Strona 409 z 666
Pokaż wyniki od 4,081 do 4,090 z 6651

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Dziękuję Wam za wszystkie ciepłe słowa

Nie umiem się na te zdjęcia napatrzeć. Moja mama stwierdziła, że z profilu podobny do mnie

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Mira u mnie w wieku 11 lat wykryto właśnie że mam lewą komorę serca powiększoną i krzywo ułożone serce.Oprócz omdleń jako nastolatka nie miałam żadnych dolegliwości i do dziś nic się nie dzieje.Mam nadzieję że wszystko wyjdzie dobrze w następnych badaniach.
    Od kilku dni też lepiej czuję ruchy Antosia ale fajne uczycie

Member Awatar jabłuszko
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-01 zobacz kalendarz
    Elvin w sumie o tym nie pomyślałam, że tetrowa pieluszka będzie szorstka, ale tak jakoś zakodowane w tym łbie miałam, że tetrowe to takie super i kojarzy mi się z dzieciństwem tanie były, więc jak będą szorstkie to przy tym moim zwierzyńcu do podłóg czy wycierania łapek się nadadzą
    Dobrze, że tata Maksa z Tobą poszedł i zobaczył, że to nie są żarty

Member
    mooniaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Ja tez już się nie mogę doczekać wizyty w sobote. Bo niby mysle ze wszytsko ok ale gdzies tam z tyłu głowy mam ze jednak cos może być nie tak, najbardziej się boje jak ten mój starszy czasami przez moja nieuwagę mnie tam mocniej traci w brzuch ze cos może zrobić, ale trzeba myslec pozytywnie.
    Pisałam kiedyś ze chyba zmienie lekarza na NFZ ale raczej dam sobie spokoj bo to tyle zamieszania no i połówkowe i tak bym musiała zrobić jeszcze prywatnie wiec chyba mi się nie opłaca na te ostatnie 4 czy 5 wizyt.

Jabluszko przy pierwszym dziecku uzywalam terowych i bylo wszystko ok. Uprane i wyprasowane nie sa szorstkie.

Mira z serduszkiem bedzie wszystko dobrze. Maks podrosnie i wszystko sie unormuje. Najwazniejsze ze wszystko dobrze.

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Dziewczyny jak to jest z opryszczką wargową w ciąży? Macie jakieś doświadczenia? Bo ja jestem prawie pewna, że nigdy w życiu do tej pory nie miałam (chyba ze jestem nosicielem bezobjawowym) i powiem Wam, że strasznie jestem przewrażliwiona, że teraz złapie. Niedawno moja mama miała, nie widziałyśmy się przez ten czas ale i tak mam ciagle lęk, ze coś mi wyjdzie. Czy któraś z Was miała w poprzedniej ciazy taka sytuacje, ze złapała opryszczkę pierwszy raz? Jak to się skończyło?

Junior Member
    mama kraków

Data
    [img]https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxdqk3lihh7lmj.png[/img]
    Słyszałam że zarażenie się wirusem opryszczki jest niebezpieczne w ciąży szczególnie w pierwszym trymestrze, ale najlepiej skonsultować się z lekarzem. Ja jestem nosicielem wirusa opryszczki i w pierwszym trymestrze miałam 2 razy opryszczkę na wardze i byłam przerażona, lekarz mnie uspokoił że dziecku nie ma prawa nic się stać, ale nie wiem jak to wygląda przy pierwszym zarażeniu.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar jabłuszko
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-01 zobacz kalendarz
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	basen.jpg
Wyświetleń:	56
Rozmiar:	95.1 KB
ID:	101106
    Dziewczynki jak tam Wasze sześciopaki na plażę w tym roku ? :P
    Mamaginekolog napisała artykuł o opryszczce, ja sama miałam raz na początku, ale nie pierwszy raz w życiu.

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Mniej więcej tak samo
    Jabłuszko przeczytałam, trochę jestem spokojniejsza, ale chyba dla własnego spokoju zrobie sobie badanie krwi, nie jest drogie bo 70 zł, żeby wiedzieć czy jestem nosicielem czy nie. Bo jak jestem to nie będę siać takiej paniki jak teraz przez kolejne miesiące i mieć urojonych swędzeń.

Mira nigdy w zyciu nie mialam opryszczki. W poprzedniej ciazy mialam cos przy ustach ale ciezko bylo stwierdzic czy to pryszcz czy opryszczka. Pytalam pania dr ale juz nie pamietam co mi powiedziala. Maz ma czesto a ja nigdy od niego nie zlapalam.
    Jezeli to byla nwet opryszczka to Gosia urodzila sie zdrowa. Jezeli te badania Cie uspokoja to zrob ale mysle ze.nie masz sie czego bac. Tym bardziej ze nie mialas w tym czasie kontaktu z mama.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów