Strona 403 z 665
Pokaż wyniki od 4,021 do 4,030 z 6643

Październikowe mamy 2017

Junior Member
    mama kraków

Data
    [img]https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxdqk3lihh7lmj.png[/img]
    witam dziewczyny, od pewnego czasu was podczytuje i stwierdziłam że chciała bym do was dołączyć jestem w ciąży będzie to mój pierwszy dzidziuś na 70% chłopak. Wypowiem się od razu na temat wózka bo widzę że to ostatnio główny temat na forum , z moim M upatrzyliśmy sobie wózek Roan Bass Soft 2 w 1, obecnie jest na niego promocja 1460 zł za nowy więc uważam że cena jest atrakcyjna, oglądaliśmy i sprawia bardzo fajne wrażenie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Mira masz racje ciekawie to wygląda jakby ktoś specjalnie tak poustawial. Ale chyba dlatego że Maj był obfity w dziewczynki
    Witaj mamaKrakow w którym tc jesteś?

Junior Member
    mama kraków

Data
    [img]https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxdqk3lihh7lmj.png[/img]
    dzisiaj zaczynam 21

Mama Kraków witaj i udzielaj sie nie tylko podglądaj ten wózeczek co pisałas bardzo przyjemny szkoda ze wczesniej go nie widziałam.
    Ale wiecie co mam wrazenie ze te wszystkie wozki sa i tak do sobie bardzo podobne różnią sie kolorystyka.

Ja wlasnie zrobiłam przegląd szafy w czym nam isc na te chrzciny i jak sukienkę mam idealna to wszystkie buty wysokie nie wiem czy wytrzymam w kościele, a nie chce kupować na jeden raz.

Dziewczyny kupujecie odrazu laktator? Tak sie zastanawiam bo przy Idze jak w 5 dobie po cc dostałam nawału pokarmu az miałam guzka na lewej piersi to laktator uratował mi życie a ze był pożyczony to na dzien dzisiejszy nie mam żadnego. Tak sie zastanawiam wole chyba miec odrazu niz potem moj T bedzie biegał po aptekach i kupi co popadnie. Mysle ze wybiorę elektryczny, wtedy miałam Avent ale trzeba było porządnie sie namachać zeby odciągnąć. Czytałam opinie na srokao polecają tam laktator elektryczny Lansinoh. Moze wy macie cos sprawdzonego i polecacie o Medeli sie naczytałam i jest mnóstwo negatywnych opini zwłaszcza ze jest bardzo głośny.
    Ostatnio edytowane przez Martita61 ; 05-06-17 o 11:36

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Ja kupiłam ręczny, bo słyszałam od koleżanek, że elektryczny to zły pomysł, ale to życie zweryfikuje czy wybrałam dobrze.
    Kupiłam zestaw z butelkami i wybrałam Chicco Natural Feeling i butelki Chicco Natural Feeling Step One (a spędziłam kiedyś całą sobotę wgłębiając się w temat butelkowy i te przez profilowany smoczek na kształ sutka wydały mi się dobrym wyborem), porównywałam je w sklepie i Avent czy Tomme Tippe jakoś mniej do mnie przemawiały.
    Laktator: http://www.smyk.com/chicco-natural-f...-manualny.html
    Butelka: http://www.smyk.com/catalog/product/...eplyw-wolny-0/
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 05-06-17 o 12:01

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Dzieki Mira ceny tego chicco nie sa wlasnie wygórowane musze zobaczyć czy maja elektryczny. Ja Napewno wiem ze chce elektryczny ten Avent co go używałam nie był zły tylko strasznie długo trwało to odciąganie a jak pierś była obolała to tez bolało przy ciągnięciu, a sie naczytałam ze ten Lansinoh ma 6 poziomów mocy ze ten najmniejszy wlasnie jest przeznaczony do obolałych i poranionych sutków.

O butelkach to sie nawet nie wypowiadam co ja z Iga przeszłam jak musiałam ją odstawic od piersi, miałam kupione tomme tippee, za żadne skarby nie chciała z niej pic, nastepne z lovi tez nie odpowiadało az miała odruch wymiotny, zwykle z canpola nie przechodziły, avent Classic tak samo jak lovi odruch wymiotny, dopiero podpasowala jej butelka avent natural gdzie ją to brałam pod uwagę na samym koncu.
    Hania nie była taka wybredna wyrosła na Tomme tippee

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Ja mam laktator po Mai, ale teraz chcę kupić nowy. Tamten był tani, bo nie wiedziałam czy się przyda i generalnie szału nie robił. Elektryczny canpol babies i można powiedzieć, że zajeździłam go na śmierć teraz chcę kupić przed porodem elektryczny lovi prolactis, bo znajome polecają + ma dużo pozytywnych opinii w necie. Ostatnio nawet kupiłam miesięcznik m jak mama, bo tematy z okładki mnie zainteresowały. M.in. były laktatory polecane przez mamy i ten lovi jako jedyny miał 5 gwiazdek

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Ja mam laktator Madela ręczny i nowego nie kupuję. Mój ograniczony do minimum budżet mi nie pozwala na szaleństwa a ten wcale nie był zły

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Kochane, siedzę w poczekalni już emocje są

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez smile. Zobacz posta
    Kochane, siedzę w poczekalni już emocje są
    Smile, nie dziwię się, ja na samą myśl o jutrze się stresuję. Bo to jednak jedno z najważniejszych badań w trakcie całej ciąży...

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów