Strona 402 z 646
Pokaż wyniki od 4,011 do 4,020 z 6454

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Cześć
    Ja kupowałam wozek 3w1 camarelo carera. Spacerówki uzywalam dość dlugo i byłam zadowolona, bo ma porządna amortyzację i dobrze sobie daje radę na różnym terenie no i mogłam mieć Zuze przodem albo tyłem. W tym roku juz musieliśmy przesiąść się na inna spacerowke bo po porostu było już za ciężko. Rzadko już z niej korzystamy ale czasami jak muszę jechać z małą autobusem to mam przynajmniej lekki wózek do wniesienia
    Smile powodzenia na wizycie
    My sie ubieramy i lecimy na plac zabaw. Miłego dnia

2. dzieckozakupy.pl
    Witajcie, tradycyjnie 4 godzina a ja oczy w sufit i brak snu. Usnelam przed 7 i teraz głowa mnie boli czas na kawkę. Poza tym cos znowu tracę głos chyba tak mam podrażnione gardło od tych alergii.

Robaczku usiądziecie z mężem i przedyskutujcie temat wózków bo tyle ile nas tu jest to kazda ma swoje opinie i priorytety. Ja osobiście nie dała bym 2 tys za używkę i nawet w tym linku co podsylalas to babeczka była juz drugim właścicielem Ty była bys trzecim. Za te pieniążki mam swojego Anexa albo inne Bebetto czy Adamexa nowiutkiego pachnącego na gwarancji. Poza tym wez pod uwagę ze jak dzieci zaczynaja chodzic to niektóre nie chca jezdzic w wózku poprostu chca tuptac na nóżkach. Teraz skup sie na dużej i cieplej gondoli na jesien zimę i wiosne, pózniej sama zweryfikujesz co dalej i zobaczysz co Ci sie przyda, czy spacerówka z kompletu czy jakas fajna lekka spacerówka. Powodzenia w poszukiwaniach

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez smile. Zobacz posta
    Dzień dobry w Nowym tygodniu życzę Wam wspaniałego poniedziałku. Ja dziś wizytuje, już nie mogę się doczekać
    Również trzymam.

Robaczku, ja myślę, że ile ludzi tyle opinii i o ile są one cenne, to nie ma co ślepo w nie wierzyć, chociażby z tego powodu, że nawet pewnie wśród Cybexów za 7k zdarzają się słabsze egzemplarze i mamy są niezadowolone.
    Joolza Day z tego co wiem nikt w tym wątku nie używał, generalnie jednak króluje nieco niższa półka cenowa.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Smile trzymam kciuki za wizytę

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Smile trzymam kciuki za wizytę.
    Co do wózka zastanawiałam się na camarelo sirion ale zdecydowałam się że kupimy rico brano ecco http://allegro.pl/riko-wozek-3w1-bra...749271304.html wersja 2 w 1 bo mam 2 foteliki więc kolejny mi nie potrzebny a mam duży samochód gdzie wkładam cały wózek bez składania więc zawsze zabierałam ze sobą. Mam jeszcze spacerówkę x-lander xa oraz parasolkę mori która praktycznie nie była używana bo Piotrek wolał chodzić piechotką. Cena też w miarę bo za nowy 2w1 powiedziała mi 1500 zł

Senior Member
    84maja

O mnie
    A i jeszcze spacerówka montowana przodem i tyłem i co mi się spodobało to to że barierka zabezpieczająca w spacerówce ma możliwość regulacji góra-dół co lepiej zabezpiecza dziecko żeby nie wypadło z wózka

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Smile kciuki zaciśnięte
    Maja ja tez bralam pod uwage ten wozek jako jeden z pierwszych. Podobają mi sie takie gondole. Mysle ze idealna na zimę.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    84maja

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Evlin Zobacz posta
    Maja ja tez bralam pod uwage ten wozek jako jeden z pierwszych. Podobają mi sie takie gondole. Mysle ze idealna na zimę.
    Gondola jest fajna i duża no i cena też przyzwoita.Ja zostaje przy tym wózku i pod koniec ciąży jak już na niego uzbieram to go kupuję. Kolor też jest fajny bo taki żywy

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    smile powodzenia na wizycie oby ukazała się płeć

maggie też miałam pisać do dziewczyn, które od dawna milczą. Jeśli się nie odezwą przez jeszcze jakiś czas chyba znów trzeba będzie zaktualizować listę. Jeśli nas czytacie dawajcie znać co u Was

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Za każdym razem jak patrzę na naszą tabelkę, to mnie dziwi jak niebiesko jest na górze a różowo na dole, jakim cudem to się tak ułożyło?

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów