Strona 401 z 667
Pokaż wyniki od 4,001 do 4,010 z 6665

Październikowe mamy 2017

Evin, Robaczek jak mialam w planach zakup wozka to kilka znajomych mam mi mowilo i tak kupisz parasolke. Twierdzilam ze glupoty gadaja bo przeciez mam super spacerowke na stelazu od gondoli. Spacerowka od zestawu jest wielka, ciezka i malo poreczna. Jezdzilam nim moze 3-4mc i kupilam parasolke. Mala zwrotna w aucie w porownaniu ze spacerowka zajmuje bardzo malo miejsca. A i w domu nawet jak nie zlozysz to mniej miejsca zajmuje. Aby wejsc do domu musze pokonac zaledwie 2schody a wiecie jak ciezko wlozyc 15kg (no moze troche mniej)wozek ,+dziecko. Masakra Czesto pociecha zasypia w wozku wiec wszystko musisz wniesc razem.

Tak jak Asia pisala gdybym miala jeszcze raz kupic to nigdy 2w1 tylko gondole a po pol roku spacerowke.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    A ja używałam spacerówki z wózka 2w1 i byłam zadowolona. Siedzisko mogłam montować przodem i tyłem i to uważam za duży plus, bo malucha można mieć na oku. Nie przeszkadzało mi składanie tej spacerówki do bagażnika, bo były to 2 proste ruchy. Używaliśmy spacerówki w sumie tylko rok, bo jak Maja miała 1,5 roku to nie chciała już jeździć w wózku, tylko chodzić i tym sposobem mam w domu małego piechura, który wszędzie może iść pieszo i nie narzeka (to matka bardziej leniwa i woli dupsko wozić autem )

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Uważam robaczku że spacerówka z wozka 2w1 moze byc solidna, jednak nie mniej niż z typowej spacerówki, a waży dobre parę kg więcej co pózniej przy bobasie 10 kg już ma znaczenie, zajmuje mniej miejsca i ogólnie jakoś tak lepiej mi się prowadzi. Ale miałam średni wózek 2w1 więc może dlatego. Mi nie przeszkadza że Oli jeździ teraz tylko przodem.

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Maggie, Stologa, Asiu - dzięki za opinie, a czy możecie podać marki swoich wózków? Tych pierwszych i tych drugich, jeśli były ;-)
    Maggie czy będziesz używać tego samego wózka przy drugim maluszku?
    Asiu, a teraz planujesz kupić jakiś nowy czy masz ten po Olim?
    Stologa, a Ty masz poprzedni wózek czy kupujesz nową gondolę?

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Pierwszy to adamex pajero i będę go miec dla drugiego synka, Oli będzie jeździł na dostawce taki jest plan... pózniej przesiądzie się w naszą teraz używaną spacerówkę coto baby verona. Jedyne co bym w nim zmieniła to amortyzację ktorej nie ma. Nie że jakoś telepie bardzo, ale nie radzi sobie przy takich np rynnach w chodnikach gdzie normalne koła z amortyzacją przejeżdzają. Muszę podnosić bo się blokuje. Zależało nam na cenie niestety. Dużo znajomych ma i poleca joie literax air.

O mnie
    Robaczku, mamy wózek camarelo sevilla i przy synku też będę go używać, bo nie jest zniszczony, a byłam z niego zadowolona. Lekki, zwrotny wózek i z największą gondolą (85cm), jaką znaleźliśmy wtedy na rynku. Dzięki temu nasza chuda a długa Maja, urodzona w połowie września, bez problemu przejeździła w gondoli całą zimę

Robaczku navington cadet a drugi to byl mamas&papass.
    Mam caly zestaw na strychu wiec na pewno bedzie uzywany.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Dzięki dziewczyny!
    Mętlik w głowie mam juź totalny
    Teraz się waham pomiędzy zakupem gondoli ze średniej półki i potem dobrej spacerówki, a zakupem lepszego 2w1, choćby używanego.
    Czy któraś z Was używała Joolz Day? Warto wydać więcej na taki jeden wózek czy jednak celować w dwa wózki docelowo?
    Hmm...pewnie będę musiała zdać się na M, bo sama nie zdecyduję
    Miłego dnia i pozdrowienia z Posen!

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Dzień dobry w Nowym tygodniu życzę Wam wspaniałego poniedziałku. Ja dziś wizytuje, już nie mogę się doczekać

O mnie
    Smile trzymam kciuki za wizytę, żeby wszystko było dobrze z maleństwem i żebyś poznała płeć

Z cyklu ogloszenia parafialne: Ella83 i Agnieszka0610 podczytujecie nas? Jak tak, to sie odezwijcie, bo widzę w tabelce, że oprócz smile, która jest aktywna na forum, tylko u Was nie mamy informacji o płci.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów