Strona 411 z 654
Pokaż wyniki od 4,101 do 4,110 z 6536

Październikowe mamy 2017

Junior Member
    mama kraków

Data
    [img]https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxdqk3lihh7lmj.png[/img]
    dziewczyny ja mam jedynie 2 pieluszki, skarpetki i półśpioszki, ale jutro jedziemy z moim M zamówić wózek roan bass soft, wybrałam też łóżeczko https://amc.sklep.pl/pl/p/LOZECZKO-T...OS-PIANKA-/136 A co do stron internetowych koleżanki poleciły mi https://www.blizejciebie.pl/

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Mira super lista. Ja nie kupuję sudokremu tylko bepanten i można go też stosować na brodawki jak bardzo bolą na początku karmienia. Co do wkładek laktacyjnych polecam te z johnsons baby są rewelacyjne bo te wszystkie inne nie nadają się do niczego https://www.blizejciebie.pl/johnsons...FVMtGQodjdEMhQ
    Pieluchy tetrowe też polecam te grubsze bo te cienkie się nawet na ścierkę nie nadają

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez 84maja Zobacz posta
    Mira super lista. Ja nie kupuję sudokremu tylko bepanten i można go też stosować na brodawki jak bardzo bolą na początku karmienia. Co do wkładek laktacyjnych polecam te z johnsons baby są rewelacyjne bo te wszystkie inne nie nadają się do niczego https://www.blizejciebie.pl/johnsons...FVMtGQodjdEMhQ
    Pieluchy tetrowe też polecam te grubsze bo te cienkie się nawet na ścierkę nie nadają
    http://www.smyk.com/chicco-wkladki-l...ne-60-szt.html ja mam te, zamówiłam zestaw z laktatorem.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Mira...szczęka mi opadła...i Ty to sama stworzyłaś?
    Czego brakuje na tej liście? I od kiedy to kupujesz??

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    No sama, usiadłam i napisałam w jedno popołudnie. A potem trzy dni dopisywałam co mi się przypomniało. Moja mama też sporo kupuje, więc lista pomaga nam się nie pogubić w tym np co kto ma w schowkach w różnych sklepach internetowych bo czekamy na promocję. Czego nie ma? Ubranek, bodziaków, koszulek, spodenek, dresików itp. Nie ma pościeli i ręczników, bo robiłam listę akurat po zakupach w Ikei kiedy ogarnęło mnie poczucie, że tego jest za dużo i zaczynam się gubić.
    Od kiedy kupuję? Od dawna, zaczęłam na poważnie jak przyszedł wynik Nifty, czyli w połowie kwietnia a jak widać po liście do końca daleko.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    W jedno południe? Ja czytam Was od 3 miesięcy i o połowie tych rzeczy nawet nie słyszałam...
    No nic, trzeba się uczyć od lepszych Pocieszam się, ze jak już będę na zwolnieniu to będę miała czas o tym wszystkim na spokojnie pomyśleć i ogarnąć temat zakupów...a tymczasem, na bazie tej listy stworzę własną. Dzięki!

Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Mira gratuluję pozytywnej wizyty Duży już jest Twój pierworodny z serduszkiem Maksia napewno będzie wszystko dobrze i ta anomalia zniknie na następnym badaniu usg.

Robaczek super że u Was po wizycie wszystko w porządku Twoja córeczka ma już ładniusią wagę taki filmik to fajna pamiątka

Ja nie miałam elektronicznej niani i raczej nie kupię do mojego mieszkania.

Na temat usg trzeciego trymestru to powiem że w pierwszej ciąży chodziłam do gina prywatnie i wszystkie trzy mi robił. Teraz pewnie też tak będzie.

Asia obyś już miała spokój na długo z zębem,żeby już Ci nie dokuczał i żebyś mogła sobie go dokończyć po porodzie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Mira, Robaczek gratuluję udanych wizyt. Mira trzymam kciuki żeby z serduszkiem Maksa było wszystko w porządku.
    Ja również zamiast sudocremu polecam bepanten- przyniósł mi duże ukojenie przy bolących bordawkach. Zresztą ja do pupy używałam tylko pudru, a krem jak coś się działo. Zgadzam się, że na pieluchach tetrowych nie warto oszczędzać, bo te tanie są cienkie i beznadziejne.
    Ja też nie mam jeszcze wyprawki w pierwszej ciąży w połowie to już prawie wszystko miałam. Niani elektrycznej nie planuje, ale jak ktoś ma duże mieszkanie a już w ogóle piętrowe to wydaje mi się, że się przydaje. Są też aplikacje na telefon działające na podobnej zasadzie. Oczywiście nie nadają się do użwania na co dzień, ale od święta mogą być. My jak byliśmy z Zuzia kiedyś na wakacjach to mieliśmy pokój na piętrze a na dole robiliśmy grilla. Włączyliśmy aplikację i jak mała się obudziła to wiedzieliśmy. Mój telefon został koło jej łóżeczka i jak ona zaczęła płakać to u męża w telefonie włączył się alarm.
    Mira super lista muszę zerknąć w domu na moją listę z pierwszej ciąży i jak coś tam znajdę jeszcze ciekawego to Wam napiszę

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mira, no Twoja lista naprawdę robi wrażenie

Robaczku gratuluję udanej wizyty

Ja też z wyprawką stoję, ale to chyba przez to, że mam poczucie, że tak mało rzeczy potrzebuję, więc mam jeszcze czas jak przejrzałam ubranka po Mai, to byłam trochę zawiedziona, że aż tyle ciuszków jest unisex, bo to oznacza, że dla synka nie poszaleję na zakupach w ciąży z Mają byłam nastawiona strasznie anty do różu i tym sposobem mam masę ciuszków zielonych, żółtych, niebieskich itp.

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    A propos wyprawki - polecam fajny artykuł: http://mamygadzety.pl/wyprawka-bez-l...taniesz-matka/
    Zapałki już mam ;-) Tymczasem spadam lulu, bo jutro pobudka o 6... to tak a propos odsypiania zaległości przed narodzinami dziecka

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów