Strona 398 z 654
Pokaż wyniki od 3,971 do 3,980 z 6536

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Jabłuszko jakie piękne psy uwielbiam takie duże psy lecz niestety nie mam miejsca na takie "bydlaczki"
    Mira oj doskonale Cię rozumiem co do kosztów wyprawki... jak się staraliśmy to też wózek miał ok 5k kosztować.. łóżeczko 800... a gdzie reszta???? rzeczywistość wszystko weryfikuje.
    Dziewczyny myślałyście o monitorze oddechu? Zamierzacie go kupić?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Evlin Zobacz posta
    Jabłuszko jakie piękne psy uwielbiam takie duże psy lecz niestety nie mam miejsca na takie "bydlaczki"
    Mira oj doskonale Cię rozumiem co do kosztów wyprawki... jak się staraliśmy to też wózek miał ok 5k kosztować.. łóżeczko 800... a gdzie reszta???? rzeczywistość wszystko weryfikuje.
    Dziewczyny myślałyście o monitorze oddechu? Zamierzacie go kupić?
    Ja już mam. Babysens 5 http://www.smyk.com/catalog/product/...m-babysense-5/. Kupiłam go bez żadnego wielkiego czytania i wgłębiania się w temat bo akurat był w Smyku sporo przeceniony, ale po rozpakowaniu okazał się super - płytki są super czułe i duże, a ta cała baza zarządzająca wygląda świetnie. Mam wersje bez elektronicznej niani bo na moich 42 m2 posiadanie takowej mija się w celem. Zaraz Ci wrzucę zdjęcie:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0360.jpg
Wyświetleń:	28
Rozmiar:	78.7 KB
ID:	101089
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 04-06-17 o 11:26

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    ok Bo ja rozważam zakup monitora Snuza, przenośnego, który przyczepia się do pieluszki i działa nie tylko w łóżeczku.
    Niania też jest nam zbędna bo mamy niewiele większe mieszkanie. Mira wiem, że często kupujesz w Smyku. Czy miałaś kupon 10% zniżki na zakupy?
    Bo ja mam taki i jest ważny do końca czerwca. Zastanawiam się, czy zakupy internetowe też obejmie ten rabat

Member Awatar jabłuszko
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-01 zobacz kalendarz
    Został Cerbusiem bo jest kurka rurka gigantyczny Tak jak Mira napisałaś, hektar lasu o jest wystarczający argument żeby go wziąć Kot jedynie jest niezadowolony, no ale wszystkich na raz niezadowole

Co do monitora oddechu to bratowa M, posiadaczka trójki dzieci, lekarz pediatra powiedziała, że na każdym wyposażeniu powinien być monitor oddechu. I każda mam powinna przejśc kurs pierwszej pomocy (ale na SR tego podobno uczą . Oni przy pierwszej córce tak mieli, że mała przestała oddychać i gdyby nie mata to by się nawet nie zorientowali.. a teraz to skacząca 8 latka.

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Ja też od zawsze wiedziałam, że to jest rzecz, którą muszę mieć. Będę z Maksem sama, więc jak siebie znam, to bym nie umiała spać, bo co chwile bym wstawała zobaczyć czy mały oddycha, a tak to urządzenie będzie to sprawdzało za mnie. O Snuzie nie słyszałam, ale jak pisałam, podjęłam decyzję o zakupie spontanicznie, choć tak na chłopski rozum to taki monitor pod materac ma jednak większy sens bo ten może się odczepić, a tamten jest nie do ruszenia.

Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Ja też uważam że jest on niezbędny bo również bym nie spała tylko czuwała przy łóżeczku. Przecież chodzi o życie naszych Skarbów, a na tym nie ma co oszczędzać. Widzę, że cenowo są wyglądają podobnie biorę pod uwagę, że może się odczepić i się włączy ale wolę, by włączył się fałszywie niż go nie mieć

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Evlin dostałam 10% rabatu do Smyka jak się zapisałam do tego ich programu lojalnościowego i wykorzystałam go właśnie na te zakupy kiedy kupowałam monitor, poduszkę i jeszcze kilka rzeczy. Ale poza tym początkowym rabatem nie dostałam nic.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Mira, Mima Xari tez oglądam, choć wszystkie mają te małe śmieszne kołeczka ;-) tutaj recenzja - ponoć przy spacerówce średnio wygodny w użytkowaniu: http://domowa.tv/mima-xari-wozek-gwiazd/
    O Annexie im więcej czytam, tym gorzej wypada niestety..ponoć waga spacerówki mocno zaniżona i wychodzi 15 kg, a dzieciak zsuwa się z siedziska. Rana tez niestabilna, pęka :-( tutaj kilka opinii: http://bangla.babyonline.pl/opinie/p...unkcyjny-wozek
    Jabłuszko - Emmaljunga City Cross oglądam i tez mi się podoba ze względu na terenowy charakter, choć tu na forum się nie spodobał gdy o niego zapytałam (ze brzydki, ciężki etc) ale trzeba mieć swój rozum i dobierać do swoich potrzeb
    Ten psiak miał ogromne szczęście, ze na Was trafił, podziwiam za wielkie serce!
    Monitory oddechu - muszę poczytać, dzięki dziewczyny, codziennie coś nowego :-)
    Ostatnio edytowane przez Robaczek* ; 04-06-17 o 12:06

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Asia, Maggie wszystko w porządku dziewczyny?
    U mnie wszystko w porządku, dzięki za troskę wczoraj byłam z Mają u rodziców, wieczorem to tak padłam, że nawet meczu finału ligi mistrzów nie obejrzałam do końca (a ja kibic, co takich meczy nie przepuszcza). Coś ostatnio słabo sypiam, do tego Maja się budzi i muszę do niej wstawać i siedzieć póki nie zaśnie i organizm chyba zaczyna się buntować, bo to już 3 dzień w tygodniu, kiedy tak szybko zasnęłam. Dziś za to zbierałyśmy się do kościoła. Teraz wróciłyśmy to mam czas coś skrobnąć a u Asi są goście to pewnie też nie ma czasu pisać.

Zdrówka dla wszystkich chorowitków!

Jabłuszko gratuluję nowego członka rodziny i podziwiam za decyzję, super

Na temat wózków się nie wypowiadam, bo mam po Mai i nowego nie szukam, ale z ciekawości na każdy zerkam, których nazwy zamieszczacie

Co do monitora oddechu, przy Mai nie miałam i teraz też nie planowałam kupować, ale jak tak czytam, co piszecie to już sama nie wiem

Kazdy wózek ma minusy bo nie każdemu dogodzisz nie ma wózka idealnego o którym zle nie piszą. Ja to juz przerabiać bede chyba z 6 wózek i juz nie czytam opini bo wiem na czym mi zalezy wiec teraz postawiłam tylko na wyglad skrętne koła i dosyć duża gondole. Bo mam swojego ukochanego Greentoma i na wiosne sie napewno do niego przesiądziemy. Wiec robaczku taka rada bierz taki wózek ktory Tobie sie podoba i napewno kierujesz sie czymś co ten wózek dla Ciebie powinien miec a nie dla innych.

Evlin napewno chcesz ten monitor oddechu przyczepiany do pieluszki? Moja koleżanka miała cos takiego mamy córki w podobnym wieku ona miesiac młodszą i miała wlasnie taki podczepiany do pieluchy i zacytuje jej słowa: " większego gó... nie widzialm" nie dość ze jak dziecko sie ruszało wierzgalo nożkami to to sie poprostu odczepialo, ciagle włączał sie alarm bezpodstawnie, wiec wziela przestała tego używać bo mowi zejdę przez to na zawał. Sto razy lepsza jest ta mata co kupiła Mira.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów