy. Po tym jak wczoraj stanęłam na wadze postanowiłam jedna słodycz dziennie i nie więcej! piszę oficjalnie może będę mieć większe skrupuły

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów