Strona 407 z 661
Pokaż wyniki od 4,061 do 4,070 z 6606

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Mira trzymam kciuki
    Rudynka współczuje problemów z maleństwem trzymaj się i pisz do nas kiedy chcesz.
    Co do laktatorów to miałam ręczny z jakieś taniej firmy i z aventa i nie byłam z nich zadowolona. Teraz chyba postawie na elektryczny tommee tippee.
    Ja mam dzisiaj dzień na spanie, cały czas ziewam. Zuza się niestety rozchorowała i od wczoraj gorączka i zawalone gardło :/ do tego męża noga nadal boli poszedł dzisiaj do lekarza dostał kolejne l4 na 2 tyg bo jakiś krwiak mu się zrobił. Chciałam dzisiaj jechać rozejrzeć się za łóżeczkami ale młodej ze sobą nie zabiorę a zostawić jej u teściów nie chce, bo jak dostaje gorączkę to jest strasznie marudna.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Hej. Rudynko bardzo Ci współczuję. Mam nadzieję że wszystko pójdzie pomyślnie i Krzyś bd zdrowym chłopcem :-) Trzeba być dobrej myśli. Tak jak mówią dziewczyny są wspaniali specjaliści którzy potrafią działać cuda. My wróciliśmy że szczepienie więc dziś bd latać co chwilę do młodego i sprawdzać czy wszystko ok.następne dopiero po skończonym 9 roku więc trochę bd spokoju. Za to niedługo zacznę znowu myśleć jakimi szczepionkami zaszczepić malucha. Przy Patryku i mieliśmy 5w1. Żadnych dodatkowych nie miał. Teraz pewnie wezmę pneumokokoki. Dostałam dopiero pierwsze pieniążki z zus. Przy okazji się dowiedziałam że pracodawca nie dostarczył jeszcze mojego kolejnego l4 które zawiodłam mu 2 tyg. Temu. Krew mi się normalnie zagotowała . co do laktatorow to się nie wypowiem bo nie uzywalam. Nie miałam problemu z pokarmem ani żadnymi zastojami więc nie był mi potrzebny.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    bąbelku to wyobraź sobie, że ja dziś wysyłam moje nowe chorobowe z piątku a nie dostałam jeszcze pieniążków z poprzedniego, zadzwoniłam do zusu by spytać kiedy do nich doszło bo wiem, że mają na przelew 30 dni i co się okazało. Że moje wcześniejsze chorobowe nawet nie wpłynęło. Poryczałam się. Bo ostatnie dwa chorobowe wysłał mi bez informacji o zatrudnieniu, musiał dosłać sprostowanie przez co wypłata mi się opóźniła, teraz nie wysłał, w pierwszej ciąży to nawet zgubił. Nie mam siły na niego, a nie mogę z tym nic zrobić. Nie chcę na niego patrzeć i mam nadzieję, że nigdy nie będę musiała, pracę mam daleko więc odpada wożenie do podpisu i wysyłanie bezpośrednio do zusu. Zadzwoniłam do księgowej i dopiero jutro wyśle, ale jest plus bo razem z nowym chorobowym które dziś wyślę priorytetem ona już przygotowała wszystkie dane by je razem wysłać... trzymam kciuki by synek dobrze zniósł szczepienie. My szczepiliśmy refundowanymi tylko i tak samo chcę szczepić drugiego synka. O pneumokokach i innych dodatkowych będę myśleć jak okaże się że musimy dać go do żłobka.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Wpisów
    9
    Asia to jeszcze lepszy numer masz. Masakra. Z tego co wiem to pracodawca nie ma określonego terminu do przesłania l4 do zusu ale powienien uczynić to niezwłocznie. I tak właśnie pani z Zusu mi powiedziala,że ludzie często narzekają że zus opóźnia wypłaty a to nie jest ich wina tylko, za późno wpływają do nich zwolnienia. Mój synek bardzo często chorował na zapalenia uszu i teraz ze względu na to chcę zaszczepić na pneumo bo one w jakimś stopniu chronią przed tym.

Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Wpisów
    9
    Asia i gratuluję pierwszych kopniaczków. Cudowne uczucie

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Asia, gratuluję prawdziwych kopniaczków w końcu się doczekałaś

Mira jak tam? Czekamy na relację

Co do szczepień to od stycznia tego roku szczepienie przeciwko pneumokokom jest obowiązkowe i darmowe. Co prawda kiedyś natknęłam się na informacje, że jak jest za darmo, to jest używana gorsza szczepionka niż ta płatna, ale jeszcze się nie zagłębiałam w temat, więc nie wiem ile w tym prawdy.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Jesteśmy po
    Tak na 99% wszystko u nas w porządku. Łożysko dziś wyszło prawidłowe, jednopłatowe, więc nie wiem gdzie mój docent się tego drugiego płata dopatrzył. Maks duży i dorodny 450 gramowy wg tej maszyny. Jedyna drobna anomalia, bo nawet nie wada, to lekkie przesunięcie serca w osi, powinno być nieco bardziej proste a jest skrzywione, dlatego dostałam skierowanie na echo serca płodu jak Maks jest trochę podrośnie (17.07 o 9:30), żeby na większym serduszku sprawdzić czy wszystko jest w porządku, czy coś się dzieje niepokojącego. Bo to nie jest nawet wada serca żadna, tylko anomalia w położeniu w klatce piersiowej. Mam nadzieję, że jak podrośnie to to ułożenie też się trochę zmieni.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	profil.jpg
Wyświetleń:	57
Rozmiar:	90.3 KB
ID:	101096Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rączka.jpg
Wyświetleń:	49
Rozmiar:	93.7 KB
ID:	101097Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	siusiak.jpg
Wyświetleń:	47
Rozmiar:	94.1 KB
ID:	101098Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	stópka.jpg
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	88.3 KB
ID:	101099

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar jabłuszko
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-01 zobacz kalendarz
    Rudynka trzeba być dobrej myśli!
    Mira żeby tak siusiakiem syna świecić
    Asia, dla mnie ruchy malucha to jest coś dziwnego i mój M czasami się dziwi, co ja tak stękam, a to mi jego wymarzony syn jelita przestawia...
    Zamówiłam pierwsze butelki, dwie avantu i jedną tommee do tego pieluszki tetrowe w serduszka http://allegro.pl/pieluchy-tetrowe-k...3.html#thumb/1

Witajcie, Mira cudowne wieści napewno z serduszkiem bedzie wszystko dobrze jak lekarz mowi zeby sie nie martwic to nie martw sie na zapas. A jak wrazenia taty Maksa bo rozumiem ze byliście razem?

Rudynka trzymam kciuki aby u was tez wszystko dobrze sie skonczylo i synek bedzie zdrowy.

A ja dzis miałam wychodne zrobiłam sobie paznokcie bede miała juz ogarnięte na te chrzciny.

Co do szczepień ja ige szczepiłam 6w1 nie miała żadnych niepożądanych odczynów poszczepiennych jedynie moze lekko miejsce wkłucia obrzęknięte. Nawet nie gorączkowala tylko wiecej spała.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez maggie_87 Zobacz posta
    Asia, gratuluję prawdziwych kopniaczków w końcu się doczekałaś

Mira jak tam? Czekamy na relację

Co do szczepień to od stycznia tego roku szczepienie przeciwko pneumokokom jest obowiązkowe i darmowe. Co prawda kiedyś natknęłam się na informacje, że jak jest za darmo, to jest używana gorsza szczepionka niż ta płatna, ale jeszcze się nie zagłębiałam w temat, więc nie wiem ile w tym prawdy.
    Co do tych szczepionek na pneumokoki to na warsztatach z m jak mama pani profesor pediatra przedstawiała to tak, że te refundowane są 10cio walentne a te płatne 13to walentne, przy czym najczęściej występującymi zakażeniami są akurat dwa z trzech, których nie obowiązuje refundowana szczepionka.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów