Strona 395 z 665
Pokaż wyniki od 3,941 do 3,950 z 6649

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Witamy się sobotnio
    Asia, Stologa gratuluję udanych wizyt.

My siedzimy u teściów, bo oni wyjechali a psa zostawili nam pod opieką.
    Ja też kupuje łóżeczko Klups i zgadzam się, że najważniejszy jest dobry materac i na to warto wydać więcej kasy. U nas w rodzinie małych dzieci nie ma więc od nich nic nie dostajemy, ale za to od znajomych przy Zuzi sporo tego było a i pewnie teraz też coś dostaniemy po ich dzieciach.
    Mój wózek niestety do najlżejszych nie należy ale za to super lekko się prowadzi, ma skrętne koła i to co dla mnie było ważne to długa gondola tak żeby dziecko mogło spokojnie całą zimę w niej jeździć. Przy Zuzi bardzo się sprawdził, więc przy nim zostaniemy chociaż te które Wy oglądacie też mi się bardzo podobają

Miłego weekendu

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aguś026 Zobacz posta
    Asia,Stologa super że wszystko jest w jak najlepszym porządku

Wy odliczacie dni do połowkowego a ja mam je mieć dopiero 28czerwca no śmiech na sali, teraz 8czerwca zwykła wizyta,nie kumam tego serio, w pierwszej ciąży połówkowe miałam w 22t3dc a teraz takie cyrki:/ a przecież już jestem w 22t i 4dc.

Robaczek ja wózek mam po pierwszej córce więc chyba go zostawię dla kolejnej pociechy,nie rozglądam się za żadnym nowym wózkiem. Drewno bukowe ponoć jest bardzo ciężkie ale też solidne,to łóżeczko będzie służyło Twojej córeczce bardzo długo Natomiat drugi linki o litości jaka drożyzna za tylko trzy meble, ja bym tego nie wzięła za taką kasę, moim zdaniem zdzierstwo i nabijanie sobie kieszeni na przyszłych rodzicach.
    aguś026;3074377 Prfzecież połówkowe się robi DO 24 tygodnia, nie później... Weź no zadzwoń i ich może uświadom raz jeszcze,w którym już jesteś tygodniu.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Robaczek* Zobacz posta

Nad wózkiem nadal myślę, oglądam rankingi, czytam recenzje i wciąż nie zdecydowałam...tyle modeli do wyboru, ze można oczopląsu dostać...
    Pytanie do mamuś, które jeszcze nie kupiły - czym się kierujecie przy wyborze?
    Wygląd, cena, kolor ... Mam upatrzony Ecoline Bolder w kolorze błękitno-limonkowym. Ale czy go kupimy to się jeszcze okaże, of kors używka, bo w nowy nie ma sensu inwestować (trzeba się tego później w miarę szybko pozbyć i kupić spacerówkę, więc nie chcę tracić kupy kasy na sprzedaży).

Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Kiora nawet nie wiesz jak kipi we mnie złość,czytam na necie dokładnie to co mówisz,połówkowe robi się do 24tc a ten palant chce mi je zrobić w 26tc. Przydało by się wziąć m ze sobą żeby sobie poogladal maleństwo i wtedy usg trwało by dłużej ale nie mam z kim zostawić Natalii. Nie wyjdę z gabinetu dopóki nie zrobi mi połówkowego i koniec kropka.

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Dzięki za opinie o meblach dziewczyny - mi tez się wydaje, ze prawie 4K za meble dziecięce to przesada, choć są bardzo ładne. Obejrzę jeszcze te Klupś na żywo i zdecyduję. Muszę kupić łóżeczko, komodę i szafę więc szukam kompletu, ale w rozsądnej cenie...
    Odnośnie wózków - ja chciałabym kupić 2w1 z opcją zamiany na spacerówkę, ale fotelik kupię osobno, do montażu tyłem do kierunku jazdy - są najbezpieczniejsze, z tego co czytam. Waga nie powinna przekraczać 11-12 kg, zwrotność kół teź ważna..i duża gondola na zimę i jesień.
    Czy któraś z Was zna może Bugaboo Cameleon?

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    A musisz do niego iść ? Nie masz możliwości zrobienia połówkowego gdzie indziej ? Nie ukrywam, ze mi było nie w smak robienie w 21 tc tego badania, bo wolałabym pod koniec 23 tygodnia no ale jak już zarządzili tak było. Bo właśnie w okolicach 24 tyg najlepiej wszystko widać.

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Robaczek* Zobacz posta
    Czy któraś z Was zna może Bugaboo Cameleon?
    Nie znam ale jak widzę tą cenę i wygląd tego wózka, to uważam, że powinny być rozdawane w MOP-sie za darmo z dopłatą dla chętnych, którzy się go podejmą.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Robaczku jak dla mnie to ten wózek jest zdecydowanie za niski. Tzn dla mojego męża bo musiałby sie trochę schylac by móc go prowadzić...

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    A mi się nie podobają te małe kółeczka z przodu, wyglądają jak od zabawki.
    Mamaginekolog kiedyś pisała o najlepszym terminie usg połówkowego i też mi się wydaje, ze podała koniec 24 tc jako ostateczną datę.
    Spokojnej nocy

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Agus wlasnie a nie mozesz isc gdzies indziej na to polowkowe? Ja na genetycznym i polowkowym tez nie byłam u swojego lekarza. Napewno jest mnóstwo gabinetów gdzie wykonują takie badania i była bys spokojna.

Robaczku ja chciałam na początku ten bugaboo ale jednak nie, po pierwsze wyglad po drugie u mnie pod blokiem sa schody duzo schodów i podjazd dla wózków i jak widziałam dziewczynę jak sie męczyła zeby tym wózkiem podjechać do gory to az mi sie jej żal zrobiło i juz wtedy stwierdziłam ze nieee ze napewno nie chce go, bo ja sie z nim dzien w dzien męczyła nie bede i jeszcze za takie kosmiczne pieniądze, zreszta mojemu T wogole sie nie podobał przyrównywał go do trumienki jak Mira o Greentomie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów