Strona 408 z 659
Pokaż wyniki od 4,071 do 4,080 z 6587

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Tatę Maksa zatkało, siedział z wypiekami jakby miał zaraz dostać zawału i jak wyszliśmy to się prawie nie odzywał, widać było że w szoku był. Dałam mu czas, żeby to wszystko przetrawił na spokojnie, pożegnałam się i pojechałam.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    mira poczekaj jak wróci z pierścionkiem jak facet blanki hahaha. A serio to dobrze, niech chłopaczyna teraz myśli. Faktycznie Maks tym razem się nie wstydził widać śliczne fotki i super że wszystko dobrze. Na pewno nie warto się przejmować tą lekką anomalią? jeju chciałabym też już być po tych połówkowych...

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Member
    mooniaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Mira na pewno dla taty Maksa to duże przezycie zobaczyć taka małą istotke Na pewno jak się z tym oswoji to się odezwie.
    Szczerze mowiac to Mój maz nie był ze mna na usg ani razu - może w końcu czas go zabrać

Co do laktatorów to mam taki zwykły reczny najlepszy nie jest ale na moje sciagniecie ze trzy razy dal rade i więcej się nie przydał.

Rudynka bardzo mi przykro z powodu choroby ale jest nadzieje wiec trzeba wierzyc ze się uda. W ogóle to nie wiem po co te wszystkie komplikacje w ciążach jakby nie mogło być zawsze wszystko w porządku .

Nam dziś dzionek mija spacerowo a Patryk teraz spi a ja mam chwile dla siebie w końcu ale zaraz biore się za obiad.
    Miłęgo dnia dziewczyny

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Asia, to był pierwszy widok. Doktor przyłożył głowicę i bach siusiak na cały ekran

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mira jeśli to tylko mała anomalia, to wierzę, że nie ma co się martwić. I oby na tym echu serduszko już "przyjęło" odpowiednią pozycję nie dziwię się, że tata Maksa doznał szoku, w końcu zobaczył swojego synka no ale tym razem siusiak Maksia jest super widoczny i nie da się z niczym pomylić i ta stópka jaka słodka, nic tylko całować co do tych szczepionek na pneumokoki, to masakra. W takim razie jeśli nic się nie zmieni do tego czasu, to my będziemy woleli szczepić tą płatną szczepionką 13 walentną, jak Maję

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Zobaczymy co wyjdzie na echu ale też jestem dobrej myśli i nie panikuję, w końcu komory, przedsionki i zastawki pracują prawidłowo a to jest najważniejsze (270 zł ta przyjemność mnie dodatkowo będzie kosztowała). Kto wie czy któreś z nas nie ma tak położonego serca, a że nigdy się pod tym kątem nie badaliśmy, to nawet nie wiemy. Poza tym kolejne zaskoczenie - trzecie prenatalne też nie są refundowane. Skończył się dzień dziecka z naszego kochanego NFZ, dwa badania i Pappa i koniec.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    mira, a może ten siusiak był specjalnie dla taty na przywitanie

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Taaaa, matce tyle miesięcy nic, a ojciec się pierwszy raz pojawił i trzeba było zaświecić klejnotami rodowymi

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Jabluszko ładne pieluszki jednak flanelowe wydaja mi sie przyjemniejsze w dotyku
    Mira cudowne wieści z położeniem serduszka wszystko będzie dobrze fotki są śliczne. Nie ma co się dziwić że tate Maksa zatkalo.
    Ja jeszcze tydzien muszę czekać na wizytę...co do szczepień to jeszcze nie myślałam o tym. Zobaczę czego dowiem sie na ten temat w SR. Po za tym w rodzinie mamy pediatre ktory bedzie zajmował się zdrowiem Antosia
    Bliżej porodu Zagłębie sie w temat.

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Mira śliczne zdjęcia piękny Maks. Super że wszystko dobrze, póki co się nie martw jak Maks będzie większy będzie lepiej widać serduszko. Na tych maszynach to każdy mm przesunięcia głowicy może dać różny obraz jak dzieci jeszcze małe
    Asia też mam trochę zamieszania z zusem bo pracuje u dwóch pracodawców, więc łączę się w bolu, właśnie dziś do mnie dzwoniła pani że coś mam jeszcze donieść.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów