Strona 397 z 659
Pokaż wyniki od 3,961 do 3,970 z 6587

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Cześć dziewczyny
    Za mną też średnia noc. Jakieś głupoty mi się cały czas siły. U nas pogoda też się zepsuła więc siedzimy w domu. Wczoraj byliśmy u znajomych zobaczyć ich małą córeczkę a ich starsza córka miala straszny katar. Mówili że to chyba od alergii ale dzisiaj rano moja obudziła się z katarem :/ ja zresztą też. Oby nic więcej z tego nie było.
    Smile zdrówka dla synka.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Antybiotyk na co dostaliście? Dr jakieś zapalenie podejrzewał? Może warto to jeszcze sprawdzić przed podaniem antybiotyku co teraz się dzieje. U nas dziś zapowiada się ładny dzień. Po obiedzie wybieramy się na taki piknik z okazji dnia ziemi. Maja być jakieś atrakcje dla dzieci itp.

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Agag teraz chyba każdy tłumaczy katar lub kaszel alergią. W przedszkolu mieliśmy samych takich alergików a jak pytaliśmy o zasw.od dr to oczywiście nikt nie miał. Oby nic Wam się z tego kataru nie wyklulo tylko. Zdrówka życzę .

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    U mnie taki zaduch, że niech już w końcu lunie, bo jest strasznie duszno. I setki latających pyłków z topoli, już nawet nie chce mi się z nimi walczyć. Puściłam dwie godziny temu robota i znowu na podłodze biało.
    Aga, dużo zdrówka dla Was

Asia, Maggie wszystko w porządku dziewczyny?

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Bylismy u niej w czwartek rano po tym jak wieczorem w środę go rozłożyło. Spływało mu i był kaszel ale osluchowo czysto. Mówiła że jak po 3 dniach nie przejdzie to mamy podać antybiotyk i wypisała receptę. Mój syn ma tendencję do oskrzeli jak już zaczyna dużo spływać. Kazała te 3 dni brac syropy wykrztusne i areozol do nosa. Podawalismy. W piątek było ok i sobotę aż do wieczora i go rozłożyło. Więc podaliśmy dziś już antybiotyk.
    Agag dużo zdrowia dla Was :*

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz

Talking

Dzień dobry!
    Dziękuję za komentarze odnośnie wózka, pytam o konkretne marki, które mają bardzo pozytywne recenzje, ale na żywo jeszcze nie oglądałam.
    Ten cameleon przoduje w rankingach europejskich i w USA, ze jest bardzo zwrotny (właśnie dzięki tym małym kółkom z przodu), stosunkowo lekki, bardzo wytrzymały i dzięki refulacji raczki nadaje się dla wysokich osób (oboje z mężem jesteśmy powyżej 173 cm). Tutaj recenzja blogerki, która przetestowała kilkadziesiąt wózków i ten uważa za bliski ideałowi: http://mamygadzety.pl/bugaboo-camele...-wozek-swiata/
    Cytat Zamieszczone przez Martita61 Zobacz posta
    (...) Robaczku a zastanawiałaś sie nad Quinny Buzz on ma terenowe koła. I tez wyglad nie najgorszy.
    Dzięki Martita, zaraz obejrzę
    Bąbelku, a pisząc o "solidnych, znanych markach" jakie masz na myśli? Jestem nowicjuszem w temacie, wiec żadna nie jest mi znana
    Kiora, Ecoline Bolder - wygląda bardzo fajnie, choć czytałam, ze jego poprzednia wersja została wycofana z rynku ze względu na pękające śruby stelaża i ten model ponoć ma ten sam problem. Poza tym jest dosyć ciężki (ponad 15 kg stelaż z kołami + gondola).
    Cytat Zamieszczone przez Kiora88ŚL Zobacz posta
    Nie znam ale jak widzę tą cenę i wygląd tego wózka, to uważam, że powinny być rozdawane w MOP-sie za darmo z dopłatą dla chętnych, którzy się go podejmą.
    Mocne słowa Kiora, aż tak Ci się nie podoba? Polecam recenzję, którą przytoczyłam powyżej.
    Cytat Zamieszczone przez Evlin Zobacz posta
    Robaczku jak dla mnie to ten wózek jest zdecydowanie za niski. Tzn dla mojego męża bo musiałby sie trochę schylac by móc go prowadzić...
    Dzięki Evlin, to dla mnie ważny argument, ale ten wózek ma regulowana rączkę, dostosowana do wysokich osób. Sama mam 174cm i uwielbiam szpilki, więc gdybym miała go prowadzić na wyższych butach, to musi być wygodny dla wysokich
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    A mi się nie podobają te małe kółeczka z przodu, wyglądają jak od zabawki (...)
    Mira, tez mi się wydają śmieszne ale wiele nowych modeli ma właśnie takie np. Joolz Day, który tez ma świetne recenzje: http://domowa.tv/joolz-day-jeden-z-n...ch-wozkow-2w1/
    Martita, ten wózek jest stosunkowo lekki (10kg) a rączkę można przekładać i wciągać go po schodach na dużych, tylnich kołach, tak przynajmniej wynika z opisu, ale skoro mówisz ze było inaczej, to pewnie wygoda zależy od użytkownika. U mnie schodów nie ma, ale ważne są terenowe koła, bo mieszkamy blisko lasu i miejsce na spacery to często wyboiste polne drogi..

Dziewczyny, chętnie wysłucham wszystkich opinii i przeanalizuję zalety i wady. Ja szukam czegoś na dłużej - czyli 2 w 1, na terenowe drogi, zwrotny, łatwy do spakowania ale przede wszystkim niezawodny i bezpieczny dla dziecka.
    Miłego dnia!

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Joolz mi się osobiście bardzo podoba (najbardziej Zen), ma mega nowoczesny design, tak samo jak Mima Xari, ale jak zaczęłam kupować wyprawke i zobaczyłam ile tego trzeba i jakie to są koszta, to doszłam do wniosku ze ponad 4 tys za wozek to jednak za dużo i opuściłam poprzeczkę. Dlatego Anex wydaje mi się taką rozsądna opcja ze średniej półki.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar jabłuszko
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-01 zobacz kalendarz
    Robaczku ja się zdecydowałam (tak mi się wydaje, że już na 100%) na Emmajungla City Cross, mieszkam na wsi w lesie i jako terenówka opinie ma bardzo dobre
    Długo się nie odzywałam, bo trochę nam się zwierzakowe życie pokomplikowało i mamy kolejnego członka rodzina Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	psiaki 1.jpg
Wyświetleń:	39
Rozmiar:	94.9 KB
ID:	101087Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG-20170602-WA0036.jpg
Wyświetleń:	33
Rozmiar:	97.4 KB
ID:	101088
    Ktoś go najprawdopodobniej wyrzucił z hodowli (ma uszy przystrzyżone) albo był słabym stróżem (tuli się cały czas)... Ogólnie nigdy bym się nie zdecydowała na kaukaza, bo są to podobno psy bardzo agresywne, no ale nie mam serca go oddać, bo nie przejawia żadnych złych cech (przyjechał treser on naszej suni i go sprawdzał).
    AAA i jego fryzura to zasługa nożyc krawieckich bo był cały polepiony

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Dziewczyny zdrówka dla Waszych dzieci. Ja mam umierającego faceta w domu... masakra muszę chyba uciekać bo ciągle marudzi, że mu źle... oczy bolą i umiera bo się nie wyspał i mu zimno...
    Agag oby Ciebie nie rozłożyło żadne choróbsko.
    Robaczku jeśli gondola jest tak niziutko nad ziemią to chodziło mi o to, że będziesz musiała baaardzo się schylać by dziecko z niej wyjąć i tak samo by je położyć do wózka. Ten fakt całkowicie dyskwalifikuje u mnie wszystkie wózki z tak nisko zamocowaną gondolą. Jedyny plus jaki w nim widzę to jak mało miejsca zajmuje po złożeniu.
    Mira u mnie też ciągle pełno pyłków i kurzu.. wczoraj jak umyłam podłogę to aż się za głowę złapałam jak szybko się brudzi.. nic tylko codziennie ją myć i odkurzać.

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jabłuszko uwielbiam takich ludzi jak Ty
    Wielki szacun, ze zdecydowaliście się go przygarnąć. Jak przystojniak dostał na imię? Zresztą druga psica tez urodziwa i widać, ze się zwierzaki polubiły. Wyglada na młodego psa, a u Was widzę dużo miejsca to się psiarnia pomieści
    Na prawdę super

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów