Strona 399 z 646
Pokaż wyniki od 3,981 do 3,990 z 6455

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Jabłuszko piękne psiaki! Też podobają mi się te większe rasy. Cudnie że na Was trafił i ma teraz kochający dom
    Monitora oddechu przy Zuzi nie miałam, ale teraz też się zastanawiam. Pamiętam, że jak Zuza zaczęła mi przesypiać całe noce a miała wtedy tylko 4msc to ja się i tak co chwilę budziłam, bo się bardzo bałam, że coś jej się stało.
    Podglądam te Wasze wózki i chyba najbardziej podoba mi się anex. W ogóle nie podobają mi się te, które mają płytkie spacerówki. W zeszłym roku widziałam jak dziecko z takiej spacerówki wypadło i do dzisiaj nie mogę się do nich przekonać. Co prawda to dziecko nie było przypięte pasami, ale i tak jak sobie to przypomnę to mam dreszcze.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Martita dziękuję za opinię. Już jedną słyszałam taką ale to moja mama słyszała jak kuzynka opowiadała, że jej koleżanka miała właśnie taki ;P a że moja mama jest temu całkowicie przeciwna to myślałam, że specjalnie tak powiedziała. Chyba jeszcze to wszystko przeanalizuję, bo przecież tak naprawdę chodzi przede wszystkim o noce.

Member Awatar jabłuszko
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-01 zobacz kalendarz
    Ja dostałam taką matę do łóżeczka, ale sama z siebie też bym kupiła.
    Robaczku powiedzmy sobie szczerze, Emmajunga przepiękny nie jest, ale u mnie tak na zdrowy rozsądek to wszystkie te piękny miejskie wózki utkną na pierwszej dziurze

Cytat Zamieszczone przez Evlin Zobacz posta
    Martita dziękuję za opinię. Już jedną słyszałam taką ale to moja mama słyszała jak kuzynka opowiadała, że jej koleżanka miała właśnie taki ;P a że moja mama jest temu całkowicie przeciwna to myślałam, że specjalnie tak powiedziała. Chyba jeszcze to wszystko przeanalizuję, bo przecież tak naprawdę chodzi przede wszystkim o noce.
    Evlin zebys spokojniej spała to uważam ze ta mata do łóżeczka spełni bardzo dobrze swoja role. A ceny obydwu sa podobne.

Jabluszko psiaki fajne. Widac ze u Was bedzie mu dobrze.
    My mamy labladorke.

Wozka nie sprzedalam wiec tylko wyciagne. My mamy navingtona i gondola sprawowala sie rewelacyjnie a spacerowka no coz po 4miesiacach kupilam parasolke. http://www.navington.com/shop/corvet
    Wiem ze to wszystko przez 3lata sie zmienilo ale moze komus sie przyda.
    Monitora oddechu nie miałam kilka razy jak Gosia byla mala to sprawdzalam czy oddycha. Zastanowie sie czy jest mi on potrzebny.
    Co do pierwszej pomocy to powinni tego uczyc. Podczas karmienia piersia lezac na boku, Gosia odchylila sie na plecki i zadlawila sie mlekiem. Dziecko malutkie robi sie purpurowowe. Dobrze ze ogladalismy fimy z pierwszej pomocy i powiem Wam ze to nam pomoglo. Gdyby nie to to nie wiem jak by sie to skonczylo.

Co do fotelikow samochodowych bo kiedys byl poruszany taki temat mamy be safe izi go https://www.google.pl/search?q=fotel...g1UbNxX8ERXcM:
    Sprawowal sie super.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Popieram, że warto znać zasady pierwszej pomocy u takich maluszków. Jak Maja miała 2 tygodnie to pierwszy raz chlusnęła mi na odległość przy karmieniu i miała problem ze złapaniem oddechu. Byłam sama w domu i przyznam, że miałam niezłego stracha. Jakoś sobie poradziłam i dopiero po tym wydarzeniu przejrzałam masę filmików na youtubie o tym, jak udzielać pierwszej pomocy takim maluszkom

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Cześć Dziewczyny to prawda mam gości i nie mam za bardzo jak posiedzieć na forum. Do tego mały nam się przestawił po szczepieniu i tak jak miał drzemkę 11-13 wstawał wtedy rano o 7 tak teraz zaczął znów domagać sie mleka w nocy i śpi do 9:30 ale wczoraj przez to nie mogl zasnac do 16 wcale, a potem to już powiedziałam ze za późno i była męczarnia. Zasnął przed 22, a po 23 obudził się z płaczem i przez godzine próbowaliśmy go uspokoić, dostał ibum i nic, nie robi kupki dziś 4 dzień i też nie wiem czy to nie przez to... ale brzuszek ma miękki w końcu dorobiłam mu mleka, wypił jeszcze 90 ml choć o 21 wypił 270 ml i zasnął. Jakaś masakra. Dzisiaj spał 14:20-16:40 i chyba znowu do nocy będzie wariował do tego mąż mnie wkurza ale nawet nie ma co pisać.

Co do wozka ja polecam kupić jakąś używkę w dobrym stanie żeby była gondola, posłuży pół roku a potem kupić jakaś super spacerówkę. My nastawiliśmy się na 2w1 i to był błąd. I tak było trzeba kupić lekką i zwinna spacerówkę która bedzie zajmować mało miejsca w bagażniku (1 cześć a nie dwie)

Monitora oddechu nie miałam i raczej nie planuje.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Asiu, współczuję kłopotów z synkiem..oby dzisiaj zasnął normalnie.
    Dzięki za opinię w sprawie wózka, rozważam kupno używanego i oglądam różne modele, co sądzisz o tym:
    https://www.olx.pl/i2/oferta/joolz-d...ml#:77b095a5aa

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Ja za nowy dałam 1200 więc za używkę na pewno nie dałabym 2 tysięcy patrzylabym byle gondola wyglądała w miarę, te pół roku i tak szybko zleci.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów