Strona 4 z 670
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 6694

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Witaj ies i gratuluję musisz wierzyć, że tym razem na pewno będzie wszystko dobrze. Mnie też bolą piersi a właściwie są takie tkliwe, ale tak jak napisała maggie każda ciąża jest inna i w każdej możesz mieć inne objawy. Niektóre kobiety szybko czują pewne rzeczy a niektóre w późniejszych tygodniach. Masz szanse na jakieś badanie teraz albo chociaż na betę? Byłabyś spokojniejsza.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Witajcie i ja zgłaszam się do grona pażdziernikowych mam. Narazie jeszcze nieoficjalnie, bo zrobiłam tylko test. Do gin.wybieram się za ok.2 tyg. Wg moich obliczeń termin porodu przypada mi na 17 pażdziernika. Mam już synka który ma 5 i pół roku. Bardzo sie cieszę, chociaż pewnie tak jak Wy jestem pełna obaw..

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Co do objawów to miałam tylko bóle brzucha i pleców takie jak zazwyczaj miewam przy okresie. A żeby było ciekawiej to termin porodu z pierwszym dzieckiem miałam na 20 października czyli niewielka różnica

Senior Member Awatar ies
    Mieszka w
    Warszawa/Glasgow
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-01-29 zobacz kalendarz
    Witaj bąbelek! i gratuluję
    Dziewczyny dziękuję bardzo za otuchę. Co do bólu piersi w tej drugiej ciąży to był to pierwszy obajw, pojawił się ból w dzień spodziewanej miesiączki, jednak po 4 dniach zaniknął... gin powiedziała, że pewnie był to już sygnał obumierającego zarodka dlatego teraz jak tego bólu nie czuje wcale to wariuje!!! Macam się co chwila z nadzieją, że coś poczuję Ale obiecuje sobie od tego momentu już wyluzować (choć nie łatwo). Wszystko będzie dobrze, każdna z nas jest pełna obaw szczególnie na początku. Czy Wam też się tak dłużą te pierwsze dni do jakiejkolwiek wizytu u lekarza, jakiegokolwiek potwierdzenia, do pierwszego usg?? o rany mi strasznie! Minęło 6 dni od pierwszego testu a dla mnie to wieczność.
    Na usg umówiona jestem na 27.02, zacznę wtedy 8tc i wierzę, że usłyszę serduszko! Termin (wyliczony przez kalkulatory w necie) na 17.10.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Nieśmiało dołączę i ja.
    Mam 36 lat, to moja druga ciąża, pierwsza skończyła się poronieniem i łyżeczkowaniem w 8 tc. W drugą zaszłam wariacko od razu, w pierwszym cyklu po zabiegu. Po poronieniu zdiagnozowano u mnie zespół Hughesa (antyfosfolipidowy). Jestem już po wizycie u lekarza, ginekologicznie na szczęście wszystko jest ok, na usg było widać maluteńką kropeczkę. Obecnie jestem chodzącą apteką na zwolnieniu lekarskim (Acard, Clexane, 3x2 Duphaston, 2x15 mg Acidum Folicum i tona innych witamin i tak już do końca). Jutro kontrolna beta, w niedzielę kolejna, w czwartek endokrynolog bo dodatkowo TSH skacze mi jak tonące zwłoki, 20go kolejne usg. Z moich wyliczeń termin porodu również wychodzi mi w połowie miesiąca, 16.10. Na razie nie będę się mocno udzielała, bo nie chcę zapeszyć i strasznie się boję, ale melduję, że jestem

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar ies
    Mieszka w
    Warszawa/Glasgow
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-01-29 zobacz kalendarz
    Witaj Mira! Myślę, że boimy się na podobnym poziomie. Masz ten plus, że jesteś pod opieką lekarzy a u mnie jedna wielka niewiadoma (mieszkam w UK a oni tu traktują ciążę jako stan fizjologiczny i nie ingerują) Podobnie jak Ty zaszłam w ciąże w pierwszym cyklu od poronienia. Udzielaj się, razem będziemy się wspierać - tak łatwiej Trzymam kciuki!

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Bąbelek witaj

Fajnie, że coś zaczyna sie ruszać na wątku

Mira na Ciebie czekałam, ale pisałaś, że dołączysz po drugiej wizycie u gina, więc byłam cierpliwa wcale Ci sie nie dziwię, że jesteś ostrożna, ale wierzę że z takim arsenalem leków i z dobrym lekarzem wszystko skończy się pozytywnie

Mnie też na początku dłużył się czas do wizyty. Mam ją w czwartek, więc teraz już zleci

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Dzięki ies. Wiele złego niestety słyszałam o opiece prenatalnej w UK i mnie to szokuje, bo ja bym tym sposobem nigdy nie donosiła, bo potrzebuję leków natychmiast.

Co do objawów, to tak jak w pierwszej ciąży nie miałam ich wcale, tak jakby od początku coś było nie tak, tak teraz mam ich całkiem sporo: piersi bolą, mam ślinotok, metaliczny posmak w ustach, czasem mnie delikatnie mdli, a dziś całe przedpołudnie przespałam i obudziłam się ze zgagą. To mi daje nadzieje, że maluch walczy Ale prawdę powiedzą dopiero badania. Po 20tym jak wszystko będzie ok, na pewno będę ciut spokojniejsza, także czeka mnie dość nerwowy tydzień.

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Cytat Zamieszczone przez bąbelek Zobacz posta
    Witajcie i ja zgłaszam się do grona pażdziernikowych mam. Narazie jeszcze nieoficjalnie, bo zrobiłam tylko test. Do gin.wybieram się za ok.2 tyg. Wg moich obliczeń termin porodu przypada mi na 17 pażdziernika. Mam już synka który ma 5 i pół roku. Bardzo sie cieszę, chociaż pewnie tak jak Wy jestem pełna obaw..
    Witaj bąbelek mamy ten sam termin

Cytat Zamieszczone przez ies Zobacz posta
    Witaj bąbelek! i gratuluję
    Dziewczyny dziękuję bardzo za otuchę. Co do bólu piersi w tej drugiej ciąży to był to pierwszy obajw, pojawił się ból w dzień spodziewanej miesiączki, jednak po 4 dniach zaniknął... gin powiedziała, że pewnie był to już sygnał obumierającego zarodka dlatego teraz jak tego bólu nie czuje wcale to wariuje!!! Macam się co chwila z nadzieją, że coś poczuję Ale obiecuje sobie od tego momentu już wyluzować (choć nie łatwo). Wszystko będzie dobrze, każdna z nas jest pełna obaw szczególnie na początku. Czy Wam też się tak dłużą te pierwsze dni do jakiejkolwiek wizytu u lekarza, jakiegokolwiek potwierdzenia, do pierwszego usg?? o rany mi strasznie! Minęło 6 dni od pierwszego testu a dla mnie to wieczność.
    Na usg umówiona jestem na 27.02, zacznę wtedy 8tc i wierzę, że usłyszę serduszko! Termin (wyliczony przez kalkulatory w necie) na 17.10.
    Mi też się strasznie dłuży. Test robiłam już dawno bo zrobiłam go bradzo szybko po owu a do wizyty został tydzień. Jestem ciekawa co słychać u tej maje kropeczki i czy wszystko tam w porządku Ten tydzień będę jeszcze pracować więc mam nadzieję, że jakoś szybko zleci

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Złamałam się Maggie, bo potrzebuję się czasem wygadać jaką mam paranoję, a nie chcę tak truć u staraczek, bo wiem po sobie, że to może dołować inne dziewczyny.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów