Strona 410 z 659
Pokaż wyniki od 4,091 do 4,100 z 6587

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz

Red face

Cześć Dziewczyny!
    Rudynko, bardzo mi przykro z powodu wady serduszka Twojego skarba..oby udało się donosić ciążę jak najdłużej..trzymam mocno kciuki! Mój brat urodził się w 27 tygodniu z wadą serca, a teraz to rosły, zdrowy mężczyzna, który właśnie czeka na narodziny syna. Musisz być dobrej myśli, wszystko będzie dobrze!
    Mira, gratuluję udanej wizyty i trzymam kciuki, żeby serduszko się 'wyprostowało" jak należy. Ciekawa jestem co teraz myśli tata Maksa, jak to trawi..oby wyciągnął jedynie właściwe wnioski :-) Mój M jeszcze nie był ze mną na badaniach - dzisiaj miał dotrzeć na połówkowe, ale weszłam do gabinetu szybko i nie zdążył wrócić z pracy ;-)
    Nagraliśmy mu film :-) Córeczka macha rączkami jakby wolała: czeeeeść, tu jesteeeem!
    Pomiary wszystkie wyszły prawidłowe, waga 360g, wad rozwojowych nie stwierdzono, przepływy prawidłowe z obu stron, serducho też.
    Jedyna niemiła niespodzianka toinformacja, ze trzecie badanie już płatne...poza tym córa leży blisko pępowiny i na 3D nic nie było widać, więc kolejne podejście do filmu 3D w połowie lipca :-)
    Co poza tym? Wymiękłam w temacie wózków, już nic nie wiem..poza tym, że dziadkowie będą kupować. Sami zaproponowali i limitów ceny ponoć nie mam, więc zdam się na instynkt ;-) Co do laktatorów to totalna czarna magia, podziwiam wszystkie pierwsze mamusie, które już mają kupione kompletne wyprawki, łącznie z butelkami! Ja jestem w lesie. Ale nic to, zdążę ;-) Teraz czytam o elektronicznej niani - co myślicie? Warto?
    Pozdrawiam wszystkich!

Edit: zapomniałam dodać, ze od ubiegłego czwartku czuję ruchy maleństwa! Przypomina mi to dotyk delfina, ale od środka Serio, jakby mi pływał w brzuchu mały delfinek
    Ostatnio edytowane przez Robaczek* ; 06-06-17 o 19:35

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Jak ktoś ma dom, duże mieszkanie to warto. Mój przyrodni brat ma dom i nie wyobraża sobie życia bez tego, bo non stop by z żona biegali parter-piętro wieczorami a tak mają podsłuch na górę.
    Na małych metrażach dla mnie niepotrzebny zakup.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Member Awatar jabłuszko
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-01 zobacz kalendarz
    Robaczku ja powoli kompletuje, ale jeszcze wszystkiego nie mam dopiero butelki
    Co do elektronicznej niani, to będziemy mieli na pewno, skoro mój M zamontował kamerę, żeby w ciągu dnia podglądać co robią psiaki, to myślę, że dziecko będzie miało nasłuchy i monitoring 24/h takie zboczenie inżyniera
    P.S schnące krewetkowe psiaki
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	psiaki na dworze.jpg
Wyświetleń:	37
Rozmiar:	95.6 KB
ID:	101107

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Cudne krewetki

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Zgadzam sie, ze przy duzych metrazach niania jak najbardziej sIe przyda. Opryszczki w życiu nie mialam na szczęście wiec nie pomogę.
    Robaczku gratuluję wizyty taki film to świetna pamiątka. Szkoda ze tatus nie dotarł na wizyte.

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Mira, Jabłuszko, Evlin - dzięki za opinię. Mi tez się wydaje rozsądny ten zakup, zwłaszcza ze chcemy łóżeczko od razu wstawić do pokoju córki, a nie w naszej sypialni.
    Jabłuszko, Z tym podglądem kamery to mój M ma podobnie ;-) Już mi zapowiedział, ze pokój będzie monitorowany kamerą WIFI ;-)
    Pocieszyłaś mnie z tą wyprawką..ja jeszcze nie mam nic poza jednym pałacykiem, czapeczką i kocykiem w komplecie. Zamówiliśmy też kosz Mojżesza, a nad resztą się zastanawiamy.
    Znacie sklep feedo.pl? Mają teraz promocję na przybory kosmetyczne dla niemowlaka: https://www.feedo.pl/nuk-wyprawka-dl...e-8-przyborow/
    Pytanie do Miry, pewnie już to masz?
    A na poważnie, gdybyście mogły wstawić listę absolutnych niezbędników, które trzeba kupić na przyjście noworodka to byłoby duże ułatwienie dla takich nowicjuszy jak ja :-)

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Haha, mam ale z Rossmanna całą serię: nożyczki, szczotkę, aspirator do noska w formie gruszki i szczotkę do mycia butelek. Smoczek i gryzaczki dostałam akurat w prezencie z Canpolu, jeszcze się nie wgłębiałam ile są warte i czy będę ich używać.
    Ja mam taką listę na której sobie skreślam co już mam, zrobiłam ją sama na podstawie researchu internetowego. Jak mój szanowny laptop się uruchomi to wrzucę do tego posta. Tyle, że nie robiłam jej od początku zakupów, także części rzeczy nigdy na niej nie było, bo jak zrobiłam listę to nie umieszczałam wstecz co już mam. Tu moja lista, niestety praktycznie nie ma na niej ubranek: http://wyslijto.pl/plik/qm0tfrbjeg
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 06-06-17 o 20:03

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Ale naprodukowalyscie dzisiaj. Gratuluję robaczku udanych badań połówkowych mam nadzieję, że mój synek da sobie cyknąć ładną fotkę 3D na nich bo to będzie nasze jedyne podejście. Czy wszystkie które robicie badani prenatalne decydujecie się także na te trzecie?

Jeśli chodzi o nianie elektroniczną polecam także do małych mieszkań. Bierzemy jak jedziemy do rodziców na dwa pokoje, jak mały śpi to mozemy siedzieć u rodziców, rozmawiać spokojnie a nie nasłuchiwać czy mały czasem się nie obudził. A on potrafi się obudzić w każdym momencie nie ważne czy dopiero zasnął czy śpi parę godzin. Mamy zwykłą z baby ono.

Pieluchy mi podeszły bardziej tetrowe. Jednak jakość jest różna nie polecam najtańszych. Te troszkę droższe są miękciejsze i gęstsze, niektóre tańsze były tak liche że prawie prześwitywały.

Za mną ostatnia wizyta u dentystki, założone plombolekarstwo i mam się stawić po porodzie na spokojnie. Obym nie musiała prędzej

U nas właśnie szaleje burza. Życzę Wam spokojnej nocy

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    A butelki i smoczki będziemy miec z tommee tippee. Chociaż Oli przez ponad miesiąc (pierwszy) był dokarmiamy butelką na noc nie zaburzyło to jego odruchu ssania więc będę trzymać się tej marki bo to dla mnie najistotniejsza kwestia.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Asiu, ja na pewno. Trochę już poczytałam i wtedy mogą wyjść dopiero pewne nieprawidłowości związane z łożyskiem, także już dziś rozmawiałam, że po echu zapiszą mnie na to.

Buuu, nie mam w tym tygodniu SR. Najpierw przenieśli zajęcia z poniedziałku na środę a teraz patrzę, że mam wiadomość, że z powodu choroby odwołane całkiem i przeniesione na inny termin. Szkoda
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 06-06-17 o 20:08

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów